Rysunki RE - Nasza twórczość

Opowiadania, wiersze, filmy, komiksy, rysunki, stroje, kolekcje...
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

O żesz kurczątko, jak ja dawno nie widziałem DA :pff2: Anyway, na jakim formacie to zrobiłeś? Wygląda kozacko i można to na ścianie powiesić nad wejściem do pokoju :) Szacunek że chciało Ci się tyle bazgrać :rad12:
One man forced to seek REVENGE
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Dzięki! :) cóż rozmiar to jakieś 86cmx62cm, także było co ogarniać, a jak przyszło co do czego to nagle zaczęło robić się krucho z miejscem na kolejne postaci, nie ukrywam że byłem podesrany jak już zacząłem wszystko rysować markerami i pisakami bo w razie jak coś pójdzie nie tak nie ma opcji Edycja>Cofnij xD ale satysfakcja jest, dobrze się bawiłem przy tym i z pewnością będę jeszcze coś majstrował, ale póki co cieszę się że wrócił do mnie tablet, już mam pomysł na małą serię obrazków, dajcie mi tylko czas xD
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Teraz wiem co oznaczały rosnące procenty u Ciebie w podpisie. A myślałem że pędzisz bimber :smiech3:
Ekstra, podoba mi się. Masz bardzo charakterystyczną kreskę, wszędzie bym Cie rozpoznał ;)
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Dzięki i sorry że tak późno odpisałem ;)

A do bimbru jeszcze przejdziemy :P
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Świetna praca. Szczególnie podoba mi się Nemesis. Powiedz mi tylko, czy ta "brodata" postać w lewym górnym rogu to Barry? Ten jego zarost wygląda trochę sztucznie, jakby miał dziurawą skarpetę na części twarzy ;)
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

tak to Barry. Nie wiem, jak dla mnie broda jest ok, ale każdy widzi to co chce widzieć ;) :P
Awatar użytkownika
Claire93
Posty: 171
Rejestracja: sob 26 wrz, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Claire93 »

nemesisdestro bardzo fajna ta twoja praca :). Wszystkie postacie wyglądają bardzo dobrze :2thumbs: :rate10: Może udzielisz mi kiedyś korepetycji hehe ;)
Shut up! Make one wrong move and I'll shoot!
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

http://nemesisdestrodareal1.deviantart. ... -216250603



A oto najnowsza tapetka, efekt inspiracji RE3, piękna gierka :D

https://picasaweb.google.com/1034287216 ... 5280746514

Heh, kolejny art z re i kolejny raz Nemesis na obrazku, dziwnie się złożyło :P
Ostatnio zmieniony sob 05 lis, 2011 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

nemesisdestro pisze:https://picasaweb.google.com/1034287216 ... 5280746514

Heh, kolejny art z re i kolejny raz Nemesis na obrazku, dziwnie się złożyło
Świetnie wykonana i odpowiednio wybrane kolory. Plik wylądował na moim dysku twardym ;).
Awatar użytkownika
Sas
Posty: 226
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sas »

I drink the cup of the old life’s blood
But it trickles from the corner of my mouth
I wrap myself in earth
To bury the devils within the self
__________________________________
+1476+ Funeral http://store.1476cult.com/track/funeral
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Moje zdanie znasz, świetne prace:) Bardzo fajnie przedstawiłaś Claire w tym skórzanym outficie, ciekawe są też background'y, oddają ducha serii, są ładne i szczegółowe, aż dziw że te arty nie znalazły odzewu wśród forumowiczów z uwagi na ich wysoką jakość.

