Restauracja Resident Evil (Tokio)

Opowiadania, wiersze, filmy, komiksy, rysunki, stroje, kolekcje...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Restauracja Resident Evil (Tokio)

Post autor: WESKER-DL »

W centrum Tokio jest specjalnie stylizowana na klimat Resident Evil restauracja. Wielu z nas nie będzie mogło tam dotrzeć ale Mazzi z PE dokładnie nam wizytę zrelacjonował, zapraszam:

http://www.ppe.pl/news-18034-Mazzi_na_T ... _Evil.html


Salvin: Trochę taktu i kultury proszę.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Fajna sprawa, ciekawe motywy szczególnie wrażenie robi oczywiście Tyrant, ale widać sporo fajnych akcentów - maszyna do pisania, elementy dekoracji, naprawdę chciało by się sprawdzić takie miejsce :)
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Kiedyś zastanawiałem się nad czymś takim... bar/restauracja w klimatach RE. Po dłuższym namyśle doszedłem jednak do wniosku, że ludzie nie kupili by tego, bo jakoś dziwnie jeść posiłek gdy ze ścian spozierają na Ciebie jakieś zombie którym akurat flaki wypłynęły ;)

Poza tym spójrzmy prawdzie w oczy. Gości przyciąga do tej restauracji maszyna do pisania czy laski w spodenkach tak krótkich, że pośladki widać? ;)
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

W Japonii może i ma to rację bytu. W Polsce przyszłoby kilka/naście/dziesiąt zaledwie nieprzypadkowych osób. Przyszliby z ciekawości i nawet jakby co jakiś czas wracali to nie byłoby to specjalnie opłacalne. A przypadkowi ludzie - jak pisze Diadem - weszliby, zobaczyli ociekającego krwią, flakami i żółcią zombiaka i odechciałoby im się jeść :p

PS. Ja z kolei myślałem o barze w klimatach Depeche Mode :p
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Wiadomo, mówimy o innej kulturze, gdzie granie jest czymś o wiele szerzej rozpowszechnionym i bardziej wplecionym w rutynę codziennego życia niż w jakimś zaścianku Europy;) Poza tym RE to ich rodzima marka ;) Należy też wspomnieć o turystyce, samej w sobie - nie zapominajmy też o takich okazjonalnych imprezach sprowadzających ludzi z całego świata jak choćby właśnie TGS. W Japonii takie rzeczy mają szansę na powodzenie, u nas co by dało radę? nie wiem, KKK: "kącik kibola kopanej"? i to jest smutne w naszym kraju. Brak konkretnej różnorodności.
Ostatnio zmieniony sob 22 wrz, 2012 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Hej, nie zapominajmy że nawet w tym naszym kraju też jest sporo imprez odnośnie gier. Poznań Game Arena, Dawne Komputery i Gry. Jest masa konwentów fanowskich czy organizowanych przez firmy lub portale. Natomiast na targach komiksowych w Łodzi, gry wideo mają swój kącik. Kwestia tylko dopasowania tematu takiego baru w Polsce. Np. w tematach Wiedźmińskich jakby go ulokować we Wrocku, myślę że by przyciągnął sporo osób- graczy jak i fanów Sapkowskiego.
One man forced to seek REVENGE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fan Area”