Ulubiona mapka

Ulubiona plansza

Uptown
17
17%
Police Station
23
23%
Downtown
9
9%
Clock Tower
28
28%
Hospital
11
11%
Park
8
8%
Dead Factory
5
5%
 
Liczba głosów: 101

Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Ja najbardziej lubię pobiegać po mieście.
Nie ma to jak wąskie przejścia i uliczki które potęgują uczucie klaustrofobii. Najlepsze z tego wszystkiego są rozbite samochody, z niektórych wysiadają jeszcze nawet kierowcy w postaci zombie.
Największe wrażenie zrobił na mnie autobus który zmasakrował mały samochodzik.
Miasto po prostu niszczy. :rad10: Jest najbardziej klimatyczne z wszystkich lokacji w RE3.
Awatar użytkownika
kLn
Posty: 15
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kLn »

Bardzo mi sie podoba holl w clock tower, gdyż nawiązuje wspomnieniami do wydarzeń z willi Spencera. Mimo wszystko stawiam na miasto. Downtown - a tak sie wcisneło akurat.
Awatar użytkownika
Orochi
Posty: 7
Rejestracja: ndz 28 wrz, 2008
Lokalizacja: Z daleka

Post autor: Orochi »

Ja lubie police station,mimo iż oklepany troche to przypomina RE2 :rad5:
Awatar użytkownika
Konewka
Posty: 1
Rejestracja: pt 05 gru, 2008
Lokalizacja: Malbork

Post autor: Konewka »

Uptown. Choć krótka, to moja ulubiona lokacja, dlatego że mniej naciągana np. jak Downtown z tymi zagadkami :)
Ten klimat i śpiące zombiaczki...rewelacja.
Ostatnio zmieniony pt 05 gru, 2008 przez Konewka, łącznie zmieniany 1 raz.
niaa_maiden
Posty: 25
Rejestracja: ndz 21 gru, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: niaa_maiden »

Heh, jestem pierwszy, który oddał głos na Park :rad10: Huntery w sadzawce wciskają w fotel, a Zombie wychodzące spod ziemi stanowią najbardziej klimatyczny moment RE3 :rad2: Moim zdaniem oczywiście..
Degras
Posty: 99
Rejestracja: pn 18 lut, 2008
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Degras »

Mnie urzekła Clock Tower:D:p ponieważ przypomnialy mi sie schody i re 1:D;p I to jak na niej Nemek Jill o sciany rozwala takie coś tylko na tej mapce:D;p :D

Necraria: Ja rozumiem emocje, ale musiałam 3 razy czytać te kilka krótkich zdań, żeby zrozumieć o co Ci chodzi. Postaraj się pisać przejrzyściej i bez takiego natłoku emotek.
Ostatnio zmieniony wt 27 sty, 2009 przez Degras, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sanar
Posty: 55
Rejestracja: pn 26 sty, 2009
Lokalizacja: Łeba

Post autor: Sanar »

Police Station :smiech3:
Awatar użytkownika
Komura
Posty: 65
Rejestracja: pn 21 kwie, 2008
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Komura »

Trudny wybór, bo w każdej z lokacji działo się coś ciekawego :smiech6: jednak postanowiłem wybrać Clock Tower ze względu na filmik po zejściu z uruchomionej dzwonnicy. Jak się Jill mogła wtedy mocno rozczarować :smiech3:
"It's up to us to take out Umbrella...!"
Steam: Komurka696
PSN: Komurka696_PL
Awatar użytkownika
Hunk74
Posty: 40
Rejestracja: sob 14 lut, 2009
Lokalizacja: Las Szopów

Post autor: Hunk74 »

Uptown ponieważ bardzo lubię lokacje z racoon , i ubolewam że nowe residenty są przekombinowane , np re4 jakaś wioska w Hiszpanii a re 5 to już przegięcie afryka^^ , re6 gdzie? na księżycu?
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Ja uwazam ze clock tower jest najlepsza lokacja w Residencie 3,a co do resa 4 i 5 no to fakt mi tez sie to zbytnio nie podoba brakuje mi tych ulic pelnych zombie i tych odglosow i tej super klimatycznej muzyczki nom brakuje mi tego w noywch resach no ale coz trzeba sie pogodzic z tym ze historia w Raccon City dobiegla konca niestety i jzu sie do niej nie powroci :rad9:
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
otaku
Posty: 15
Rejestracja: śr 19 sie, 2009
Lokalizacja: ddd

Post autor: otaku »

Hunk74 pisze: re6 gdzie? na księżycu?
Jakby dali klimat na poziomie RE, RE2 i RE3 to czemu nie...

