Test wiedzy o Resident Evil (LIGHT)

Rozmowy o serii Resident Evil na tematy nie pasujące do pozostałych for
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Już jakiś czas temu obiecałem zamieszczenie testu wiedzy o RE, ale na skutek różnych czynników nie mogłem go opublikować. Wreszcie się udało i mam nadzieję, że teraz wszystko będzie działać jak należy. 50 pytań, na koniec trzeba kliknąć w "test results" nie jakieś kosmiczne trudne. Jednakże, jeśli ktoś uzyska maksa, zyska moje dozgonne uznanie i podziw forum :rad12: . Nie mówię, że to niemożliwe ale na pewno jest to niełatwe.

http://www.allthetests.com/quiz26/quiz/ ... -Evil-Test

Chwalcie się wynikami i oceńcie proszę stronę merytoryczną testu (zwłaszcza na ocenie merytoryki mi zależy), powodzenia :).

W razie problemów ze stronką, dajcie mi znać.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Mogę uważać się za znawce serii :p

45/50

Szkoda, że nie pokazuje błędnych odpowiedzi. Choć dużej części się domyślam, bo strzelałem.

20 - nigdy nie byłem dobry z tego typu rzeczy.
21 - nie mam pojęcia kto to jest ;D
29 - do dat też nigdy nie mam pamięci...
36 - to co wyżej
46 - próbowałem przywołać w pamięci zdjęcie z epilogu ale ostatecznie strzelałem.

Edit: Teraz widzę, że pytania są losowo umiejscowione, więc cała numeracja o kant roztrzaskać ;) :tidE

Test oczywiście w porządku, znów jest czas - wprawdzie dużo, ale na psychikę działa.
Niedługo trzeba też już pomyśleć o wplataniu pytań z zakresu RE5
Dużo pytań powtarzało się z poprzednich testów.
Ostatnio zmieniony pt 08 maja, 2009 przez Recoil, łącznie zmieniany 3 razy.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

You have correctly answered 44 of 50 questions.
Gratulacje, możesz uchodzić za znawcę serii.
Yeah!! :D

Ogólnie pytania trudne nie są ale są podchwytliwe i trzeba uważnie je przeczytać.


EDIT:
Question 32: Jednym z modeli Tyrantów nie jest: bla ba bla. Tu można się kłócić bo ani Nosferatu nie jest tyrantem ani Thanatos.
Ostatnio zmieniony pt 08 maja, 2009 przez bodek, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

No dobra, wiem że mogło być lepiej ale chyba nie jest źle prawda? Mam 33 punkty na 50. A dla dowodu screen (bo inni nie dali screena :p)

http://img411.imageshack.us/img411/8960/szacun.jpg


No dobra, żartuje , jestem bardzo zadowolony !!! :smiech5: ;)
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

bodek pisze:EDIT:
Question 32: Jednym z modeli Tyrantów nie jest: bla ba bla. Tu można się kłócić bo ani Nosferatu nie jest tyrantem ani Thanatos.
A ja myślałem, że dopiero Diadem się tego przyczepi :D. faktycznie, można tutaj dyskutować, ale nie będę tego ciągnął.
Recoil pisze:Niedługo trzeba też już pomyśleć o wplataniu pytań z zakresu RE5
Prawda, ale jeszcze stosunkowo mało osób grało w RE5 więc może następnym razem ;).
Recoil pisze:Dużo pytań powtarzało się z poprzednich testów.
Owszem, ale mam nadzieję, że nie każdy je zdążył wtedy zobaczyć :P. Natomiast są pytania, które zawarte być niejako muszą w teście o RE - data wydania pierwszego Resa itp.

Szkoda faktycznie, że nie pokazuje poprawnych odpowiedzi - jeżeli ktoś zechce mogę mu podesłać maila z rozwiązanym testem w załączniku, żeby wiedział, gdzie się pomylił :rad12:
Jill Valentine
Posty: 156
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Chicago/Illinois/USA

Post autor: Jill Valentine »

You have correctly answered 32 of 50 questions.

Aj słabo poszło...
Ale nie jest najgorzej :P
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

Gratulacje, możesz uchodzić za znawcę serii.

You have correctly answered 46 of 50 questions.
Myślałem, że pójdzie gorzej ;)
Ostatnio zmieniony pt 08 maja, 2009 przez AT, łącznie zmieniany 1 raz.
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

Gratulacje, możesz uchodzić za znawcę serii.

You have correctly answered 44 of 50 questions.
Nieźle, nieźle...
Ostatnio zmieniony pt 08 maja, 2009 przez Barry Norris, łącznie zmieniany 1 raz.
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

47/50

Fajnie zrobione. Miałem tylko wrażenie, że za często przewija się RE:CV ;)
Oprócz dyskusyjnej sprawy z tym Thanatosem, zastanowić można się też nad faktem ile Barry Burton miał dzieci. Bo ja słyszałem, że trójkę, a nie dwójkę ;)
Może i RE: Gaiden jest nieoficjalną częścią, ale trzeba pamiętać, że Barry oprócz swoich własnych dzieci Moiry i Poly, adoptował jeszcze Lucię.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

U mnie było 35-50,osobiście się ciesze z wyniku bo myślałem że pójdzie mi znacznie gorzej.Jeżeli chodzi o trudność testu to na szczęść nie był taki trudny ale dobrze że jest po Polsku :rad12: .
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Deus Ex pisze:Jednakże, jeśli ktoś uzyska maksa, zyska moje dozgonne uznanie i podziw forum
No, test nie jest AŻ tak trudny, żeby za calaka zyskać tak wielkie uznanie. Zdobyłem 45 a nie jestem przecież nie wiadomo jakim znawcą. Dziwi mnie natomiast 47 Diadema. Pytania były takie, że myślałem, że zdobędzie calaka. A tu taki suprajs ;)
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Recoil pisze:Dziwi mnie natomiast 47 Diadema. Pytania były takie, że myślałem, że zdobędzie calaka. A tu taki suprajs ;)
Diadem nie grał we wszystkie części, więc sądzę, ze "przejechał się" na pytaniach związane z gameplayem, bo pytanie o fabułę pewnie były dla niego łatwe :rad12: .

