Broń szybkostrzelna od Nemesisa vs broń normalna.

Który typ broni preferujesz?

Szybkostrzelna
14
36%
Wolniejsza ale z późniejszą możliwością załadowania lepszych naboji
25
64%
 
Liczba głosów: 39

Awatar użytkownika
Kelchesse beta
Posty: 72
Rejestracja: sob 04 lip, 2009
Lokalizacja: We mnie ta potęga?

Broń szybkostrzelna od Nemesisa vs broń normalna.

Post autor: Kelchesse beta »

Zapraszam do ankiety. Który typ broni wolicie? Szybkostrzelny EAGLE 6.0 i shotguna western custom czy starego handguna i strzelbę z możliwością późniejszego dopakowania lepszą amunicją? Osobiście preferuje ten drugi zestaw. Siejemy postrach między zombiakami z ulepszonej amunicji. Chociaż może znajdą się sympatycy broni szybkostrzelnej. Tak czy inaczej zapraszam do ankiety raz jeszcze.
Ostatnio zmieniony pn 29 paź, 2012 przez Kelchesse beta, łącznie zmieniany 2 razy.
Avatar i sygnatura.
Made by Nemesis destro.
Ps.Łatwiej się mówi Kel nie trzeba pisać całego nicku,mi nie przeszkadza krótsza forma.
Awatar użytkownika
Łasy
Posty: 127
Rejestracja: śr 03 lut, 2010
Lokalizacja: TROLL

Post autor: Łasy »

M37 + Eagle .

Benelli z Enhanced ammo nie jest dużo mocniejszy od M37, który jest dużo szybszy i ładniejszy :D No ale Benellim można z dużego dystansu sieknąć bańkę a nawet kilka*, ale u mnie szybkość jednak wygrywa .

Eagle może czasem strzelić bańkę, jest szybszy ciekawszy itp, ale Beretta dopakowana "powstrzymuje" zombiaki i Nemka, coś jak Freeze rounds .

Mimo to głosuję na bronie szybkostrzelne, ponieważ są bardziej przydatne .


*( wyceluj do góry stojąc DALEKO i puść ; gdy celownik będzie opadał to tak na wysokości głowy strzel ; z dużej odległości można wpakować bańkę i to niejednemu zombiakowi )
TROLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Kurcze, ciężki wybór. Pamiętam jaki byłem zniesmaczony faktem, że nie mogę używać ulepszonej amunicji z Eagle 6.0 oraz Western Custom ;) Eagle 6.0 jest w porządku, bo faktycznie dosyć często rozwala kompletnie główki zombiakom, ale zamiast Western Custom wolę dopakowanego ulepszoną amunicją shotguna.
Ostatnio zmieniony czw 01 kwie, 2010 przez Diadem, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

No i teraz ja legalnie bądź nie podpisuje się pod wypowiedzią Diadema.Eagle można sobie fajnie pośmigać jak mamy mało naboi do Westerna albo Benelli,to wtedy jak idzie jakaś horda zombie można kilka główek smacznie odstrzelić,łatwiej niż jak mamy berette,no chyba że posiadamy lepsze ammo to co innego ;)..Western też niezły jednak pomimo to wolę klasycznego Shotguna.
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Patriko6b
Posty: 82
Rejestracja: czw 03 cze, 2010
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Patriko6b »

Hmm ciężki wybór ;/ 7 na szybkość i 7 na mocność. Ode mnie zależy, która z tych odpowiedzi będzie zwycięska :rad1: głosuje jednak na.... szybkostrzelność :rad6:
EAGLE to mój ulubiony pistolecik (czasami walne Headshota). Western Shotgun przetestowałem sobie już na początku gry, za pomocą cheatów i jest naprawdę niezły. Tak więc szybkostrzelność będzie teraz prowadziła 1 puntkem :rad2:

EDIT// Niech no tylko dowiem się, przez kogo mamy znów remis :rad2:
Ostatnio zmieniony śr 23 cze, 2010 przez Patriko6b, łącznie zmieniany 1 raz.
- Ty kupilem sobie wlasnie monitor, i na kartonie jest taki znaczek ze szklanka, co on oznacza?
- Że zakup trzeba opić !
Awatar użytkownika
be-was
Posty: 24
Rejestracja: śr 23 wrz, 2009
Lokalizacja: Toruń

Post autor: be-was »

Ja tam wole raz, a porządnie, za dużo jest bałaganu z szukaniem części. A Eagla i Western Shotgun'a i tak nie używam, bo wolę "Maszynkę"...
Awatar użytkownika
Claire93
Posty: 171
Rejestracja: sob 26 wrz, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Claire93 »

Wolę standardowe uzbrojenie z późniejszą możliwością załadowania lepszych naboi (shotgun + lepsze naboje = niszczycielska moc :P)
Shut up! Make one wrong move and I'll shoot!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 Nemesis”