My Little Fan Movies;)

Opowiadania, wiersze, filmy, komiksy, rysunki, stroje, kolekcje...
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

My Little Fan Movies;)

Post autor: SyLaR »

Witam
Chciałbym zaprezentować wam moje małe dziełka o tematyce Residentowej.
Na jednym z poprzednich tematow udostępniłem jeden link a tutaj udostępnie resztę tych niezłych filmików.

Po pierwsze... Film zrobiony z Re Remake + dwóch cutscenek z Re1:)
www.youtube.com/watch?v=5-AZ0yWRPlw
(dalsze czesci filmu bo jest ich pare w tej samej liscie)

Po drugie...
Nasze ukochane postacie z Jill na czele tańczą:P Był problem z muzyka wiec mi zmienili:P
http://www.youtube.com/watch?v=UC3DpGqgfPQ
Jakby co to ze wrzuty uruchomcie Rock this Party i na Yt to to efekt finalny będzie:)


Numero 3
Film pod tytulem "Drunk Jill" http://www.youtube.com/watch?v=QhlP5a3Ra5U

czworta numera
Re Funny Movie, skladanka najlepszych filmikow z neta i tych moich:P
http://www.youtube.com/watch?v=QGoNgFLWKmk

piącha
Specjalna Misja Barryego:P
http://www.youtube.com/watch?v=ywW0OAU8I00

szesc;p
Wizyta u Wujka Stefka
www.youtube.com/watch?v=WWZ3eYKgB8s


Chyba tyle wam starczy;)
Ostatnio zmieniony pn 30 lip, 2012 przez SyLaR, łącznie zmieniany 1 raz.
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Poświęciłem kilka minut życia na oglądanie
tych niezłych filmików
i muszę powiedzieć, że był to czas stracony :pff6: Zrozumiałbym gdybyś miał 12, no 14 lat, ale w wieku 18 lat tworzyć takie pierdoły, to aż żal serce ściska.

Sorry, nie mogłem.
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

Diadem pisze:Poświęciłem kilka minut życia na oglądanie
tych niezłych filmików
i muszę powiedzieć, że był to czas stracony :pff6: Zrozumiałbym gdybyś miał 12, no 14 lat, ale w wieku 18 lat tworzyć takie pierdoły, to aż żal serce ściska.

Sorry, nie mogłem.
Spokojnie, większość z nich zrobiłęm w wieku 14, 15 lat:P
Ale żeby pierdołą był filmik z numeru 1 to nie wiem;)
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Wytłumacz więc, co w nim jest ciekawego? Sklejone ze sobą intro RE1 i RE:Remake. Tyle zauważyłem. Jak będę chciał obejrzeć intro RE1 to je sobie obejrzę, nie muszę specjalnie Twojego filmu oglądać, więc co ma mnie do niego przyciągnąć?
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

to nie sklejone intro re 1 i remake tylko gameplay z intrami;p niektórych bardziej przyciąga ale jak widać nie jest w twoim guście:P moze to ci sie spodoba ale widac twoje nastawienie wiec pewno bedzie to samo;) http://www.youtube.com/watch?v=eEATx9WVzUc , powiem tak lepszego bys nie zrobil wiec nie marudź:P
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

A mi się coś zdaje, że nie masz jednak 18 lat. Przynajmniej tak wyglądają Twoje posty. Puszczają Ci nerwy jak małolatowi a wtedy piszesz niczym niepoparte bzdury a do tego gubisz literki, polskie znaki, interpunkcję itd (a powinieneś tego pilnować bo mi się powoli cierpliwość kończy i aż świerzbi mnie, żeby wlepić Ci warna). Tak nie piszą dorośli ludzie.

Wracając do filmików. Po ostrzeżeniu Diadema postanowiłem nie marnować swojego czasu - w pełni ufam Jego opinii. Ale jak zareagowałeś na krytykę broniąc film nr. 1 postanowiłem jednak się skusić (tylko na ten jeden film). Czemu ja to do licha zrobiłem...? Mów co chcesz. To jest zlepione intro z RE i REmaku + kilkanaście sekund gameplayu niezmieniającego faktu, że to są zlepione intro RE i REmake...

Reszty nie będę oglądał. Ale jeśli chcesz zacząć robić sensowne filmy to naucz się słuchać konstruktywnej krytyki.
Ostatnio zmieniony wt 31 lip, 2012 przez Recoil, łącznie zmieniany 1 raz.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

Recoil pisze:A mi się coś zdaje, że nie masz jednak 18 lat. Przynajmniej tak wyglądają Twoje posty. Puszczają Ci nerwy jak małolatowi a wtedy piszesz niczym niepoparte bzdury a do tego gubisz literki, polskie znaki, interpunkcję itd (a powinieneś tego pilnować bo mi się powoli cierpliwość kończy i aż świerzbi mnie, żeby wlepić Ci warna). Tak nie piszą dorośli ludzie.

Wracając do filmików. Po ostrzeżeniu Diadema postanowiłem nie marnować swojego czasu - w pełni ufam Jego opinii. Ale jak zareagowałeś na krytykę broniąc film nr. 1 postanowiłem jednak się skusić (tylko na ten jeden film). Czemu ja to do licha zrobiłem...? Mów co chcesz. To jest zlepione intro z RE i REmaku + kilkanaście sekund gameplayu niezmieniającego faktu, że to są zlepione intro RE i REmake...

Reszty nie będę oglądał. Ale jeśli chcesz zacząć robić sensowne filmy to naucz się słuchać konstruktywnej krytyki.

