Wpadka!

Łukasz FCCB
Posty: 14
Rejestracja: pn 01 mar, 2010
Lokalizacja: Czarna Białostocka

Post autor: Łukasz FCCB »

pamiętam kiedy pierwszy raz przechodziłem trzecią część przed ostatnią walką ze zmutowanym nemesisem miałem chyba z 200 naboji do shotguna i ze 30 do colta. Wywaliłem całą amunicje a tu LOL :pff2: , nemek dalej się czołga. Dopiero po jakimś czasie skapnąłem się że trzeba baterie do działka poprzesuwać
klon1
Posty: 3
Rejestracja: sob 22 maja, 2010
Lokalizacja: racoon city

Post autor: klon1 »

a ja miałem nietypową wpadkę otóż kiedy szedłem z szpitala na poziomie życia caution w holu wyskoczył nemek ze ściany walnoł mnie macką to mi zrobił danger i niestety nie dobiegłem do jill a miałem zapisane przed walką na clock tower byłem max wkurzony :smiech5: :szok6:
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Ja ostatnią dałem gafę bo przy przed ostatniej walce z Nemesisem nie zwróciłem uwagi na te hydranty z kwasem,a walczyłem samym nożem :smiech3: .
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
DoubleFace
Posty: 42
Rejestracja: sob 12 cze, 2010
Lokalizacja: Sztum

Post autor: DoubleFace »

Zaliczyłem kilka błędów przy 3 przejściu. Najpierw porwałem się na Nemesisa z Gatlingiem, licząc, że szybko go rozwalę. Potem wchodzę do posterunku, robię co trzeba i wyskakuje Nemesis. Uciekam, ale po chwili zatrzymuje się, by go zabić. W tym czasie trafia mnie rakietą, padam. Wstaję, leci kolejna, padam, co jest. I kolejna, i kolejna aż do ekranu "You are dead. Od tego momentu zrobiłem sobie przerwę od trójki.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Ale Glitch :P.Szczerze mówiąc dawno nie pamiętam już żeby coś tego typu mi się stało,oprócz tego że czasem u mnie przycięła się gierka w najmniej oczekiwany momencie,albo jak przechodziłem z małą ilością Save'ów.Może ktoś z was miał podobne błędy w grze co DoubleFace?
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Patriko6b
Posty: 82
Rejestracja: czw 03 cze, 2010
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Patriko6b »

DoubleFace pisze:Zaliczyłem kilka błędów przy 3 przejściu. Najpierw porwałem się na Nemesisa z Gatlingiem, licząc, że szybko go rozwalę. Potem wchodzę do posterunku, robię co trzeba i wyskakuje Nemesis. Uciekam, ale po chwili zatrzymuje się, by go zabić. W tym czasie trafia mnie rakietą, padam. Wstaję, leci kolejna, padam, co jest. I kolejna, i kolejna aż do ekranu "You are dead. Od tego momentu zrobiłem sobie przerwę od trójki.
Jak wali w ciebie z rakiet, to staraj się szybko włączyć inwentarz i jak masz jakieś ziółka to się ulecz, a jak naprawdę nie możesz się od tych rakiet ruszyć, to niech wywali wszystko w ciebie (a ty się cały czas lecz :rad2: )

Ja nie pamiętam abym miał jakąś wpadkę. Kiedyś zapomniałem tylko, po wyjściu Jill z kaplicy (po podaniu odtrutce) wziąść lockpicka, aby otworzyć park.
- Ty kupilem sobie wlasnie monitor, i na kartonie jest taki znaczek ze szklanka, co on oznacza?
- Że zakup trzeba opić !
Awatar użytkownika
LeonS.Kennedy77
Posty: 4
Rejestracja: pn 16 sie, 2010
Lokalizacja: Lublin

Post autor: LeonS.Kennedy77 »

Nie wiem czy to można zaliczyć do wpadek ale raz miałem jakiś dziwny błąd, byłem na Clock Tower ( grałem na Hard i przez cały czas zabijałem Nemesis-a) i schodziłem po drabinie na ten niby balkon a tu Nemesis, no to poraziłem go prądem i czekam aż wstanie. Nie wstaje no to wychodzę za drzwi i słyszę wrzask ( oznaczało to że wstał) no to wracam żeby go zabić. ( i właśnie tu był błąd gry) Biegnie na mnie, no to łup, unik i wale w niego z czego tylko się da. Wale, wale a on nic, nawet raz się nie położył a strzelałem w niego bodajże 20 naboi z Magnum i 20 z granatnika oraz parę razy z shotguna. Zabił mnie bydlak. ( dobrze że przed porażeniem go prądem zapisałem grę. No to wczytuję zapis i znowu to samo, wychodzę za drzwi, wracam, znowu mnie zabij. I tak z 4 razy. Nie wytrzymałem i wyłączyłem grę. za godzinę znowu włączam powtarzam to samo, wychodzę za drzwi, słyszę krzyk Nemesis-a i wracam na balkon a tu go niema LOL :skeptisch: :megaeek: :irre:. No to se myślę: pewnie jakiś błąd ( lecz to właśnie nie był błąd) i restartuję grę i ZNOWU wszystko powtarzam ale gdy już wracam na balkon po jego krzyku to naprawdę on się nie pojawia. No to se myślę: on se jaja ze mnie robi i wracam do skrzyni odłożyć magnum i lecę dalej. Aż tu nagle wyskakuje mi cham w tej bibliotece :schockiert: na parterze tam gdzie otwieramy drzwi złączonym kluczem. A tak mnie wystraszył że myślałem że się posikam ze strachu. :rad10:
Mała rada, następnym razem spróbuj z nożem, lepiej się sprawdza w walce w ręcz.
Awatar użytkownika
Seba_Kraków
Posty: 48
Rejestracja: pn 26 lip, 2010
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Seba_Kraków »

