Tatuaże RE

Opowiadania, wiersze, filmy, komiksy, rysunki, stroje, kolekcje...
euroo
Posty: 154
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: GdańsK

Tatuaże RE

Post autor: euroo »

Witam :) ma ktoś jakiś ciekawy tatuaż kojarzony z seria RE ? albo widział fajny :, Bądź ma w planie coś takiego ??


postanowiłem założyć temat i mam nadzieje że się utrzyma ;)


Tak na dobry początek mój mały biohazard na karku :) (czerwcowy )

w planach mam logo umbrelli na udzie jeszcze . i na lewej ręce datę urodzin syna .

A czym forumowicze się pochwalą


Po prawej moja przyjaciółka też dosyć ciekawy tatoo ma .


http://imageshack.us/photo/my-images/27/morze023.jpg/
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Temat kiedyś poruszałem na innym forum odnośnie tatuażów kojarzonych z serią RE i dalej (niestety) mam w planach na ramieniu zrobić znak umbrelli, w zeszłym roku nie wyszło więc może w tym ;) wzór;

http://www.galleryoftattoosnow.com/Turn ... evil46.jpg
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Co powiecie na tatuaż z Nemesisem?

Robi wrażenie. I to kolosalne.
One man forced to seek REVENGE
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Wykonanie na wysokim poziomie to trzeba przyznać, niemniej wstydziłbym się po czasie gdziekolwiek wyjść, na plażę chociażby :rad10: .
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Salvin pisze:Wykonanie na wysokim poziomie to trzeba przyznać, niemniej wstydziłbym się po czasie gdziekolwiek wyjść, na plażę chociażby :rad10: .
Kwestia mentalności, dobrze wykonany tatuaż to sztuka, a to czy jest wykonany dla "szpanu" czy z własnej nieprzymuszonej chęci posiadania takowego jest sprawą osoby posiadającej owy tatuaż na swoim ciele. Jeżeli tatuaż na Twoim ciele jest zgodny z Twoim hmm wnętrzem, odczuciami, sprawia ci satysfakcję jego posiadanie to powinieneś mieć gdzieś opinie innych, bo w zasadzie po co się tatuować czy robić wiele innych rzeczy myśląc z trwogą "co ludzie pomyślą/powiedzą" itp? ;)
Ostatnio zmieniony śr 11 kwie, 2012 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 2 razy.
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Zgadza się, tylko wiesz, mentalność zawsze z czasem się w pewnym stopniu zmienia, dlatego napisałem po czasie. Bardzo często tatuaże czy inne ozdoby mogą powstawać pod wpływem chwili lub przejściowej fascynacji daną tematyką, dlatego też ozdabianie się symbolami z gry w młodości nie do końca uważam za dobry pomysł. Zazwyczaj wiąże się z tamtejszym okresem, ale w momencie dorastania zmieniają się postrzegania i może to być uciążliwe przez co później można żałować wyboru. A usunięcie nie należy do najprzyjemniejszych i jest kosztowne. Jak byłem młodszy i mocno zafascynowany SH to myślałem, żeby zrobić sobie Seal of Metatron . Dzisiaj uważam, że nie byłby to dobry wybór.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Salvin, łącznie zmieniany 2 razy.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Salvin pisze: Bardzo często tatuaże czy inne ozdoby mogą powstawać pod wpływem chwili lub przejściowej fascynacji daną tematyką,
No fakt, to jest częsty problem, nad takim czymś trzeba się poważnie się zastanowić, mój brat od dłuższego czasu rozgląda się za różnymi wzorami i naprawdę poświęcił sporo czasu zanim znalazł coś co faktycznie zgadzało się z jego wewnętrznym "ja", coś co nie wyglądało głupio i wiedział że nawet za te X lat również będzie się cieszył z tego tatuażu...pozostału mu jeszcze zbieranie kasy na wykonanie ale to już drobiazg:P

Co do tatuaży z gier to zamiast postaci, gdyby już wolałbym sobie wykonać jakąś grafikę niebezpośrednio związano z nią, np logo Umbrella'i wykonane w jakimś niebanalnym stylu, po prostu coś co nie jest zbyt tandetne. Lepsze to od tych wszystkich Tribiali, które zalewają nasze ulice imo.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Zombie

A co do tatuażu, to jako że uwielbiam mitologię japońską chciałbym strzelić sobie motyw z Raijinem- japońskim bogiem Gromów. Ale ale, to miałoby głębsze znaczenie, bo:
1. Na Pana Gromów mówi się też Raiden (jedna z moich ulubionych postaci w MGS)
2. Aby go przegonić wymawia się "Kuwabara, kuwabara"- zwrot którym posługiwał się colonel Volgin w MGS3.
3. W MGR: Revengeance bóstwa Raijin i Fujin odegrają jakąś rolę.

Czyli mamy coś związanego z grami, ulubioną serią, a jednocześnie na pierwszy rzut oka na to nie wygląda. : )
One man forced to seek REVENGE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fan Area”