EVIL TV - Program poświęcony serii Resident Evil

Opowiadania, wiersze, filmy, komiksy, rysunki, stroje, kolekcje...
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Dziękujemy za opinię :smiech6: .Tworzymy to z pasji :smiech6:.
Awatar użytkownika
Jill_1995
Posty: 158
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jill_1995 »

Super odcinek!Warto było czekać tyle czasu,aby obejrzeć ;) Trzymacie poziom...oby tak dalej :p
"From yesterday, it’s coming!
From yesterday, the fear!
From yesterday, it calls him
But he doesn't want to read the message here"
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Dzięki wielkie, a odcinek możecie oglądać w pełnej krasie łącznie z GS 2, Enjoy!
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Kevin-R.P.D
Posty: 9
Rejestracja: sob 16 lut, 2008

Post autor: Kevin-R.P.D »

Program robi sie coraz bardziej uber pro :smiech1: G R A T U L U J E ODCINKA :) najbardziej wpadł mi w oko RE 1.5, aż łzy napłyneły do oczu :smiech3:
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

No dobra, koniec tego słodzenia autorom :).

Chciałbym dodać łyżeczki goryczy do tej beczki miodu żeby Wam nie było za dobrze ;).
Mianowicie, na waszym miejscu popracowałbym nad wymową pojedynczych angielskich słówek i czytaniem artykułów (chyba ktoś już wczesniej zwracał na to uwagę).

Np. RE Dead Aim - "aim", poprawna wymowa - ['eim] jest czytane jako [ajm]. Jeśli to ma być 100% fachura musicie na takie niuanse zwrócić uwagę. W końcu macie już trochę wyświetleń na YT a to zobowiązuje xD.
Czytanie artykułów - czasami mam wrażenie, że czytający zrobił głęboki wdech ale pod koniec zabrakło mu powietrza i już ledwo wydusił z siebie ostanie zdanie :P. Nie wiem może jestem już przygłuchy ale bywają pojedyncze słówka, których nie rozumiem i muszę troszkę cofnąć. Bywa czasem za cicho i za szybko, jak dla mnie.

To tyle ode mnie, może to drobiazgi nie warte uwagi ale może warto to poprawić :).

Powodzenia przy robieniu kolejnych części :rad11: .
Ostatnio zmieniony pt 27 cze, 2008 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jill_1995
Posty: 158
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jill_1995 »

Kiedy nowy odcinek Evil TV? :smile:
"From yesterday, it’s coming!
From yesterday, the fear!
From yesterday, it calls him
But he doesn't want to read the message here"
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Bez obaw :rad12: . Evil TV się pojawi, nie zawiedziemy. :rad10:
Ostatnio zmieniony czw 10 lip, 2008 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Ja bym miał taką małą sugestię odnośnie ETV - gdyby tak w jednym z odcinków dać małe porady do Mercenaries w RE4... Wiem, że jest topic na forum, ale mimo wszystko inaczej się ogląda niż czyta i przenosi na grę. Jestem lamą, jeśli chodzi o Merców, a Handcannona chciałbym mieć ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Evil Tv 9 pojawi się nie wcześniej jak po Poznań Game Arena po którym bedzie relacja w ET9. Obecnie była duża przerwa zważywszy na fakt iż Evil Tv miało zostać dodatkowo poszerzone o materiały z normalnych gier a dział będzie nazywał się Hardcore, były małe problemy ale teraz jest wszystko ok i będziemy dalej promować kolejne odcinki, także news już niebawem. Aha i będzie ogromny news w nowym odcinku na temat... ehh nie mogę powiedzieć ale dam hint'a, Fani będą po tej akcji zadowoleni i dumni że grają w serię Resident Evil (nie będzie to konkurs z nagrodami ;))
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
unknown_u
Posty: 86
Rejestracja: czw 31 sty, 2008
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: unknown_u »

Nie mogę się już doczekać. Wasz program RULEZ! :rad12:
Ostatni program - 5 miesięcy temu - macie naprawdę dużo newsów do nadrobienia ;)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Dzięki :rad10: cieszy mnie jak ktoś tak pisze, kolejny odcinek będzie dopasiony, ludzie którzy go oczekują nie zawiodą się. Odnośnie news'ów RE5, będzie poprostu już preview czyli wczesna recenzja, a news na początku programu, który jest niespodzianką będzie czymś zaskakujacym i pierwszą rzeczą na szeroką skalą w której wezmą chętne osoby udział :smiech6:

Pozdr.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Codziennie odpalam JuTuba i patrzę, czy w subskrypcjach nic się nie zmieniło - Evil TV to kawał solidnej roboty i czekam na kolejny odcinek. Haba haba, ciekawe, co to za news :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Gwarantujemy, że będzie bardzo obiecujący, jeszcze troszkę cierpliwości. :rad12:
Awatar użytkownika
unknown_u
Posty: 86
Rejestracja: czw 31 sty, 2008
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: unknown_u »

Czy w nowym odcinku zaprezentujecie demo RE 5 ?
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Tak, będzie cały gameplay w nowym ET, a dodatkowo w oddzielnym filmiku dokładne przejście ;), aha i miałbym jeszcze prośbe, napiszcie co chcielibyscie zobaczyć, jakieś smaczki np. dokładnie jakąś broń itd, to zawrze to przy nagrywaniu dema ;) Wypisujcie w tym temacie ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
unknown_u
Posty: 86
Rejestracja: czw 31 sty, 2008
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: unknown_u »

Mam nadzieję, że w demie będzie już zaimplementowany podział sterowania na tryb "cover" i "assault" (chodzi mi o ten nowy, podobny do Gears of War) - jeżeli tak, byłoby fajnie, gdybyście zaprezentowali jego możliwości.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ok nie ma sprawy, jeżeli będzie to specjalnie odznacze na filmiku możliwości obu ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
unknown_u
Posty: 86
Rejestracja: czw 31 sty, 2008
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: unknown_u »

Mam jeszcze prośbę: pokażcie dokładnie menu początkowe, pliz.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Czekamy na demo dla PS Store, wtedy bierzemy się za wszystko. :rad10:
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

No to jak z nowym odcinkem? Niedługo pełna wersja piątki a czekaliście tylko na demo. :rad11:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fan Area”