Rysunki RE - Nasza twórczość

Opowiadania, wiersze, filmy, komiksy, rysunki, stroje, kolekcje...
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Dziś ukończyłem rysunek przedstawiający panią Wong z RE4. Jest kilka błędów (noga i ręka) ale to tylko drobnostki. Całość zajęła mi około 15h. Troche sie namęczyłem ale było warto:

http://infamousedge.deviantart.com/art/ ... -166433090
One man forced to seek REVENGE
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

bardzo fajny, co prawda nie do końca przekonuje mnie ułożenie oczu względem siebie i to szare na czym Ada stoi, ale generalnie rysunek jest naprawdę dobry, kreska jest ładna, cieniowanie również mi się podoba, przywodzi na myśl obraz namalowany metodą tradycyjną ;) - będzie fave ;)
Awatar użytkownika
Chris
Posty: 25
Rejestracja: ndz 18 kwie, 2010
Lokalizacja: Raccoon/Białystok

Post autor: Chris »

No no... tak przeglądam ten temat i widzę ze mamy na forum sporo talentów :D Czekam wiec na kolejne prace :]
Ps. Ada wymiata! może teraz Jill albo Claire ;> ?
Yeah! It's payback time. We've gotta destroy Umbrella. Now, let's finish this once and for all!
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Dzięki za opinie, to co napisał nemesisdestro, mnie najbardziej prześladowało i jakoś nie dałem rady poprawić. Nad Jill pracuje ale tym razem w komiksowej formie będzie
One man forced to seek REVENGE
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

pierwsza tapeta zrobiona na nowym kompie, mam nadzieję że wszystkie proporcje związane z kolorem itp są dobrze dopasowane - cały czas uczę się tego kompa ;)
rozdziałka 1024x768

http://img163.imageshack.us/f/redre.jpg/

druga wersja, zmieniłem tekst i czcionkę i zaakcentowałem parę detali, również 1024x768

http://img532.imageshack.us/i/redre2.jpg/
Ostatnio zmieniony wt 15 cze, 2010 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 189
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Angela »

Jej, naprawdę masz talent do robienia takich tapet, podziwiam to, no i gratuluję pomysłu na taką pracę. :)
Ostatnio zmieniony wt 15 cze, 2010 przez Angela, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Pierwsza zdecydowanie lepsza! W drugiej niepotrzebnie dodałeś efekt "uwypuklenia" (nie pamiętam jak on sie zwał w PS) do warstw i napis powiększ aby przyciągał wzrok jako pierwszy... Ogólnie to fajny pomysł i wykonanie :)
One man forced to seek REVENGE
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

to chyba była faza płaskorzeźba - płaskorzeźba obrysu + coś tam jeszcze, cóż to i owo zmodyfikowałem ponownie, aczkolwiek nie mam już szczególnie dalszej koncepcji na to ;)

http://img815.imageshack.us/f/redre3.jpg/

ah, no i dzięki wszystkim za opinię :)

ARGH! nie mogę przestać! cóż dodałem inne kolorki postaciom, za dużo tej czerwieni ;) ale muszę już to zakończyć bo niedługo będę miał 10 wersji tej tapety :P

http://img155.imageshack.us/i/rered4.jpg/
Ostatnio zmieniony śr 16 cze, 2010 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Jak dla mnie naprawdę konkretne,pomysłowe,i fajnie że tyle postaci mamy na jednej tapetce.Brakuje mi tu tylko jednej a tak to naprawdę git ;).
Ps3Centerbloog.pl
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Szybka praca w photoshopie, może niebawem coś jeszcze dodam:

http://fav.me/d2twc0d

EDIT:

Hmm, nie, już nie wracam do tej pracy, jak wspominałem to była taka robota na szybko i dla zabawy, jeśli już to wolę wykorzystać czas na bardziej przemyślane prace ;)
Ostatnio zmieniony śr 14 lip, 2010 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Dłonie popraw i będzie naprawde OK
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Chris
Posty: 25
Rejestracja: ndz 18 kwie, 2010
Lokalizacja: Raccoon/Białystok

Post autor: Chris »

Wiele osób pokazuje swoje prace to i ja pokaże ! ;D W tym momencie tylko 1 ale z biegiem czasu zacznę dodawać pozostałe.
Jak narazie tylko Jill Valentine RE5 < nie mam skanera a fotka robiona komorka, czego powodem jest słaba jakoś >
http://run1988.deviantart.com/art/Jill- ... n1988&qo=0
Yeah! It's payback time. We've gotta destroy Umbrella. Now, let's finish this once and for all!
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

No rzeczywiście jakość nie powala ale da się zauważyć, a to jest najważniejsze. Jill jest ładnie narysowana. Ogólnie ładny rysunek. Czerń mógłbyś jeszcze podciągnąć miękkimi "łołówkami" lub ewentualnie w programach to przyciemnić.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Proporcje tylnej części ciała trochę zachwiane, że tak to ujmę... ale ogólnie nie jest źle ;)
Awatar użytkownika
Chris
Posty: 25
Rejestracja: ndz 18 kwie, 2010
Lokalizacja: Raccoon/Białystok

Post autor: Chris »

hmm w sumie nawet tego nie zauważyłem :P no ale poprawie to co powiedzieliście i może bedzie lepiej :D
Ostatnio zmieniony pn 06 wrz, 2010 przez Chris, łącznie zmieniany 1 raz.
Yeah! It's payback time. We've gotta destroy Umbrella. Now, let's finish this once and for all!
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Dobra robota, fakt tyłeczek jest nieco za duży ale ogólnie rzecz biorąc technika jest całkiem niezła ;)
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Ja tu bardziej widzę podkreślenie tego, co najważniejsze na rysunku :D Tak czy siak, Jill wyszła ładnie, chociaż nie wiem, czy to przez jakość zdjęcia czy to celowy efekt, ale wydaje mi się, że twarz sama w sobie jest mało szczegółowa...
Obrazek
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 330
Rejestracja: ndz 22 sie, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Paul »

Ten obrazek bardziej pasuje do pisma dla dorosłych, ale ładnie... Nie zapominaj, że Jill ma także ciekawą pierś ;) Ponoć nawet tatuaż na prawym pośladku...
Awatar użytkownika
Chris
Posty: 25
Rejestracja: ndz 18 kwie, 2010
Lokalizacja: Raccoon/Białystok

Post autor: Chris »

Bzdursky pisze:Ja tu bardziej widzę podkreślenie tego, co najważniejsze na rysunku

Nie ukrywam ze takie były moje intencje :D :smiech1:
W sumie cieszę sie ze uważacie ze nie jest taka zła :p Dopiero od kilku miesięcy < z przerwami > próbuję opanować sztukę ładnego szkicowania :| < mam nadzieje ze za kilka lat wreszcie zacznie cos naprawdę ładnego wychodzić :P >
Mimo to i tak jestem zadowolony z efektu&#8230;. aaa i dzięki za uwagi do rysunku :] Dzięki temu wiem nad czym nadal pracować :P
Yeah! It's payback time. We've gotta destroy Umbrella. Now, let's finish this once and for all!
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Chris pisze:mam nadzieje ze za kilka lat wreszcie zacznie cos naprawdę ładnego wychodzić
Rysuj jak najwięcej własnych szkiców i po prostu trenuj, a nawet za kilka miesięcy zobaczysz efekty.
One man forced to seek REVENGE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fan Area”