[Pomoc] The Mercenaries (jak przejść / uruchomić na PC)

saper99
Posty: 63
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: wziąc na piwo?

[Pomoc] The Mercenaries (jak przejść / uruchomić na PC)

Post autor: saper99 »

W jaki sposób przejść RE 3 żeby otrzymać ten tryb gry...?



by MiGoo: Jesli posiadasz wersje z CDA, w celu zagrania w The Mercenaries, nalezy sciagnac i zgrac do glownego katalogu z gra nastepujacy plik: http://www.mwrc.pl/Download/RE3_MERCE.zip , po czym go rozpakowac i uruchomic :)
Ostatnio zmieniony pt 11 sty, 2008 przez saper99, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

;)

Post autor: Tyrantx »

poprostu przejdź re3 :rad1: i tryb marcenaries sie pojawi
saper99
Posty: 63
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: wziąc na piwo?

Post autor: saper99 »

Od czego zależy ocena w trybie The Mercenaries ?? i jaki czas trzeba mieć na poszczególne oceny A,B,C,D?...
Awatar użytkownika
Zaszczyk
Posty: 35
Rejestracja: sob 24 lut, 2007
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Zaszczyk »

Powiem z grubsza :

- musisz uwolnic jak najwiecej ludzi
- musisz zaliczyc specjalne lokacje (podchodzisz do jakiegos miejsca i naciskasz przycisk akcji, niestety nie pamietam za bardzo gdzie takowe miejsca byly).
- musisz uzyskac jak najlepszy czas (czyli jak najwiecej ma Ci zostać)

To chyba najwazniejsze kryteria oceny ktos powinien mnie wkrótce uzupelnic :smiech6:
saper99
Posty: 63
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: wziąc na piwo?

Post autor: saper99 »

mm...a ilu ludzi jest do uwolnienia bo ja wiem tylko o 1 osobie...i czy po kupnie jakiejkolwiek broni będzie ona w skrzyni jak będę normalnie grał Jill??
Awatar użytkownika
Zaszczyk
Posty: 35
Rejestracja: sob 24 lut, 2007
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Zaszczyk »

bron bedzie. Jest chyba 6 czy 7 ludzi i tyle samo tych specjalnych miejsc. Musisz sobie pograc troche na luzie zabijajac zombiaki i poobchodzic troche lokacji pamietam ze jest czlowiek do uwolnienia na stacji benzynowej, w redakcji gazety (chyba) i gdzies tam sa jeszcze porozrzucani. Co do lokacji to pamietam ze jest w restauracji jak wchodzisz od strony ulicy to idziesz na prawo i tam jest jakby slepy zaułek to tam na koncu klikasz akcje hmm jest cos jeszcze chyba w barze ale nie pamietam czy czlowiek czy lokacja ale chyba lokacja :P . W kazdym razie zeby wszystko zaliczyc misosz obejsc praktycznie cale miasto i wbrew pozorom na dluzsza mete oplaca sie zaliczac lokacje poniewaz za pierwsza dostajesz chyba 2 sek i za kazda nastepna 2 razy wiecej, konczy sie na 64sek o ile dobrze pamietam.
To tyle pomocy ode mnie moze ktos inny cos doda
:smiech6:
Awatar użytkownika
EddyZombie
Posty: 33
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Tychy

Post autor: EddyZombie »

cywilow jest 6, oto ich lokacje
1-stacja paliw/naboje do shotgun'a
2-gazeta/naboje do shotgun'a
3-tunel w restauracji/naboje do magnuma
4-rozdzielnia metro/F. aid spray
5-apteka/F. aid spray
6-bar/specjalne naboje do shodgun'a
takie zeczy mozna znales grajac Mikhail'em
Za uratowanie trzech osob, dobry czas i za pozostawienie troche amunicji powinieneś dostac ranking C. :rad2:
"The Death cannot die...," the survivor thinks to himself with a warm smile...
saper99
Posty: 63
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: wziąc na piwo?

Post autor: saper99 »

No co ty ja uratowałem tylko Carlosa w barze i dostałem ocenę C a miałem 4:30 minut jak uratujesz dwóch to masz ocenę B a na A się trzeba trochę postarać już to opanowałem:P
Awatar użytkownika
EddyZombie
Posty: 33
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Tychy

Post autor: EddyZombie »

Ranking B dostajesz chyba dopiro po uratowani przynajmniej czterech osbob, jesli masz dobry czas i troche amunicji ci zostanie lub ziolo. Takie jest moje zdanie :bitwa1:
"The Death cannot die...," the survivor thinks to himself with a warm smile...
saper99
Posty: 63
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: wziąc na piwo?

Post autor: saper99 »

Nie...Nie zgadzam się z tobą gram i zawsze ratuje dwóch Brada i Carlosa i zawsze dostaje ocenę B ;]
Awatar użytkownika
EddyZombie
Posty: 33
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Tychy

Post autor: EddyZombie »

to musisz niezly czas wykrecać albo dużo ci amunicji zostaje, bo jakos mi sie wiezyc niechce. Mi udalo sie wykrecic czas 6min z groszami do tego 4 osoby troche olowiu i dobiero dostalem ranking B :rad2:
"The Death cannot die...," the survivor thinks to himself with a warm smile...
saper99
Posty: 63
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: wziąc na piwo?

Post autor: saper99 »

Czas średnio 5 minut naboi w miarę dużo roślinka zawsze zostaje i zawsze ratuje 2 cywilów...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Najlepiej uratowac wszystkich i zaliczyć wszystkie checkpointy no ale jeżeli chcecie w łatwy sposób przejść tzn. bez stresu a zdobyć trochę kasy to zapraszam do obejrzenia mojego Filmiku którego kiedyś zmontowałem ;)

Filmik
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
saper99
Posty: 63
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: wziąc na piwo?

Post autor: saper99 »

Filmik oglądałem już ze 5 razy :P zaj..... wymiatasz i super czas a powiedz mi ile dostałeś kasy? ...bo tego na demku już nie ma...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

ponad 1000 :smiech6: to takie bezstresowe przejście, musze kiedyś nagrać (jak będzie czas) przejście z wszystkimi uratowanymi cywilami i zaliczonymi Checkami albo przejści Niholaiem
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
saper99
Posty: 63
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: wziąc na piwo?

Post autor: saper99 »

O tak Niholaem to jest coś on ma tylko SIGPRO SP2009, Knife, niebieskie zioło, trzy First Aid Spray'e:] przejście nim jest cholernie trudne ale to nie to co 4TH Survivor w RE 2 :D:P
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

faktycznie nieźle Wesker - Dark Life,obejrzałem to sobie,jak robisz te filmiki:normalnie kamerą , czy jakimiś programami,jak możesz napisz jakie....
STARSSss.......
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Spoko, nakręcam na kamerę (cyfrówkę) poczym zrzucam na kompa i obrabiam programem Pinacle Studio no i wrzucam do Netu :smiech6:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
saper99
Posty: 63
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: wziąc na piwo?

Post autor: saper99 »

Nom jak przejdziesz Niholaiem to wrzuć filmik na stronę chętnie obejrze:d
Neptun

Post autor: Neptun »

Nikholai - przejście tego trybu tą postacią chyba nikomu nie sprawia problemu?
Miejscami sympatyczniejsze i łatwiejsze niż gra Mikhailem - nie ma tego pośpiechu...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 Nemesis”