[Ankieta] Najtrudniejszy motyw w grze

David77
Posty: 128
Rejestracja: pn 05 maja, 2008

[Ankieta] Najtrudniejszy motyw w grze

Post autor: David77 »

Jaki motyw w trzeciej części wam sprawił najwięcej problemu :rad5: Bo ja miałem największy jak szedłem już do pociągu i po drodze napotkałem tytułowego bohatera (Nemesis) i robaka Ale przetrwałem hehe :smiech1: :rad12:

[ Dodano: 06 Cze 2008 15:57 ]
Można też dopisać porady jak przejść :rad5: : Bo moja porada wygląda tak: Uciekam Przed Nemesisem (omijam go), wpadam do dziury robaka i jak najszybciej wciskam przycisk później biegnę do drugiego przycisku po prawej, a następnie odrazu do drabiny. Robak nawet mnie nie zaatakuje o ile zrobię to szybko. :rad6: Szkoda ammo na niego i na Nemesisa :rad12:
Ostatnio zmieniony ndz 14 paź, 2012 przez David77, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Zombi
Posty: 132
Rejestracja: sob 27 paź, 2007
Lokalizacja: Tibioland

Post autor: Zombi »

Hmm... chyba walka z Nemezisem w fabryce śmierci ( czy jakoś tak ) tam gdzie trzeba było strzelać w zbiorniki z kwasem umieszczone na ścianach.
Big Daddy jest zły...
Awatar użytkownika
Jill_1995
Posty: 158
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jill_1995 »

Po dłuższym zastanowieniu się...zagadka z próbką wody.Dam radę rozwiązać,ale zazwyczaj długo nad nią siedzę :zmiesz2:
"From yesterday, it’s coming!
From yesterday, the fear!
From yesterday, it calls him
But he doesn't want to read the message here"
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Momentami dość trudna była walka z Nemesisem koło wierzy zegarowej... pamiętam, że raz był tak dobry, że głowa mała. A jeśli idzie o zagadki, to ta z próbką wody jest dobijająca, nawet teraz.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Miałem jedyny problem z przejściem w miejscu, gdzie dostajemy baterię do windy - pomnik Warrena - za Chiny nie mogłem zczaić, że tam trzeba było podmienić książkę z kompasem :rad11: .
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Zagadka z próbką wody w RE3 za małolata przysporzyła mi tyle trudności, że za pierwszym razem w ogóle nie skumałem, o co tam chodzi... Dopiero gdy poduczyłem się troszkę angielskiego potrafiłem samodzielnie rozwiązać tą zagadkę. Co nie zmienia faktu, że swego czasu była ona moją najgorszą zmorą...
Obrazek
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

No więc na pewno wzór z wodą jak powyżej, co dalej hmm walka z Nemkiem pod wierzą zegarową, podczas przed ostatniego pojedynku ( tam gdzie leżą te wszystkie roślinki, zombie i inne cuda nie widy,przeznaczone do spalenia w kwasie), pamiętam gdy z którymś razem grając w re3 mocno się zdziwiłem gdy zobaczyłem że Nemesis w trakcie walki stracił głowę ale nadal
stał :szok1:
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Próbówka wody jest najgorsza. Raz zrobisz to w 3 a już drugi w 20 min. I to mnie dobija. Po za tym to walka z Nemesisem, gdy trzeba oblewać go kwasem, bo ciężko wycelować w te zawory.
Awatar użytkownika
BARAN
Posty: 45
Rejestracja: pn 25 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnówka

Post autor: BARAN »

Walka z Nemesisem przed ratuszem gdy grałem pierwszy raz spędziałem tam wiele czasu.
NAZYWAM SIE ALICJA....... I PAMIĘTAM WSZYSTKO....
David77
Posty: 128
Rejestracja: pn 05 maja, 2008

Post autor: David77 »

