Resident Evil - oficjalna ankieta

Rozmowy o serii Resident Evil na tematy nie pasujące do pozostałych for
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Resident Evil - oficjalna ankieta

Post autor: Mr_Zombie »

Trafiło to pewnie do wszystkich użytkowników RE.net (a jak nie trafiło, to zawsze można się zarejestrować, bo dostęp jest tylko dla użytkowników), ale CACPOM umieścił w necie dużą ankietę dotyczą RE: https://www.residentevil.net/enquete/

W ankiecie są pytania ogólnie o serię, jak i poszczególne części: w jakie gry grałeś, jak je oceniasz, co Ci się nie podobało w poszczególnych grach, a co nie podobało itp. Są też pytania odnośnie postaci (które postaci lubisz; którą lubisz najbardziej i dlaczego), różnych aspektów gier (które elementy gier z serii najbardziej Cię do niej przyciągają) oraz Revelations 2.

Wydaje mi się, że warto dać feedback.
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

No niestety, ale nie bardzo mogę, na stronie wyskakuje mi "Access denied" po kliknięciu w Twój link, mim iż jestem zalogowany na RE.NET :/
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

U mnie hula. Po pracy przysiądę i wypełnię. Ankieta wygląda na konkretną. Czyżby zamiast marketingowego przepisu na grę idealną (RE6) Capcom chciał poradić się fanów? Damn it! A już postawiłem krzyżyk na tej marce, a oni znów rozpalają nadzieję... No i w końcu przyda sie na coś całe to RE.net :pff1:
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
TheMitu97
Posty: 159
Rejestracja: sob 23 mar, 2013
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: TheMitu97 »

U mnie także "Access denied" :pff2:
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

A u mnie jakieś chińskie znaki i biały ekran (ipad), jak coś można znaleźć ankietę na re.net
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Ankieta poszła. Rzeźbiłem chyba ze 2 godziny. Ale nawrzucałem na RE6, CV i Gun Survivory :p
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

A co masz do CV?
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

PSKING pisze:A co masz do CV?
O, chłopie, to długa historia :P Recoil żałuje, że gra jest za krótka ;)

A tak na serio, wie ktoś czemu niektórym użytkownikom odmawia się dostępu do ankiety? Jakieś pomysły? :D
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

A tak na serio, wie ktoś czemu niektórym użytkownikom odmawia się dostępu do ankiety? Jakieś pomysły?
Ankieta zablokowana jest dla wszystkich tych, którzy chcą napisać coś pozytywnego o CV ;)
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

A zdziwiłbyś się, bo po jednokrotnym ukończeniu CV mam dosyć podobne zdanie o tej grze do Twojego :P

Wesker, jak dostać się do tej ankiety z poziomu strony głównej RE.NET? Próbowałem i nie mogłem znaleźć...
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Maestro pisze:A tak na serio, wie ktoś czemu niektórym użytkownikom odmawia się dostępu do ankiety? Jakieś pomysły? :D
Badając wyniki na RE.net Capcom stwierdził, że Twoje zdanie jest dla nich nieistotne. :>
PSKING pisze:A co masz do CV?
Eh, długo można by było pisać. Począwszy od fabuły, poprzez regres gameplay'u w porównaniu do RE3, cukierkową grafikę, która dużo straciła podczas przejścia z prerenderowanych teł do grafiki 3D, na ogólnym game designie kończąc. Lubię CV (w przeciwieństwie do Recoila :P), ale CV to gra, na którą można wylać sporo pomyj.

Zabawne jest to, że tak naprawdę bezpośrednio z CAPCOM nad grą pracowało zaledwie dwóch ludzi: Hiroki Katoh (director) oraz Kaori Nishio (stage planner) + scenarzyści z FLAGSHIP (pracowali wcześniej nad RE2). Sama gra zaś została wyprodukowana przez zewnętrzne studia: Nextech Co., Ltd oraz TOSE.

Do poczytania, bardzo ciekawy post dot. produkcji REC:V: http://www.neogaf.com/forum/showpost.ph ... stcount=17
Ostatnio zmieniony sob 07 lut, 2015 przez Mr_Zombie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Mr_Zombie, nie zapominaj o karcie w bańce ;)
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

W CV jest chyba najbardziej wqurwiający antagonista w serii(raczej wiadomo o kogo chodzi),ale tytuł ukończyłem chyba w 2012 i na tle serii miałem dobrą opinię , głównie dzięki postaciom(powrót Weskera,ostatni występ Claire,i Chris).Bo gameplay skrytykować można,chyba bardziej ograniczony niż w trójce.Co do ankiety to za pierwszym razem się nie udało i dałem sobie spokój.

by Deus Ex: Słownictwo rodem z rynsztoka nie jest tutaj mile widziane. Druga sprawa, jeżeli chcecie rozmawiać o CV, proszę przenieść się do działu o CV. Tutaj piszemy bardziej ogólnie.
Ostatnio zmieniony pn 09 lut, 2015 przez PSKING, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe (ogólne) dyskusje o serii”