Casting Resident Evil

Rozmowy o serii Resident Evil na tematy nie pasujące do pozostałych for
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Casting Resident Evil

Post autor: Diadem »

Wydaje mi się, że kiedyś poruszany był już na forum temat w którym pokazane było ciekawe zestawienie postaci z gier Resident Evil i ich "odpowiedników" wśród aktorów w realnym świecie. Nie udało mi się znaleźć tego wątku, może to tylko demencja starcza, a może gdzieś ten temat zniknął, w każdym razie warto obejrzeć. Może nie wszystkie typy są idealne, ale niektóre mnie zwaliły z nóg (rodzeństwo Ashford jak malowane), tak jakby twórcy rysowali postacie do gry, patrząc właśnie na te osoby:
http://www.comicbookmovie.com/fansites/ ... s/?a=38424
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Takie marzenia a zaserwują nam efekciarstwo wybuchy i pozabija tylko te fajne postacie, jak choćby zrobili to z Barrym w ostatnim filmowym RE... Ale Julia Voth na Jill i Emma Thompson na Rebeke to by było ciekawe.

Ja to bym chciał serial w klimacie residenta coś w stylu "the walking dead"
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Emma Thompson nie bardzo pasuje wiekiem. Mogłaby graz żonę Spencera :p Ale Emma Watson już bardziej. Choć osobiście uważam, że szkoda byłoby takiej aktorki do tak tandetnej produkcji.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Niektórzy bardzo podobni, ale chciałbym zauwazyć, że Julia Voth to własnie aktorka na której wzorowana była Jill w RE Remake, tak samo jak aktor Allan Groves odtwarzający rolę Irvinga w RE5 :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe (ogólne) dyskusje o serii”