Osobiście, bardzo mnie cieszy oglądanie artów spod Twojej ręki jak i J.Krausera jak i każdej osoby, którą seria RE (jak i każda inna) inspiruje do kreatywnej działalności. :rad10:

UPDATE: W związku z zapowiedziami RE6 podłubałem trochę w grafikach i ostatecznie wyszła mi oto taka tapetka z Chris'em, może zrobię coś podobnego z Leonem jako że gra wraz z Chris'em są głównymi postaciami 6ki, wiecie, symetria :P

Chronicles of Chris Redfield
Ostatnio zmieniony pn 16 kwie, 2012 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
Sas
Posty: 226
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sas »

A ja ostatnimi czasy żem sem paintneła Weskera.
http://sassysas-777.deviantart.com/art/ ... -313789885
I drink the cup of the old life’s blood
But it trickles from the corner of my mouth
I wrap myself in earth
To bury the devils within the self
__________________________________
+1476+ Funeral http://store.1476cult.com/track/funeral
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

A dziękuję dziękuję :okulary3: Czekam na więcej z Wesker'em
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

Zazdroszczę wam talentu... Ja się cieszę jak dziecko po tym jak udało mi się odrysować Piersa z komiksu, bo wreszcie coś co narysowałem "ma ręce i nogi", i nie wygląda jak robota pięciolatka. Tylko co z tego, jak ja to odrysowałem, zamiast narysować? -.-

Mam tylko nadzieję, że z biegiem czasu też mi się uda wreszcie coś narysować, planuję poświęcić te wakacje na ćwiczenia, licząc na jakiekolwiek efekty.
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Awatar użytkownika
Sas
Posty: 226
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sas »

Nie wiem czy już wczęsniej wpsominałam coś na ten temat, ale pracuję nad własnym Fan Komiksem Resident Evil. Planuję go rozbić na 3 części, a tu streszczenie fabuły pierwszej z nich.
Jak oceniacie moje wypociny?

Megan Margarette McLeod, dziewczyna wywodząca się z Irlandzkiej rodziny rodowodowej wraz ze swoją przyjaciółką Claire Redfield wraca z Ameryki w swoje rodzinne strony, w czasie sierpniowego urlopu.
Wydarzenia szybko przybierają nieoczekiwany zwrot akcji, przyjaciele Megan zostają zamordowani, a niegroźna epidemia grypy okazuję sie atakiem bioterrorystycznym spreparownaym przez kompletnego szaleńca, Doktora Wolfganga Von Kreuzberga.
Kobiety szybko odkrywają czego chce owy zamachowiec, okazuję się ze, są to pamiętniki
trzech dziewietnastowiecznych podróżników, w Tym Darwina i jego załogi.
Za wszelką cenę próbują ubiec w tym naukowca, lecz niestety nie na tym kończą się mroczne tajemnice...

Reszta bedzie wam znana w następnej odsłonie komiksu.
_________________________
Swoją drogą sama kiedyś w ten sposób kalkowałam rysunki.
No i muszę przyznać że, ta metoda jest w stanie nauczyć człowieka jak coś narysować,
niestety nie mozna nadużywac tego przywileju, gdyż wtedy nic się nie osiągnie.

Do fan artów nieługo powrócę, chwilowo nie mam czasu ale to sie wkrótce zmieni,a bynajmniej mam taką nadzieję...
Ostatnio zmieniony ndz 05 sie, 2012 przez Sas, łącznie zmieniany 1 raz.
I drink the cup of the old life’s blood
But it trickles from the corner of my mouth
I wrap myself in earth
To bury the devils within the self
__________________________________
+1476+ Funeral http://store.1476cult.com/track/funeral
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Jestem ciekaw Twojego projektu Sas, trzymam kciuki :)

A mnie ostatnio wzięło na zabawy w wektorach, ot ćwiczę sobie różne obrazki oto moje twory:


In Umbrella We Trust

Got meds?

I mój osobisty faworyt :) :
Mr Death's Corps
Awatar użytkownika
Sas
Posty: 226
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sas »

Będę musiała nieługo zacząć robić coś w tym kierunku, usiłuję naszkicować 8 strone od dobrego miesiaca i jakoś mi to nie idzie...
Jestem za to pewna ze, jak zacznie sie rok szkolny, to produkcja stron komiksu będzie w skali hurtowej.
Jak dobrze poprowadze fabułę i zrobię porządne ilustracje, to może ktos na dA się w końcu tym serio zainteresuje.

