[Pomoc] Problem z pokonaniem Nemesisa

Jill Valentine
Posty: 156
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Chicago/Illinois/USA

Post autor: Jill Valentine »

Poziom trudności,ilość mixed herb etc.
I jakie dokładnie bronie posiadasz w inventory :P
Awatar użytkownika
Chris_BSAA
Posty: 214
Rejestracja: śr 25 mar, 2009
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Chris_BSAA »

Posadam takie bronie Magnum,G.Luncher,R.Luncher,Shotgun,minigun oraz 3 First Aid
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

Poczekaj...dobrze widzę? Masz rocket launcher i nie możesz go pokonać? Toż wystarczą 2 dobrze wycelowane strzały i już nemcio leży, a Ty masz części do broni.

Powiem to tak - walczyć z nim nie musisz, możesz go wyminąć, ale jak bardzo chcesz, to powalcz - szybka walka - rocket launcher. Dłuższa walka, z większą ilością uników a mniej biegania - pistolet. A jak magnum czy grenade launcher to musisz trochę pobiegać - tylko z drugiej strony niż atakująca ręka i tyle. Poćwicz i przeczytaj cały temat, bo jest w nim masa wskazówek
Maciek
Posty: 38
Rejestracja: czw 17 lip, 2008
Lokalizacja: Raccon City

Post autor: Maciek »

Mam pytanie czy to normalne, że pod koniec pokonałem nemesisa tam gdzie są śmieci w laboratorium (ta przedostatnia odmiana nemka) spadł na ziemię jak długi a ja nie mogę dalej kierować postacią. :pff3: Do tego nie wypada karta, nic tylko czas leci czas a gdy się skończy to ginę. :placz2:
Co jest ktoś wie??? :zmiesz9:
Ostatnio zmieniony czw 30 kwie, 2009 przez Maciek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Miałem kiedyś coś takiego, ale u mnie pojawiało się z powodu grzebania w plikach gry (podmiana przedmiotów itp.). Masz oryginał czy pirata? Działo się tak wcześniej, czy tylko raz?
Maciek
Posty: 38
Rejestracja: czw 17 lip, 2008
Lokalizacja: Raccon City

Post autor: Maciek »

JA??
Piratem??
Nie, mam grę z Cd-action nic nie grzebałem w grze i nie podrabiałem postaci ani broni więc co to może być?? :zmiesz9:

A działo się to wcześniej ale tylko 2 razy...
Ostatnio zmieniony czw 30 kwie, 2009 przez Maciek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kratos
Posty: 87
Rejestracja: pt 02 paź, 2009
Lokalizacja: Choszczno

Post autor: Kratos »

Ja powiem tak gram sobie teraz obecnie w Re 3 i największym moim problemem jest rozwalenie na hardzie Nemesisa przed posterunkiem policji i na posterunku policji może ktoś doradzić jaki jest na niego najlepszy sposób bo wchodząc na posterunek ma 13 strzałów do shotguna i około 75 do pistoletu i 3 środki lecznice jak radzicie dziabać go nożem czy spokojnie strzelać ?

A co do walki pod wieża to na Nemka starczy mi 6 mrożących i ogniowych do granatnika i pada nic trudnego w tej walce nie ma .

Recoil: Interpunkcja nie boli. Natomiast jej brak - owszem.
Ostatnio zmieniony śr 25 lis, 2009 przez Kratos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Staraj się w niego ładować po 2/3 strzały jak najszybciej i biegnij na drugą stronę,to kiedy walczysz przed posterunkiem.Na posterunku w miejscu gdzie wyskakuje radziłbym nie walczyć,najlepiej wrzuć go w jakieś małe pomieszczanie,w zamknięte lokacje ale pamiętaj,nie daj mu się wcisnąć w róg jakiegoś pomieszczenia bo po tobie.
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Kratos pisze:Ja powiem tak gram sobie teraz obecnie w Re 3 i największym moim problemem jest rozwalenie na hardzie Nemesisa przed posterunkiem policji i na posterunku policji może ktoś doradzić jaki jest na niego najlepszy sposób bo wchodząc na posterunek ma 13 strzałów do shotguna i około 75 do pistoletu i 3 środki lecznice jak radzicie dziabać go nożem czy spokojnie strzelać ?
Jeśli się przyjrzysz to po pewnym czasie zauważysz, że Nemesis jest leworęczny. Oznacza to, że najlepiej omijaj go z prawej strony nawet kiedy Nemek biegnie prosto na Ciebie, wymijając go z prawej praktycznie masz gwarancję, że potwór Cię nie trafi po czym oddaj kilka strzałów i powtarzaj tę sekwencję do skutku. Bardzo ważne abyś starał się unikać takich manewrów z nim w zamkniętych, sterylnych lokacjach. Walcz z nim zawsze w raczej otwartej przestrzeni (pomijam tylko starcie w tramwaju, ale w zasadzie można od razu uciec, chyba, że chcesz zmagać się z nim za każdym razem).
Awatar użytkownika
Kratos
Posty: 87
Rejestracja: pt 02 paź, 2009
Lokalizacja: Choszczno

Post autor: Kratos »

ogólnie już sobie radzę z nemkiem , teraz próbuje sobie przejść gre samym nożem, ale nie umiem specjalnie rozwalić nemka pod clock tower.Po prostu na kompie nie umiem robić uników nie wiem specjalnie jak, czasami samo wychodzi,mam pytanie czy jest jakiś łatwy sposób na niego może bug ,albo chociaż ile wytrzymuje bo szybko padam.
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Post autor: MrREVILPL »

