Resident Evil 2 w nowej odsłonie - mod do Fallout 3

Rozmowy o serii Resident Evil na tematy nie pasujące do pozostałych for
Awatar użytkownika
Mroczny444
Posty: 10
Rejestracja: pn 31 paź, 2011
Lokalizacja: Miechów

Resident Evil 2 w nowej odsłonie - mod do Fallout 3

Post autor: Mroczny444 »

Mam takie pytanie - może mi ktoś odpowiedzieć co to za Resident?

http://www.youtube.com/watch?v=TkKpAYC3 ... re=related

Na pewno nie jest to część 6. Nie znam wszystkich nowych residentów na pamięć, ale z tego co sobie odświeżyłem w necie, to do żadnego mi to nie pasuje...

Jeżeli to zły dział to przepraszam :(

Recoil: Zmieniam nazwę tematu, żeby było wiadomo co chodzi ;)
Ostatnio zmieniony pn 31 paź, 2011 przez Mroczny444, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Po interfejsie stwierdzam na 100 %, że to mod do Fallout 3, ewentualnie New Vegas :rad10: . Nawet ghule dali jako zombie :P.
Ostatnio zmieniony pn 31 paź, 2011 przez Szakal, łącznie zmieniany 1 raz.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Gość nieźle umoczył tytułując to jako RE6. Gdyby zatytułował jako mod do Fallouta miałby dużo lepsze noty a ja osobiście postawiłbym mu ołtarzyk i czcił.

Ten mod jest przepiękny. Odwzorowany każdy szczegół. Jak zobaczyłem Lickera to opadła mi szczęka. Potem opadła mi kolejny raz jak użył koła do ugaszenia helikoptera, a na końcu opadła mi jak wpadł Nemek...

Jeśli kiedykolwiek powstanie remake RE2 to na pewno nie będzie stary RE na bitmapach jak REmake. Ale jeśli powstałby w takim duchu jak ten mod to kupuję w dzień premiery...

Ogromny szacun dla twórcy.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Ech, przed chwilą miałem okazję zagrać około 2-wu godzinną sesyjkę z RE3 Nemesis, po około 3 latach przerwy - jest to dla mnie nie lada gratka, póki co doszedłem do momentu kiedy przejmujemy stery Carlosem, ale co to się nie działo wcześniej, zwiedzanie pomieszczeń, potyczki z ( oraz ucieczka przed :P ) Nemesisem....piękne. Gra ma swoje lata ale ciągle ma jaja, choć pewnie dla niektórych "znawców" jest już stara a więc przestarzała a więc do bani. Teraz spoglądam na Operation Raccoon City....damn, jak to się rynek pozmieniał przez te lata. I w końcu widzę ten filmik. Cholera po raz kolejny fan jest w stanie dla zajawki zrobić ciekawiej wyglądającą pozycję niż Capcom. A człowiek nawet nie prosi o Remake'a tylko grę która duchem i stylem w jakimś stopniu wróciła do poprzednich RE. Pięknie, brawa dla tego osobnika, nie ukrywam że ten filmik dał mi impuls do odkurzenia trójki, z czego się bardzo cieszę, już zapomniałem jakie fajne lokacje można tam widzieć i jak dobra muza temu towarzyszy. Co do projektu zaś jestem ciekaw co jeszcze gość wykombinuje z tym projektem, mam nadzieję że to nie było jednorazowy pokaz :)
Awatar użytkownika
Zilla
Posty: 43
Rejestracja: sob 16 sty, 2010
Lokalizacja: jestem?

Post autor: Zilla »

Wiem że odkopuje ale do cholery, da się skądś wziąć tego moda?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe (ogólne) dyskusje o serii”