Całkiem przyjemne dla oka te twoje projekty koszulek, zacznij je sprzedawać! na bank znjadziesz kupców :D
I drink the cup of the old life’s blood
But it trickles from the corner of my mouth
I wrap myself in earth
To bury the devils within the self
__________________________________
+1476+ Funeral http://store.1476cult.com/track/funeral
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Będę musiała nieługo zacząć robić coś w tym kierunku, usiłuję naszkicować 8 strone od dobrego miesiaca i jakoś mi to nie idzie...
Jestem za to pewna ze, jak zacznie sie rok szkolny, to produkcja stron komiksu będzie w skali hurtowej.
Jak dobrze poprowadze fabułę i zrobię porządne ilustracje, to może ktos na dA się w końcu tym serio zainteresuje.

Całkiem przyjemne dla oka te twoje projekty koszulek, zacznij je sprzedawać! na bank znjadziesz kupców
Heh, powodzenia, mam nadzieję że sprawy nabiorą tempa :)

Dziękuję też za miłe słowa odnośnie koszulek, nie wiem czy znalazłbym na nie kupców - na pewno nie na tym forum:P od jakiegoś czasu zastanawiam się czy istnienie takich tematów jak "Rysunki RE - nasza twórczość", albo "Bazgranie", "Grafika komputerowa" ma jakikolwiek sens skoro opiera się na góra trzech osobach ;) Ech a pamiętam jak kiedyś takie tematy tętniły życiem....Dobrze że mam DA to przynajmniej mogę na bieżąco mogę śledzić tych użytkowników forum którzy się udzielają artystycznie :)
Awatar użytkownika
JackHammer
Posty: 295
Rejestracja: sob 24 paź, 2009
Lokalizacja: Pyrkenstadt

Post autor: JackHammer »

Wiesz nemesisdestro, nie każdy ma talent do rysowania i nie każdy się swoim bagraniem podzieli. Ja osobiście często tu zaglądam i well... podziwiam wasze prace, kiedyś próbowałem coś tam nakreślić ale wyniki byłe eh... mizerne. Jedyne co mi dobrze wychodzi z rysowania to schematy działań/mapy/ etc. jak chcesz to zeskanuje i wstawie ;D

Ps. Ja już mam koszulkę "I <3 MWRC" wiec czemu by nie mieć jakiejś z twoim logiem? trzaśnij jakiś konkret pliczek, to sie zrobi i będzie się paradować ;D
OMG I'TS SONIC RAINBOOM!!!!!!
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Wiesz nemesisdestro, nie każdy ma talent do rysowania i nie każdy się swoim bagraniem podzieli. Ja osobiście często tu zaglądam i well... podziwiam wasze prace, kiedyś próbowałem coś tam nakreślić ale wyniki byłe eh... mizerne. Jedyne co mi dobrze wychodzi z rysowania to schematy działań/mapy/ etc. jak chcesz to zeskanuje i wstawie ;D

Ps. Ja już mam koszulkę "I <3 MWRC" wiec czemu by nie mieć jakiejś z twoim logiem? trzaśnij jakiś konkret pliczek, to sie zrobi i będzie się paradować ;D
No to zawsze coś, dla mnie rzeczy tego typu + rysunki techniczne i liternictwo to czarna magia, nie znam się na tym i omijam z daleka kiedy tylko mogę xD

A co do plików...heh w sumie i tak wszystko robi się dla idei od fanów dla fanów, więc wrzuciłem na da te designy w wersji png a więc z wyciętym tłem i to w dużych rozmiarach, więc jest duże i czytelne :)


Got meds?:
http://fav.me/d5c7ruf

In Umbrella we trust:
http://fav.me/d5c7s5s

Hunk Corps:
http://fav.me/d5c7s3v

PS Hammer zarzuć chociaż fotką swojej koszulki z MWRC :) chętnie zobaczę :)
Ostatnio zmieniony czw 23 sie, 2012 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fan Area”