Bzdursky ,nemesisdestro ,bodek -Pisaliście że macie problem z próbką wody. :okulary3: ? Nie wiem jak wam ale mi zajęła ona ok 5 min :smiech7: :rad5: :rad12:

Głos z Tostera: Więc jeśli nie jest to wg. ciebie najtrudniejszy motyw to powstrzymaj się od zbędnych komentów.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez David77, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kamillo
Posty: 30
Rejestracja: ndz 28 paź, 2007
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kamillo »

Geez... każda walka z Nemesisem była niczym walka finałowa. Fakt - podsycało to klimat a ciśnienie skakało w górę, jednak jak dla mnie wyskakiwał on za często.
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Dla mnie niezapomniane są te wszystkie ucieczki przed Nemesisem. Ja poprostu nienawidzę jak coś mnie goni
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Pierwsze próby przejścia Ginovaeff'em na Mercach
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Grave_Digger
Posty: 16
Rejestracja: pn 18 sie, 2008
Lokalizacja: Siedliska

Post autor: Grave_Digger »

Dla mnie próbka wody, bitwa z nemesisem w fabryce (zawsze mam problemy z zwabieniem go pod zbiorniki z kwasem i wycelowaniem w nie)

Recoil: SHIFT poproszę.
Ostatnio zmieniony wt 19 sie, 2008 przez Grave_Digger, łącznie zmieniany 2 razy.
adder
Posty: 86
Rejestracja: pt 18 maja, 2007
Lokalizacja: (...)

Post autor: adder »

Veronica pisze:Dla mnie niezapomniane są te wszystkie ucieczki przed Nemesisem. Ja poprostu nienawidzę jak coś mnie goni
To się zabija, a nie ucieka przed tym. :smiech5:
Pierwsze próby przejścia Ginovaeff'em na Mercach
Dla mnie to samo, teraz bym nie przeszedł, musiałbym się rozeznać w ustawieniu przeciwników. Przelecę parę razy Mikhailem i się zorientuję. Nemesis to przy tym pestka. Z handgunem na niego! :smiech6:
Linki
Posty: 328
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: ...

Post autor: Linki »

Pierwsze spotkanie z Grave Diggerem oraz walka z nemkiem po zestrzeleniu śmigłowca.

No i może Nicholai w Mercach - raz przeszedłem - wiecej nie zamierzam...
Awatar użytkownika
Kuba Pajączek
Posty: 203
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: Kuba Pajączek »

Nikolai w mercach jak się przechodzi przez ten korytarzyk z Nemesisem z bazuką i zgrają zombiech(zawsze traciłem po wyjściu z niego 1 FAS)
http://www.byond.com/games/DarkerEmerald/TLC
Nowa wersja Resident Evil Online 2(zmieniona nazwa, wiadomo: kopyrajt-orajt).

"You can't spell "slaughter" without "laughter"!! Hahahahahaha!!!"
Awatar użytkownika
Krauser95
Posty: 40
Rejestracja: ndz 16 mar, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krauser95 »

Z pewnością Nikolai w mercach. Poprostu nienawidze grac w merce pistoletem a szczególnie takim słabym(wyjatek - special ammo) jak jego no normalnie już wole nóż :rad13:
Resident Evil Remake RZĄDZI!!!!!!!!!
Szorna
Posty: 10
Rejestracja: ndz 09 lis, 2008
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Post autor: Szorna »

Najtrudniejszy moment ? Hmmm ... Zdecydowanie jak grałam za pierwszym razem to robal kiedy się idzie już do tramwaju. Ojjj strasznie się denerwowałam :)
Awatar użytkownika
19gaara10
Posty: 6
Rejestracja: sob 16 lut, 2008
Lokalizacja: Łódź

Post autor: 19gaara10 »

Dla mnie Trudny był Nemesis przy zbiornikach z kwasem i na samym końcu... i jest trudny do zabicia na poziomie hard...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 Nemesis”