Karabin Maszynowy

Awatar użytkownika
Angela
Posty: 189
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Koszalin

Karabin Maszynowy

Post autor: Angela »

Nie wiem za bardzo czy był temat o broni, ale nie wiem za bardzo czy był tam karabin maszynowy i na jakim poziomie można było się nim pobawić. Ogólne pytanie na jakim poziomie trudności jako Jill można było się bawić tym karabinem? Jak będzie zły temat to zrozumiem.

Necraria: Temat może zły nie jest, ale tak jak już Ci pisałam w innym poście, czego chyba nie zrozumiałaś - powtórzenia (patrz na pogrubienie) nie powinny występować. Popracuj nad stylistyką.
Ostatnio zmieniony wt 09 paź, 2012 przez Angela, łącznie zmieniany 2 razy.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Karabin maszynowy m4 jest dostępny dla Jill tylko na poziomie easy (light) wraz bodaj dwoma magazynkami w skrzyni (procentowa amunicja). Na hard Jill nie może używac tej broni.

Natomiast Carlos posiada ją w ekwipunku zarówno na poziomie easy i hard.

Jednakże, mozna go też zdobyć przy siódmym pokonaniu Nemesisa na poziomie hard przy przejściu gry nr 1 (epilog nr 1 - Jill znajduje nóż Chrisa) a także kupić za 2000$ w trybie mercenaries z nieskończoną amunicją.
Awatar użytkownika
Krauser95
Posty: 40
Rejestracja: ndz 16 mar, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krauser95 »

Deus Ex pisze:a także kupić za 2000$ w trybie mercenaries z nieskończoną amunicją.
Czyli Jill może używac tej broni na hard ale trzeba pograc pare(naście?) minut w merce i można go kupic i znalezc w najbliższej skrzyni nawt na hard
Ostatnio zmieniony śr 10 wrz, 2008 przez Krauser95, łącznie zmieniany 1 raz.
Resident Evil Remake RZĄDZI!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Owszem, ale tryb "The Mercenaries" należy uprzednio odkryć na poziomie Hard, co jest zresztą oczywiste. Wiadomo, że wykupionych bonusowych broni na poziomie Easy nie uświadczysz na Hard. Ale zaliczyć RE3 na wyższym poziomie trudności to żaden problem.
Ostatnio zmieniony czw 11 wrz, 2008 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Dokładnie resident evil 3 zaliczyc na hard jest latwo

a co do tematu to tylko dla formalnosci dodam ze na hard karabinek m4 bedziesz mial tylko wtedy jak zabijesz 7 razy nemka a no i oczywiscie jak bedziesz gral carlosem to masz karabinek ;)

ps:ja praktycznie to wiem ze nei mozna tego w grze znaleźć ale tak z ciekawosci sie zapytam czy jest mozliwosc znalazienia dodatkowego magazynku na hard lub na easy do karabinku :rad5: :rad9:
Ps3Centerbloog.pl
Degras
Posty: 99
Rejestracja: pn 18 lut, 2008
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Degras »

Nie nie można :p
Pazuzu
Posty: 4
Rejestracja: pn 20 kwie, 2009
Lokalizacja: stamTond

Post autor: Pazuzu »

Ja mam pytanko:

Na easy dostajemy maszynówkę, ale co jak się skończy ammo? Mamy biegać i omijać zombie? Gdzie można znaleść na easy dodatkową broń?

BTW grałem na hardzie, ale okazal się dla mnie nieco za trudny.
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

Na easy, z tego co pamietam, jakas broń jest w skrzyni w której mozemy zostawiać przedmioty. (Napewno pistolet i noż)
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Pazuzu
Posty: 4
Rejestracja: pn 20 kwie, 2009
Lokalizacja: stamTond

Post autor: Pazuzu »

A jak można z tej skrzyni skorzystać? Bo ja tam wymieniłem instrukcje gry na Ink Ribbon, a tam widzę jeszcze magnum i ammo do niego. Jakimi klawiszam tam się nawiguje? (bo mam pare rzeczy, które chętnie wymienię na magnum)
Awatar użytkownika
Kuba Pajączek
Posty: 203
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: Kuba Pajączek »

Wciskasz klawisz akcji(gdy będziesz już na ekranie skrzyni) i przesuwasz klawiszami góra-dół i możesz też klawiszem akcji wybrać dużo broni i amunicji :okulary3: .
http://www.byond.com/games/DarkerEmerald/TLC
Nowa wersja Resident Evil Online 2(zmieniona nazwa, wiadomo: kopyrajt-orajt).

"You can't spell "slaughter" without "laughter"!! Hahahahahaha!!!"
Pazuzu
Posty: 4
Rejestracja: pn 20 kwie, 2009
Lokalizacja: stamTond

Post autor: Pazuzu »

Dzięki już rozkminiłem.
Dałem do skrzyni instrukcję B, karabin, sprej (bo mam 3 zestawy leków), klucz do Warehouse (ale najpierw otworzyłem drzwi) i Reload Tool (po uprzednim wytworzeniu 60 nabojów do Handguna) i zamieniłem na handguna, 250 naboi do tegoż, nóż, strzelbę, naboje do strzelby, magnum i naboje do magnum.

Rozumiem, że jak znów spotkam skrzynię (ta skrzynia mi jak śmietnik trochę wygląda) to będą tam zostawione przedmioty?

Recoil: Dobrze rozumiesz. Ja tylko nie rozumiem dlaczego opowiadasz o swoim progresie i o kłopotach ze skrzynią w temacie o karabinie maszynowym.
Ostatnio zmieniony sob 12 wrz, 2009 przez Pazuzu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
czarnaton
Posty: 9
Rejestracja: ndz 13 lut, 2011
Lokalizacja: Z daleka

Post autor: czarnaton »

Może pozwolę sobie podsumować - na easy karabin jest w ekwipunku od początku gry, w skrzyni są do niego 2 magazynki. Na hard karabin (dla jill) najprościej jest zdobyć doprowadzając nemesisa do nieprzytomności 7 razy... Aczkolwiek mimo iż to zrobiłem - karabinu nie dostałem, dlaczego? Szukałem odpowiedzi na forum. Otóż w razie przechodzenia gry na poziomie hard i posiadania na karcie również save - ów z easy karabinu nie dostaniemy. Szkoda, aczkolwiek po dniu grania w mercenaries karabin mam i to z niemlitowaną amunicją. Także uprzedzam od razu - amunicji w grze nie można znaleźć NIGDZIE. Ale to w sumie nie problem...
Z tego co obserwuję wiele osób piszę, aby pisać i mówi, by mówić. Dlatego jako stanowczy przeciwnik słów, a zwłaszcza ich wykorzystania wyłącznie jako narzędzie do zaburzania powietrza przypominam wam - cisza też może być piękna...
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Szukałeś i nie znalazłeś? Przecież odpowiedź jest w drugim poście tego tematu. Żeby zdobyć karabin trzeba przechodzić grę na hard pierwszy raz. Za każdym następnym razem dostajemy nieskończoną amunicję do dowolnej broni.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 Nemesis”