[Pomoc] The Mercenaries (jak przejść / uruchomić na PC)

Awatar użytkownika
DoubleFace
Posty: 42
Rejestracja: sob 12 cze, 2010
Lokalizacja: Sztum

Post autor: DoubleFace »

Mam takie pytanie. Zdobyłem wszystkie bonusy w Mercenaries, i pokazuje mi się komunikat, że z zakupionych broni będę mogł korzystać po wybraniu opcji RESTART. Z ciekawości biorę CONTINUE i proszę, bonusy są na miejscu. W takim razie by odblokować epilogi i stroje, którą opcję wybrać. I tak swoją drogą, Carlos też skorzysta z odblokowanych rzeczy?
Awatar użytkownika
Kelchesse beta
Posty: 72
Rejestracja: sob 04 lip, 2009
Lokalizacja: We mnie ta potęga?

Post autor: Kelchesse beta »

Stroje odblokowujesz bodajrze za przejście kilka razy gry na HARD [normalnej gry]. Podobnie z epilogami. I Carlos też będzie miał nielimitowany assult rifle,gattling gun i wyrzutnie rakiet. Tak więc nie martw się, nemesis i tak padnie [Ja nie znoszę używać nielimitowanego ammo... No poza assult riflem... Niezła zabawa z nemesisem.]
Avatar i sygnatura.
Made by Nemesis destro.
Ps.Łatwiej się mówi Kel nie trzeba pisać całego nicku,mi nie przeszkadza krótsza forma.
Awatar użytkownika
DoubleFace
Posty: 42
Rejestracja: sob 12 cze, 2010
Lokalizacja: Sztum

Post autor: DoubleFace »

Fakt, po jakimś czasie zaczyna to nudzić. Ale lepiej postrzelać sobie z innych broni niż Gatling czy RL. Tylko niech zdobędę Freezing Rounds.
Awatar użytkownika
Seba_Kraków
Posty: 48
Rejestracja: pn 26 lip, 2010
Lokalizacja: Kraków

[Pomoc] Mercenaries

Post autor: Seba_Kraków »

Mam do was dziwną prośbę otóż skończyłem grać w Resident Evil 3 Nemesis i biorę się za Mercenaries i najdalej gdzie doszedłem Mikhailem [o reszcie nie wspomnę bo do restauracji dochodzę] to ... alejka z nemesisem [tam gdzie wąż strażacki leży] i dalej nie dam rady.Albo jestem za słaby, albo przyjmuje złą taktykę albo jestem za słaby jak na tą mini-grę

Pomożecie ?
Straight Edge Means: I'm Better than You
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

http://www.mwrc.pl/RE_Serie/RE3/RE3.php?n=Merc&x=1

Stary ale dobry poradnik.

Temat scalam.
Piterosss
Posty: 17
Rejestracja: ndz 05 wrz, 2010
Lokalizacja: ja jestem :)

Post autor: Piterosss »

Witam. Możecie mi pomóc? Wiem,że już poprzedni użytkownicy o tym wspominali,ale też mam z tym problem,a mianowicie mam wydanie RE3 z CDA. Wklejam do katalogu gry ten plik do Mercenaries, włączam go, robi się czarny ekran na kilka sekund, po czym gra wywala do pulpitu z błędem,że program/aplikacja zostanie zamknięta czy wysłać do...bla bla bla.
Piterosss
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Wybrałem ten temat,bo mimo wszystko wydaje mi się najlepszy do zadania mojego małego pytanka. Czy w wersji na kompa jest do odkrycia Mercenaries??

Salvin: Tu lepiej pasuje Twoje pytanie.
Ostatnio zmieniony wt 09 lis, 2010 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 1 raz.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Był o tym mowa kilka razy. Niektóre wersje na PC (w zależności od tego kto wydawał) nie mają trybu Mercenaries. Na innych tryb ten powinien być dostępny od razu w menu głównym, bez konieczności przechodzenia całości.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Aha czyli mam kaszankę. Szkoda.
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Deus Ex pisze:Był o tym mowa kilka razy. Niektóre wersje na PC (w zależności od tego kto wydawał) nie mają trybu Mercenaries.
Mam wydanie od XPLOSIV i nie mam Merców :( Myślałem że mi się pojawią po przejściu i sprecjalnie się męczyłem aby grę przejść i nic :( Chciałem sobie pograć i w końcu może przejść chociaż raz bo nigdy tego nie zrobiłem.

Macie jakieś sztuczki żebym odpalił Merc? Te ze strony głównej nie działają, sprawdzałem.
saperman
Posty: 14
Rejestracja: pt 14 mar, 2014
Lokalizacja: Polska

Post autor: saperman »

Pomóżcie też mam RE 3 na pc i nie mam trybu mecrenaires choć przeszedłem całą grę a link który został podany wygasł :zlosc6: błagam o szybką odpowiedź! :prayer:
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Widocznie ktoś do "pirata" nie dodał tej opcji
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

WESKER-DL pisze:Widocznie ktoś do "pirata" nie dodał tej opcji
Bzzzt, np. wersja z CDAction nie posiadała tego trybu, może to nie jest pirat :roll: .
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Pamiętam :) ale jeżeli dodano tam opcję pobrania tego trybu oficjalnie to zwracam honor
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
re_fan2000
Posty: 34
Rejestracja: czw 26 sie, 2010
Lokalizacja: Lublin

Post autor: re_fan2000 »

Mógłby ktoś podrzucić działający link do pliku Merce???
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Jak masz oryginał gry to i merce tam masz. Osobno się tego nie sprzedaje, a tym bardziej nie udostępnia się plików w sieci, wg mojej wiedzy na dzień dzisiejszy.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
re_fan2000
Posty: 34
Rejestracja: czw 26 sie, 2010
Lokalizacja: Lublin

Post autor: re_fan2000 »

Mam oryginał lecz wersja z CDA.
Ostatnio zmieniony śr 03 sie, 2016 przez re_fan2000, łącznie zmieniany 1 raz.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Ma Resident Evil 3 z CDA. I nie wiem o co ci chodzi. Przeszedłeś już grę?
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Wersja z CDA to bodajże wersja z Xplosiv (jedno z wydań budżetowych gry), która była produktem wybrakowanym: nie miała Mercenaries oraz widżetów na ekran (trójwymiarowe postaci Jill, zombie i Nemesisa, które łaziły po ekranie).

Jeżeli nikt mnie nie ubiegnie, to jutro postaram się podrzucić Ci plik.
Ostatnio zmieniony śr 03 sie, 2016 przez Mr_Zombie, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
re_fan2000
Posty: 34
Rejestracja: czw 26 sie, 2010
Lokalizacja: Lublin

Post autor: re_fan2000 »

Okej, byłbym wdzięczny dzięki!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 Nemesis”