Mnie najbardziej podobał sie Szpital bo miał fajnie zaprojektowane pomieszczenia...
I CAN SEE YOU
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Hmm, trudny wybór bo wszystkie lokacje pasują i mają fajny klimat...Lubię biegać po ulicach miasta pełnych zombie, albo po ścieżkach w parku, gdzie wyskakiwały na mnie huntery. Ostatecznie chyba jednak najlepszą lokacją była Clock Tower. Ta muzyka, te pająki łażące po ścianach i filmik na którym Nemek rozwala helikopter, tak, to jest to :rad2: .
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Mr.Kennedy
Posty: 40
Rejestracja: sob 22 sie, 2009
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: Mr.Kennedy »

Clock Tower było moim ulubionym miejscem w Re3. Całość wyglądała bardzo fajnie, klimatyczna muzyka, ciekawe elementy logiczne w tym miejscu no i wiele fajnych wydarzeń
oraz ogólnie gra się całkiem miło. Poza tym tam rozgrywa się pierwsza walka z Nemesisem.
No i zaskoczenie jak pierwszy raz oglądałem filmik po uruchomieniu dzwonnicy.
Niby sytuacja opanowana wszystko kończy się dobrze a tu nagle..... BACH!
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Wszystkie lokacje, które ukazałynam zniszczone miasto i ogrom horroru jaki przed śmiercią przeszli mieszkańcy... A, że głos można oddać tylko na jedną miejscówkę, to niech będzie początek :rad6:.
Awatar użytkownika
Alastor
Posty: 33
Rejestracja: pt 26 lut, 2010
Lokalizacja: Opolszczyzna

Post autor: Alastor »

Clock Tower - oczywiście za Nemesisa, klimatyczną muzykę i atmosferę grozy utrzymującą się tak gęsto w powietrzu, że można było ją kroić nożem :P
Po raz pierwszy zakosztowałem śmierci, a śmierć gorzki ma smak, jest bowiem narodzinami, i strachem, i lękiem przed straszliwą nowością.
Łukasz FCCB
Posty: 14
Rejestracja: pn 01 mar, 2010
Lokalizacja: Czarna Białostocka

Post autor: Łukasz FCCB »

Głosuje na clock tower; zarąbisty klimat i oczywiście główny hol który do złudzenia przypomina ten z rezydencji z pierwszej części
Awatar użytkownika
KaMoL
Posty: 184
Rejestracja: wt 24 lis, 2009
Lokalizacja: Katowice - Melbourne

Post autor: KaMoL »

Uptownd i DownTown !
Nie ma to jak pobiegać sobie po mieście rozwalając truposze : P. Głównie za muzyke i ciekawe wątki ^^ lubię tą część
Awatar użytkownika
Łasy
Posty: 127
Rejestracja: śr 03 lut, 2010
Lokalizacja: TROLL

Post autor: Łasy »

Park . Za wszystko . Cmentarz kojarzy mi się ODROBINĘ z tym z REmake . Może to dlatego ;)
TROLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL
Awatar użytkownika
Devlock
Posty: 70
Rejestracja: śr 28 mar, 2007
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Devlock »

Jeśli chodzi o Przedmieścia i Śródmieście, to jakoś bardziej uważam to pierwsze za bardziej nastrojowe miejsce. Włączający się po scence w barze utworek The City of Ruin dorzuca do tego swoją cegiełkę i aż żal opuszczać tą strefę. Uptown, to świetne miejsce, idealnie wprowadzające nas w klimat RE3. Natomiast drugą moją ulubioną lokacją będzie jednak Dead Factory (w ankiecie jest błąd) - za industrial, za brud, za muzykę. ;)

Ogólnie wybór ulubionej lokacji z RE3 stanowi nie lada wyzwanie i wybrane przeze mnie miejsca nie mają zbyt dużej przewagi nad pozostałymi, bo prawda jest taka, że każda lokacja z RE3 jest co najmniej dobra (i właśnie dlatego tego resa lubię najbardziej).
Ostatnio zmieniony pn 15 mar, 2010 przez Devlock, łącznie zmieniany 3 razy.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Najbardziej podoba mi się Hospital z takiego powodu, że lokacja jest bardzo klimatyczna, można chwilkę pograć dla odmiany Carlos'em, pojawiają się tam Huntery :rad13: oraz jest to jedna z niewielu części gdzie pojawia się szpital.
Ostatnio zmieniony czw 18 mar, 2010 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 Nemesis”