[Ankieta] Najtrudniejszy motyw w grze

Awatar użytkownika
stefan
Posty: 31
Rejestracja: wt 26 sie, 2008
Lokalizacja: Łódź

Post autor: stefan »

Próbka wody jest dość łatwa , tylko trzeba na nią inaczej spojrzeć , Nemesis po zestrzeleniu helikoptera ( mało miejsca na manewry a on ta macką zagarnia 40 % strefy )
Mój tata to Nemesis.
A gdzie mama ?
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Ta zagadka doprowadza mnie do zawału... :smiech3:. Chyba najbardziej ze wszystkich :smiech7:. A jak mam na nią patrzeć?
Ostatnio zmieniony pn 17 lis, 2008 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 2 razy.
Stoker
Posty: 200
Rejestracja: wt 25 mar, 2008
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Stoker »

Pojedynki z Nemesisem na początku są dość trudne z powodu słabej broni, dalej jest już tylko łatwiej :P ,Najbardziej mnie denerwuje motyw z gravediggerami jak się wraca ze wszystkimi częściami do tramwaju (chyba w żadnym innym momencie tej gry tak często nie ginąłem )
DZIĘKI ŻE O MNIE PAMIĘTACIE !!!
Pietra$
Posty: 29
Rejestracja: śr 20 sie, 2008
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Pietra$ »

Dla mnie najtrudniejszym momentem był robal atakujący w drodze do tramwaju zagadka w szpitalu gdzie trzeba zdobyć szczepionkę w piwnicy w pomieszczeniu z Hunterami 124
Jill Valentine
Posty: 156
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Chicago/Illinois/USA

Post autor: Jill Valentine »

Najtrudniejszy moment w grze??

Pierwsza walka z Nemesis'em pod R.P.D. oraz na Clock Tower (Ten z Rakietnicą)oraz zagadka z próbką wody.
Awatar użytkownika
19gaara10
Posty: 6
Rejestracja: sob 16 lut, 2008
Lokalizacja: Łódź

Post autor: 19gaara10 »

Jill Valentine pisze:Najtrudniejszy moment w grze??

Pierwsza walka z Nemesis'em pod R.P.D. oraz na Clock Tower (Ten z Rakietnicą)oraz zagadka z próbką wody.

chciałbym poprawić twoją wypowiedź. Otóż rakietnica to jest pistolet na flary, a nemek chodził z wyrzutnią rakiet... A co do walk z nemkiem trudna byla ta po zmutowaniu jego...
niaa_maiden
Posty: 25
Rejestracja: ndz 21 gru, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: niaa_maiden »

Oczywiście najwięcej trudności przysparza przejście Mercenaries Nicholayem. Pistolet i nóż to trochę mało (chociaż można wykręcać naprawdę niezłe czasy).
Co do właściwej gry - walka z Nemesisem pod Clock Tower.
Kiedyś, gdy po raz pierwszy dopadłem RE3 (wersja japońska), dużo trudności sprawiło mi.. podpalenie sznurka, który blokował drzwi (lokacja z barykadą, którą Zombie po pewnym czasie przewracają). Nie rozumiałem japońskich 'krzaczków' i nie wiedziałem, że rozwiązanie jest tak proste.. :smiech6:
Degras
Posty: 99
Rejestracja: pn 18 lut, 2008
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Degras »

Najtrudniejsza byla Próbka wody i przejście na hardzie jak sie jescze było żółtodziobem xD;p
jarof40
Posty: 5
Rejestracja: pt 30 sty, 2009
Lokalizacja: 3city

Post autor: jarof40 »

Heh...Dziwne ale próbka wody jak dla mnie była akurat łatwa, ot po prostu dostawić do siebie parę klocków jak w Tetris, tak aby zgadzały się z wzorcem; trudniejsze było ustawienie wajchetek maszynerii w szpitalu w celu uzyskania antidotum, nad tym więcej posiedziałem;)
- Zabicie Nemesisa za pomocą samego pistoletu i shotguna (na dziedzińcu komisariatu)
- Kamyczki w lokacji z dzwonem i martwą parką; kombinowałem planowo, ale niemal zawsze prawidłowa kombinacja była jedną z ostatnich, więc sporo czasu zabierało.
- Walka z Nemesisem na podwórku wieży zegarowej w trybie normal, często ginąłem.
- Nicholai: Nigdy nie ukończyłem nim trybu Mercenaries...
Prepare for your worst nightmare...
Awatar użytkownika
Hunk74
Posty: 40
Rejestracja: sob 14 lut, 2009
Lokalizacja: Las Szopów

Post autor: Hunk74 »

Najtrudniejszy motyw który doprowadza mnie do szału w re3 to pierwsza walka z nemesisem ,
trzeba dokładnie wyliczyć amunicje,roślinki i wyczuć kontry przy atakach potwora co nie zawsze mi się udaje :(.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Moimi najtrudniejszymi momentami w Resie 3 były pierwsze walki z Nemkiem na Hard jak zaczynałem pykać czyli początki :rad2: zagadka z próbką wody masakra i chyba jeszcze komisariat R.P.D przeszedłem tą grę kilkanaście razy a tego etapu nienawidzę i nie lubie muzyki jaka tam jest do dziś sie jej boję a za pierwszym razem to miałem ostrą na R.P.D jazdę :rad12:
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
xBlazex
Posty: 120
Rejestracja: śr 10 gru, 2008
Lokalizacja: Sztum