Przed chwilą grając na Hardzie pobiegłem do Biura Gazety i oczywiście schowałem się za ścianą i podszedłem do rogu bo sobie pomyślałem że będzie łatwiej bo mnie nie zabije strzelam tak z 2 minuty patrze a tu Nemek i Carlosa zabił... i nagle napis You Are Dead ale się wkurzyłem ...
Straight Edge Means: I'm Better than You
Awatar użytkownika
be-was
Posty: 24
Rejestracja: śr 23 wrz, 2009
Lokalizacja: Toruń

Post autor: be-was »

Mecarines. Michakił. Długi korytarz przy "Bramie z kryształami".
Zawsze jak tam wchodzę i strzelam w zombiego-policjanta, to kula go przebija i trafia w beczkę... Zanim reszta do niej dojdzie. Zamiast 2 naboi, idą 3-4,5.
Awatar użytkownika
(X)_CRAUSER_(X)
Posty: 26
Rejestracja: sob 20 lis, 2010
Lokalizacja: Radom

Post autor: (X)_CRAUSER_(X) »

Nie wiem czy to do wpadek można zaliczyć ale gram se pierwszy raz i jestem w szpitalu ogromnie zdygany przez te czerwone garbusy co po szpitalu grasują zakańczam swoją misje jadąc z antidotum na piętro 1f ponieważ że w pomieszczeniu w którym jest winda nie było hunterów to poszedłem do klopa a gdy przyszedłem to uwaga carlos leży bez łba a w windzie stoją czerwoni zgarbieni panowie. No i jeszcze miałem wpadkę że przed walką z nemkiem tą ostatnią w clock tower wziąłem samiutkie naboje i spraye a jedyną jaką miałem broń to był uwaga NÓŻ łojezu krzyknąłem i dale nie muszę mówić co się stało zaczynałem z zapisu który był przed walką z tym kluskiem w kanałach. Ale się nie poddałem i następne półtorej godziny powtarzałem rozdział z nemkiem i clock tower. :smiech2: :smiech1: :smiech2: :smiech1:
Awatar użytkownika
TheMitu97
Posty: 159
Rejestracja: sob 23 mar, 2013
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: TheMitu97 »

Odświeżę temat moją niedawną wpadką podczas gry.
Grając Carlosem w szpitalu, po zjechaniu na dół windą wszedłem do pomieszczenia z dwoma hunterami. Pierwszego z nich zabiłem, ale przyprawił mnie na Caution. Za szafkami czyhał następny Hunter, a że nie miałem jak się uleczyć to starałem zachować się wszelką ostrożność, aby nie uciął mi łba. Moje ostrożności skończyły się na tym, że sprytnie go wyminąłem, ale przy próbie jego zabicia Carlos wycelował mi w materiał wybuchowy. Zakończenie tej historii było iście "bombowe" i musiałem powtarzać cały etap od nowa.

Inną mniejszą wpadkę miałem przy zagadce z pozytywką w wieży zegarowej. Po poprawnym ułożeniu melodii zamiast Play niechcący wybrałem opcję Exit. Niby mała rzecz, ale poczułem się lekko zirytowany ;)
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Wpadka, która mi się przytrafiła teraz przy niedawnej powtórce, o której się zorientowałem jak już zobaczyłem ładny ekran końcowy. Zbierałem po drodze wszystkie możliwe pojemniczki z prochem, nawet trochę mi ich zostało, ale coś mnie dręczyło przez całą grę. Łączyłem sobie 3x B jak mi się amunicja do shotguna kończyła, bo głównie z tą pukawką latałem. I tak rozglądając się zastanawiałem się, dlaczego ja nigdzie nie znalazłem pojemnika z prochem C? Pewnie nie wszędzie zajrzałem, albo dopiero po ponownym przejściu się pojawia...
Spoiler!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 Nemesis”