Rysunki RE - Nasza twórczość

Opowiadania, wiersze, filmy, komiksy, rysunki, stroje, kolekcje...
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Tak się wszyscy chwalą to może też coś zapodam, fakt faktem minęło sporo czasu od ostatniego rysunku o tematyce RE, ten jest z czerwca tego roku, nie wiedzieć czemu przeglądarka google cholernie podsyciła kolory, no i kreska jest raczej komiksowa, tak tylko ostrzegam "fetyszystów" fotorealizmu :P

https://picasaweb.google.com/lh/photo/4 ... directlink
Awatar użytkownika
Sas
Posty: 226
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sas »

nemesisdestro pisze: tylko ostrzegam "fetyszystów" fotorealizmu
a są tu tacy? xD
Każdy styl ma przecież równe prawa.
Swoją drogą jeśli mnie pamięć nie myli, to chyba widziałam to na dA. Kreska jest dość zabawna, strasznie mi przypomina tą erę gier,
gdzie cycki bohaterek, bardziej przypominały swoim kształtem zdublowaną piramidę Cheopsa, niżeli piersi. XD
No ale nie mniej, kreska i colouring tworzą razem spójną koncepcję. Wszystko pasuje, nic się zbytnio nie wyróżnia, więc jest git.
Podoba mi się też akcent humorystyczny z tą macką, wyraz twarzy Jill jednoznacznie mówi "No, just no"
I drink the cup of the old life’s blood
But it trickles from the corner of my mouth
I wrap myself in earth
To bury the devils within the self
__________________________________
+1476+ Funeral http://store.1476cult.com/track/funeral
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

lol cóż poradzić tak już rysuję piersi xD W każdym razie dzięki fakt, każdy styl jest inny i ma swoją specyfikę ;)
Ostatnio zmieniony śr 17 gru, 2014 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
ploterka
Posty: 1
Rejestracja: sob 21 cze, 2014
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: ploterka »

Hejka,jako że już w przyszłym roku Resident będzie obchodzić swoje 20-te urodziny :rad5: postanowiłam podzielić się swoją twórczością i przy okazji życzyć Wesołych Świąt ! :smiech6:

Obrazek
"What? What is this?"
~ Barry Burton
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fan Area”