Kliknij na drugą stronę w tym temacie WESKER-DL opisuje tam ile trzeba ciosów i jak go rozwalić z noża pod Clock Tower.
Robert
Posty: 97
Rejestracja: wt 27 lip, 2010
Lokalizacja: Środa Śląska

Post autor: Robert »

Mam do Was takie pytanie ? Walcząc na końcu z tym czymś. Nie wiem co to jest, taki potwór którego trzeba zniszczyć laserem na końcu gry.Właśnie walcząc z nim,uda się zabić tego stwora strzelając zwykłą bronią ? Jeśli Wam się udało to napiszcie.
Ostatnio zmieniony pt 22 kwie, 2011 przez Robert, łącznie zmieniany 2 razy.
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Nie uda sie. Ostatnią forme Nemesisa musisz trafić działkiem, wtedy będzie animacja itp. :P Strzelanie z mocnych broni tylko go "odstraszy" i na moment da Ci spokój...

by Deus Ex: Posty przeniesione z innego tematu.
Ostatnio zmieniony pt 22 kwie, 2011 przez Maestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Birkin_Pl
Posty: 32
Rejestracja: ndz 06 lis, 2011
Lokalizacja: Olsztyn

Walka Z Nemesisem

Post autor: Birkin_Pl »

Jak go pokonać ? Czytałem tematy po ilu strzałach zginie ale nigdzie nie ma opisane jakim sposobem go załatwić. Więc proszę o napisanie tutaj jakiegoś sposobu

Bzdursky: scalone, nie potrzeba do tego pytania osobnego tematu.
Awatar użytkownika
bartekos
Posty: 16
Rejestracja: wt 25 wrz, 2012
Lokalizacja: lublin

Post autor: bartekos »

Musisz go zabić wyrzutnią rakiet/działem.
Umbrella Corporation'
Awatar użytkownika
Sas
Posty: 226
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sas »

Down Town: Bar/Restauracja---> Uciekando versus Rozpierdzielando?
Czyli skromny problem z opracowaniem słusznej taktyki. Ekwipunek mam całkiem obszerny, skł. się z:
7x green herb, 4x red herb, 2x blue herb, 3x 1st aid spray, 64x Shot gun ammo, +500 handgun ammo, 6x grenade launcher, 13 magnum, 256% snajpa.
Z cześcią tego ekwipunku moja walka(i to nie jedna) z nemim w barze zakończyła się po około minucie, tradycyjnym Oral Rapem na wylot przez potylicę. (albowiem wzwarciu walczę jak totalny lamus)

Technika uciekanda szła mi nieco lepiej, obadałam ją na oby 2 sposoby! Lecz nie zmienia to jednak faktu, iż uciekanie wokół mapki przed przerośniętym zmutowanym zwyrolem odzianym w szatański skórzany płaszcz publicznego masturbatora ryje mi psychike jak ruski kombajn pole kartofili. Przechodząc do sedna sprawy:
GDZIE JA TU ZNAJDE W TYM HORRORZE ZIELONY KRYSZTAŁ.
Dziękuję.
Ostatnio zmieniony czw 11 lip, 2013 przez Sas, łącznie zmieniany 1 raz.
I drink the cup of the old life’s blood
But it trickles from the corner of my mouth
I wrap myself in earth
To bury the devils within the self
__________________________________
+1476+ Funeral http://store.1476cult.com/track/funeral
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Twój post jest dość osobliwy, ale jeżeli dobrze zrozumiałem problem to zielony kryształ znajduje się przy trupie w piwnicy pod barem albo na biurku w redakcji - to gdzie znajdzie się ów kryształ zależy od naszych poczynań w trakcie rozgrywki.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sas
Posty: 226
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sas »

No włanśnie dezorientowąlo mnie to, iż kamiczek był raz tu raz tam, po prostu takie wtf.
Jeszcze większe wtf pojawiło się kiedy ujrzałam Nemesisa w tym wąskim korytarzyku na poczcie.
Przeszłam ten motyw kompletnym fuksem, czyli rzucał mna tak długo po ścianach az dorzucił mną pod same drzwi <3. Teraz jakimś innym dziwnym fuksem rozwaliłam go pod Clock Tower, więc więcej rad mi nie potrzeba poki co. ^^
I drink the cup of the old life&#8217;s blood
But it trickles from the corner of my mouth
I wrap myself in earth
To bury the devils within the self
__________________________________
+1476+ Funeral http://store.1476cult.com/track/funeral
olek166
Posty: 33
Rejestracja: czw 02 kwie, 2015

Post autor: olek166 »

Ja nie mogę że wy nie możecie wygrać tej walki pod clock tower. Ja robię na walkę z nemkiem pod clock tower robie sobie freeze rounds (wystarczy 12 czy 13).
Stoję w miejscu nawalam i... wygrywam łatwe? :zmiesz9:
Ostatnio zmieniony sob 02 lip, 2016 przez olek166, łącznie zmieniany 1 raz.
12sekund.
olek166
Posty: 33
Rejestracja: czw 02 kwie, 2015

Post autor: olek166 »

Mogę dostać złotą łopate za odkopanie wątku???

by Deus Ex: Robisz sobie jaja chłopcze? Warnik.
Ostatnio zmieniony ndz 10 lip, 2016 przez olek166, łącznie zmieniany 1 raz.
12sekund.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 Nemesis”