Resident Evil, Polski, Amatorski-Fanowski Film

Opowiadania, wiersze, filmy, komiksy, rysunki, stroje, kolekcje...
pronx18
Posty: 3
Rejestracja: wt 04 lut, 2014
Lokalizacja: Gdańsk

Resident Evil, Polski, Amatorski-Fanowski Film

Post autor: pronx18 »

Witam wszystkich i zapraszam na nasz AMATORSKI film. Mam nadzieję, że wam się spodoba.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qFLNvD42G58[/youtube]

Wybaczcie słabą jakość filmu, ale nic na to nie poradzę :( Zapraszam również do komentowania i oceniania.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Panowie i Panie realizujący ten film, fajnie ogarniacie temat i od początku do końca miałem uśmiech na mordzie :). Bardzo mi się podobało.

:rate10:
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Dobrze wykonane. Okazuje się, że nie potrzeba jakiś super przebrań/strojów, aby stworzyć fajny film. Szkoda tylko, że bez jakiejś fabuły albo przynajmniej bossa do zabicia, ale w 10 minutach wiadomo, że nie da się tego zmieścić.
Awatar użytkownika
AmOn
Posty: 92
Rejestracja: ndz 13 paź, 2013
Lokalizacja: Lubuskie

Post autor: AmOn »

Mi również się podobało. Wszystko zostało fajnie wykonane i nie ma czego się doczepić, a planujecie jakiś dłuższy film stworzyć ?
pronx18
Posty: 3
Rejestracja: wt 04 lut, 2014
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: pronx18 »

AmOn Raczej nie planujemy robić dłuższych filmów. Ale jeżeli znajdziemy jakieś nowe, dobre miejscówki to na pewno nakręcimy coś dłuższego niż 10 minut :)

Diadem Planowaliśmy żeby nakręcić jeszcze scenariusz Claire w filmie i tam jakiegoś bossa umieścić, ale niestety pogoda na to nam już nie pozwoliła (spadł śnieg i był mróz).

Wielkie dzięki za pozytywne oceny :D
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Przecież nie można jednocześnie chodzić i strzelać. To jakiś mod?
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
draq
Posty: 11
Rejestracja: pt 28 wrz, 2012
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: draq »

Bardzo fajny klimat filmu. Zachęcam do stworzenia dłuższego z bardziej rozwiniętą fabułą. Pozdrawiam.
pronx18
Posty: 3
Rejestracja: wt 04 lut, 2014
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: pronx18 »

Co do dłuższych filmów to może zaciekawić kogoś to że w tym czasie robimy swój fanowski film o METRO 2033. Tu jest zwiastun:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RSYNc0-jMFQ[/youtube]
Nie wiadomo kiedy film będzie gotowy bo czekamy aż znowu spadnie śnieg. Film możliwe, że będzie trwał tak ok. 25 min więc szykuję się coś dłuższego z fabułą :)
PS. Wiem, że niektóre kwestie są trochę niewyraźne. W całym filmie dodam napisy :)
Ostatnio zmieniony śr 12 lut, 2014 przez pronx18, łącznie zmieniany 2 razy.
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Za Metro 2033(grą) nigdy jakoś specjalnie nie przepadałem. Jednak fajne macie filmiki ze STALKER-a, którego to z kolei bardzo lubię :) .
saperman
Posty: 14
Rejestracja: pt 14 mar, 2014
Lokalizacja: Polska

Post autor: saperman »

A czy jest jakaś szansa, że nakręcicie coś jeszcze z resident evil? było by fajnie :rad10:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fan Area”