Post autor: xBlazex »

Próbka wody, tylko to, poza tym nie ma nic trudnego w re3
A beautiful way to become infected, alone or with others
Awatar użytkownika
otaku
Posty: 15
Rejestracja: śr 19 sie, 2009
Lokalizacja: ddd

Post autor: otaku »

Dla mnie trudna była ta zagadka z wodą (miesiąc!!! sie z nią rypałem)
I jeszcze ostatnie starcie Nemesisem było troche skomplikowane...

PS.
Naprawde trudne to rozwalić Nemesisa z noża (moje próby nadal trwają...)
I CAN SEE YOU
Awatar użytkownika
Nakami
Posty: 42
Rejestracja: czw 06 sie, 2009
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Nakami »

Walka pod Clock tower i water sample. I tak a pro po przeszłam Water sample dzięki rozwiązaniu na mwrc.pl. Ale niestety są też inne rozwiązania i ja nie umiem ich przejść. Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi w tej zagadce? :)

Necraria: Pytania o zagadkę z próbką wody lepiej zadawaj tutaj http://www.mwrc.pl/forum/viewtopic.php?t=231
Ostatnio zmieniony pt 21 sie, 2009 przez Nakami, łącznie zmieniany 3 razy.
EXpro
Posty: 4
Rejestracja: ndz 27 gru, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: EXpro »

Water Sample oraz zagadka z olejem za pierwszym razem zrobiłem zagadke przez przypadek ale potem zdawała się bardzo prosta
Awatar użytkownika
Marcin3282
Posty: 25
Rejestracja: śr 30 gru, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Marcin3282 »

Najtrudniejsze było dla mnie gdy grałem pierwszy raz w trybie hard,włączyłem konsolę i pierwszy raz włączyłem residenta 3 pomyślałem sobie,i tak wszystkie gry są banalne na trybie hard...Myliłem się pierwszza walka z nemesisem to już olbrzymi problem :rad13:
mb79
Posty: 4
Rejestracja: czw 31 gru, 2009
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: mb79 »

Chyba jak dla większości-water sample.
Ułożenie poprawnego wykresu pierwszym razem zajęło mi spor a kolejnym na Hard-Normal kilka minut.
Awatar użytkownika
dragon149
Posty: 21
Rejestracja: śr 05 sie, 2009
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: dragon149 »

Water Sample jak dla mnie
Resident Evil is king of a game;)
Awatar użytkownika
Alastor
Posty: 33
Rejestracja: pt 26 lut, 2010
Lokalizacja: Opolszczyzna

Post autor: Alastor »

Widzę jak większości tak i mi zagadka z próbką wody sprawiła trochę problemów. I walka z Nemesisem pod wieżą zegarową. Była masakra wtedy, ale jak to się mówi trening czyni mistrza i jakoś dałem radę.
Po raz pierwszy zakosztowałem śmierci, a śmierć gorzki ma smak, jest bowiem narodzinami, i strachem, i lękiem przed straszliwą nowością.
Awatar użytkownika
Michał666666
Posty: 203
Rejestracja: pn 15 lut, 2010
Lokalizacja: Gierczyce

Post autor: Michał666666 »

Najtrudniejszy motyw to rzecz jasna zagadka z Water Sample (myślałem że dostanę białej gorączki :fluch: ) oraz walka z Nemesisem pod ruinami Wieży Zegarowej, ciągle obrywałem jego rakietnicą, a gdy chowałem się przed nim to wówczas gdzieś mi znikał, ja słyszę że ładuje rakietnicę i chwile potem strzał i napis ''You'are Dead'' (chociaż Jill to czołg nie baba, więc czasami udało się przeżyć po takim spotkaniu z rakietą :respekt: . Nie wspomnę o spotkaniu z robalem na cmentarzu, na samym początku dawał mi ostro w żyć, ale za drugim razem znalazłem na niego taktykę i już taki mocny nie był. Ogólnie moim zdaniem Resident Evil 3 nie jest trudną grą, jeśli mamy trochę cierpliwości do zadań jakie wytyczyli nam twórcy( hard jest niezwykle banalny, najtrudniejszy na tym poziomie jest Resident Evil Outbreak 1 i 2 ), no i w końcu to Resident Evil, seria którą pokochaliśmy ze względu na zagadki i zombiaki ( a ja głównie ze względu na Jill :cuinlove: )
Ostatnio zmieniony ndz 28 lut, 2010 przez Michał666666, łącznie zmieniany 1 raz.
"A blessing for the living, a branch of flowers for the dead.

With a sword for justice, the punishment of death for the villains.

By this, we arrive at the altar of the saints."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 Nemesis”