Phelous' "Resident Hazard"

Opowiadania, wiersze, filmy, komiksy, rysunki, stroje, kolekcje...
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Phelous' "Resident Hazard"

Post autor: Barry Norris »

Phelous jest miłośnikiem horrorów wszelakich - dlatego zajmuje się recenzowaniem ich. Zazwyczaj jeździ po horrorach klasy Ż, ale że jest wielkim fanem RE - często przebiera się za Barry'ego i popełnił serię filmików, w których bawi się Residentami, zmieniając dialogi, czy modele postaci.

Wklejam linki do dwóch części Resident Hazard, a recenzje filmowych Resów znajdziecie na stronce Thatguywiththeglasses.com w zakładce Phelous.

http://thatguywiththeglasses.com/videol ... -reshazard
http://thatguywiththeglasses.com/videol ... eshazard02

Gorąco polecam - spora dawka dość śmiesznych gagów (znajdzie się też parę słabych, ale jest ich dość sporo, więc coś musi odstawać od reszty.
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Niektóre teksty mocne :D. Najbardziej mi się spodobał pierwszy odcinek i spotkanie Jill i Barry'ego z Enrico:
- Co to jest?
- Krew. Mam nadzieje, że to nie jest krew Enrico.
- Barry jesteś takim optymistą... :D
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

W takim razie ogólnie polecam zapoznać się z filmikami Phelousa - "Yeah" Enrico, czy "It's really powerful, especially against living (put monster in here)" Barry'ego przewijają się non stop. Ja, jako (uwielbiam tak zaczynać zdania, nigdy nie zapomnę "Ja, jako były premier") fan horrorów wszelakich oglądam każdy jego filmik, wspominając moje doświadczenia z recenzowanymi filmami.
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

Jeszcze ostatnio Phelous wrzucił let's play z RE1: link

Obejrzałam na razie prawie całą cz. 1 i powiem szczerze, że nie robi wrażenia, chociaż popatrzeć na to można, jak nie ma się nic lepszego do roboty - koleś głównie powtarza kwestie bohaterów, wow, wysilił się. Jedynie czasem powie coś ciekawego, ale to kropla w morzu. Jeszcze nie wiem jak z cz. 2, możliwe, że lepiej ;)

Swoją drogą zauważyłam to w jego filmiku w tej wersji Director's Cut jest literówka, taka dość żałosna, w nagłówku gazety: bizzar, nie wspominając już o nagannym stosowaniu kropki na końcu tytułów artykułów [sic!]. Może się czepiam, może jestem pedantką, ale litości - zarzucenie tak małej ilości tekstu native'owi angielskiego nie boli i nie jest wcale drogie :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fan Area”