Co zaś do tego czy jest to trudne czy nie - moja obecna wiedza nie pozwala na ułożenie czegoś znacznie trudniejszego, zatem uznanie, moje przynajmniej, ktoś z 50 pkt na koncie zdobędzie :). Zresztą, test nie był pisany dla zapaleńców tylko dla tego całego Zwierzaka, czy jak mu tam. Może kiedyś ułożę coś takiego, że wielu się przejedzie ;).
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Recoil pisze:Dziwi mnie natomiast 47 Diadema. Pytania były takie, że myślałem, że zdobędzie calaka. A tu taki suprajs ;)
To, że dużo wiem, nie znaczy, że muszę wiedzieć wszystko ;) Do tego testu podszedłem zupełnie na luzie. Nie zastanawiałem się nad pytaniami, tylko zaraz po przeczytaniu zaznaczałem odpowiedź i brałem się za następne.
Pomyliłem się w pytaniu o najstarszą część (po co pamiętać takie rzeczy?? :zmiesz7: ), "zawód" Luis'a Sery (pewnie dlatego, że nie opracowywałem postaci do słownika, tylko przeciwników ;) ) oraz co najdziwniejsze w pytaniu o to kiedy bombka spadła na Raccoon :oops: . Się widocznie za bardzo pośpieszyłem :rad11:

Jeżeli chcecie prawdziwego testu "HARD" to mogę coś ułożyć jak będę miał wolną chwilę. Nie robiłem tego do tej pory, bo myślałem, że takie "ciężkie" testy nie mają sensu.
Ostatnio zmieniony ndz 10 maja, 2009 przez Diadem, łącznie zmieniany 1 raz.
Stoker
Posty: 200
Rejestracja: wt 25 mar, 2008
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Stoker »

45/50 sam nie wiedziałem że tyle wiem ^^, choć w paru dobierałem odpowiedzi sposobem eliminacji
Gratulacje, możesz uchodzić za znawcę serii.

You have correctly answered 45 of 50 questions.

On average, 15 of users who took the quiz gave 36.6 right answers.
Ostatnio zmieniony ndz 10 maja, 2009 przez Stoker, łącznie zmieniany 1 raz.
DZIĘKI ŻE O MNIE PAMIĘTACIE !!!
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

No, to jednak było za łatwe - następnym razem już nie będzie tak prosto :rad12: .

Gratuluję wszystkim dobrych wyników :).
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Hej sprawdziłem Twój test Deus :D oto wyniki:

http://img27.imageshack.us/img27/9492/deusex.png

48/50 :D całkiem nieźle, chociaż niektóre pytania wydawały mi się dziwnie znajome, ale może mi się wydaje :zmiesz8: nie publikowałeś już może kiedyś tego testu Deus? albo już mi się te quizy mylą ze sobą :P


EDIT:

Ahaaaa!!!! no widzisz, łeeee czyli ten wynik się nie liczy bo już go rozwiązywałem :/ no trudno......

EDIT2:
ok wówczas chyba 43pkt, dzięki za przypomnienie Deus ;)
Ostatnio zmieniony ndz 10 maja, 2009 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 3 razy.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

nemesisdestro pisze:całkiem nieźle, chociaż niektóre pytania wydawały mi się dziwnie znajome, ale może mi się wydaje :zmiesz8: nie publikowałeś już może kiedyś tego testu Deus?
Akurat Ty i Necraria już go rozwiązywaliście :P. Wysłałem Ci ten test na maila, ale chciałem zobaczyć jak poradzą sobie inni, co go jeszcze nie widzieli :).
Awatar użytkownika
JackHammer
Posty: 295
Rejestracja: sob 24 paź, 2009
Lokalizacja: Pyrkenstadt

Post autor: JackHammer »

Gratulacje, możesz uchodzić za znawcę serii.

You have correctly answered 43 of 50 questions.

daje rade x)
OMG I'TS SONIC RAINBOOM!!!!!!
Awatar użytkownika
xBlazex
Posty: 120
Rejestracja: śr 10 gru, 2008
Lokalizacja: Sztum

Post autor: xBlazex »

35 / 50 jak na mnie to nieżle:)
A beautiful way to become infected, alone or with others
euroo
Posty: 156
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: GdańsK

Post autor: euroo »

You have correctly answered 30 of 50 questions.


może nie najlepiej ale to wciąż 60 % , jak na wszystkie części gry to chyba dobrze :) :D( z czego dawno nie ruszałem żadnych starszych :) )

to i tak dobrze :D


brakowało mi pytań z re 5 oraz , re: deadly silence :D bo można by było kilka wnieść :D


przy drugim podejściu :P

Gratulacje, możesz uchodzić za znawcę serii.

You have correctly answered 39 of 50 questions.
Ostatnio zmieniony pt 30 gru, 2011 przez euroo, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe (ogólne) dyskusje o serii”