A o co zakład że mam 18?;p a niedługo nawet 19:P Rocznik 93 jestem.
No na pierwszym filmiku to jeszcze nie to ale w kolejnych odcinkach już lepiej widać, ale no cóż do was nie dotarł może ten przekaz który chciałem uzyskać, kiedyś sam oglądałęm podobne filmiki Re Code Veronica co skłoniło mnie do zakupu tej właśnie gry, taki był cel tych właśnie filmików. Z ocen na youtube wynika że wyszło na plus, a poza tym to dość stare filmiki, dalej dałem diademowi link do nowego z przed tygodnia który jest lepszy i już się tam spodobał na tym forum paru osobą;) Jego raczej warto zobaczyć.
A co do reszty filmików to na celu było rozśmieszenie fanów serii, co też dość wyszło po komentarzach i opiniach wnioskuję;) Ale każdy ma inne gusta;)

Zobaczycie jeszcze kiedyś:P Nakręcę ze znajomymi jakiś dobry film w świecie Resident Evil i wtedy aż wam szczeny opadną!:)

A co do interpunkcji to klawiatura niemiecka i żeby robić polskie znaki specjalnie muszę poprawiać wszystko a czasem mi się nie chce więc no nie daje ich...
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
Dimitri
Posty: 52
Rejestracja: sob 31 mar, 2012
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Dimitri »

kiedyś sam oglądałęm podobne filmiki Re Code Veronica co skłoniło mnie do zakupu tej właśnie gry
A co do reszty filmików to na celu było rozśmieszenie fanów serii
To o co chodzi? Bo nie wiem jak mam się nastawić. Na razie nie oglądam bo się boje, ale też dlatego, że net szwankuje (przeklęte t-mobile). Jak wytłumaczysz o co w filmikach chodzi czy o skłonienie do zakupu, czy o rozśmieszenie to obejrzę je. Nie zrozum mnie źle nie oceniam jeszcze, ale też nie daję (już) kredytu zaufania. Ale po ocenach Diadem'a i Recoil'a nie sądzę
aby było to coś warte dużej uwagi (bez obrazy), ale obejrzę te filmik jak znajdę trochę czasu a wtedy napisze się uczciwą recenzje.
czasem mi się nie chce
Skoro czasem nie chce Ci się poprawiać takich błędów to może i na filmikach nie będzie Ci się chciało. Rozumiem, że można czasem popełnić błąd (sam to robię), ale przecież są podkreślane ;) Dobrze zabawiłem się trochę w moderatora, ale już nie będę tego robił, nie bijcie ;)
Ostatnio zmieniony śr 01 sie, 2012 przez Dimitri, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

To o co chodzi? Bo nie wiem jak mam się nastawić.
No pierwszy filmik i jego odcinki do opcji numer 1, a reszta linków do śmiechu;)
Dimitri pisze:Skoro czasem nie chce Ci się poprawiać takich błędów to może i na filmikach nie będzie Ci się chciało.
Filmiki to inna sprawa, czasem robie je długimi godzinami by wszystko było idealnie, dlatego polecam na początek ten najnowszy, dodany w komentarzu diademowi
Ostatnio zmieniony śr 01 sie, 2012 przez SyLaR, łącznie zmieniany 1 raz.
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

A ja tak wtrące, bo kolega może nie wiedzieć. SyLaR, Ty masz 18 lat i Ciebie oraz paru widzów na YT ,którzy pewnie mają tyle samo albo mniej też to w pewny sposób bawi. Ale zauważ że to forum jest wypełnione dziadkami ;D (bez urazy oczywista). Masz tu ludzi z trzydziestką na karku, są ludzie po 20+ lat i takiego starego człeka nie bawią już takie pierdoły. Recoil czy Diadem nie są targetem Twoich tworów i w tym jest cały klucz. Twoje filmiki, które mają śmieszyć dotrą do młodego widza, do kogoś starszego już niekoniecznie.

I nie pisze też że wszystko zależy od numerka. Czasem człowiek w wieku 14 lat ma mentalność dwudziestolatka.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Dimitri
Posty: 52
Rejestracja: sob 31 mar, 2012
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Dimitri »

Obejrzałem wszystkie filmik do końca (oprócz Resident Evil Wizyta u Wujka Stefka bo to zniszczyło by mi psychikę) Co mogę powiedzieć... O ile pierwszy (Resident Evil True Story Odc.1 Przybycie do Posiadłości) i ten ostatni który podałeś (Resident Evil 2 the Movie) Można było oglądać reszta nadaje się do tematu http://www.mwrc.pl/forum/viewtopic.php?t=3359 +18 Nie zrozum mnie źle. Mogę się nie znać, ale te filmiki nie są dla mnie. Dzisiaj nie jestem już nic wstanie napisać na ten temat.
Ostatnio zmieniony śr 01 sie, 2012 przez Dimitri, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

Dimitri pisze:Obejrzałem wszystkie filmik do końca (oprócz Resident Evil Wizyta u Wujka Stefka bo to zniszczyło by mi psychikę) Co mogę powiedzieć... O ile pierwszy (Resident Evil True Story Odc.1 Przybycie do Posiadłości) i ten ostatni który podałeś (Resident Evil 2 the Movie) Można było oglądać reszta nadaje się do tematu http://www.mwrc.pl/forum/viewtopic.php?t=3359 +18 Nie zrozum mnie źle. Mogę się nie znać, ale te filmiki nie są dla mnie. Dzisiaj nie jestem już nic wstanie napisać na ten temat.
hahaha...właśnie miały tak mózg wypalać:)
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
Dimitri
Posty: 52
Rejestracja: sob 31 mar, 2012
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Dimitri »

Czyli taki miszmasz? Mają bawić i "wypalać mózg"? Można wiedzieć kiedy robiłeś te filmiki?
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

kurcze, niektóre z 3 lata temu a inne z 5,6, jeszcze neta nie miałem w domu:P
Jill Sandwich:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fan Area”