Easy (Light Mode) vs Hard (Heavy Mode)

Awatar użytkownika
Dede
Posty: 69
Rejestracja: pn 05 mar, 2007
Lokalizacja: Z tąd xD

Easy (Light Mode) vs Hard (Heavy Mode)

Post autor: Dede »

Wczoraj przeszedłem całego RE2 i postanowiłem pyknąć w RE3... włączam grę, biorę light mode, bo pierwszy raz gram w trójkę... i lol
Zaczynam z M4 3-pakiem na szpraje, maszynką do amunicji, a w skrzyni są:
Magnum i jeszcze 24 naboje
Shotgun i 56 naboji
GL i nie pamiętam ile
2 magazynki do M4...


Czy przejście RE2 ma jakiś wpływ na RE3??
Czy to tylko na light mode?? Heavy nie sprawdzałem bo musiałem kończyć :smiech3:
Ostatnio zmieniony pt 04 sty, 2008 przez Dede, łącznie zmieniany 1 raz.
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

Przejście RE2 nie ma wpływu na RE3. Easy już takie jest, a w Hard jest gorzej...
Jill Valentine
Posty: 156
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Chicago/Illinois/USA

Post autor: Jill Valentine »

a mam takie pytanko.
gdzie masz na easy w re 3 granade launchera?? w skrzyni jest ale assault riffle i 200%amunicji do niego.
Awatar użytkownika
Dede
Posty: 69
Rejestracja: pn 05 mar, 2007
Lokalizacja: Z tąd xD

Post autor: Dede »

Chyba był GL nie pamiętam piszę z pamięci... Był Magnum, Shotgun, Beretta, 2 Magazynki do M4A1, i w full amunicji... GL chyba też był...
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

Nie ma GL, sprawdziłem...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Na Easy zaczyna się z AR (100%) a w skrzyni niema granatnika :rad2:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
kLn
Posty: 15
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kLn »

easy to jakieś nieporozumienie. Re3 można w miare sprawnie przejść na hardzie w całkiem niezłym czasie już za pierwszym razem.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Każda kolejna część RE jest coraz łatwiejsza, a RE3 jest tego apogeum. To najbanalniejsza część serii.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

No trza przyznać rację, chociaż nie przesadzajmy że w miarę niezłym czasie, bo mnie gra za 1szym razem na Hard, zajęła trochę czasu ^^"
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Re3 można w miare sprawnie przejść na hardzie w całkiem niezłym czasie już za pierwszym razem.
Taa, tylko pierw może napisz ile razy przeszedłeś tą część. Ale o easy faktycznie lepiej nie wspominać...
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
kLn
Posty: 15
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kLn »

moze ze 3 razy ? zreszta jakie to ma znaczenie ? Przeciez mowimy o pierwszym odpaleniu gry. nie było nadzwyczaj trudno, po prostu unikałem niepotrzebnej walki z Nemesisem. Moze to wprawa z wczesniejszych czesci, ale kolega totalny poczatkujacy wczul sie szybko w klawiszologie i rowniez nie mial problemow z ukonczeniem gry. W tej czesci nie ma trudnych zagadek, wszystko idzie jak po sznurku.

edit: A co do czasu, to nie pamietam. ale było to w granicach 4-6 godzin. To niewiele jak na pierwszy raz, bo inne czesci szły mi znacznie dłuzej. ja wiem ze siedzą tutaj ludzie, ktorzy znaja te gry na pamiec i RE3 przechodza w półtora godziny bez pomocy monitora/telewizora. ja nie mam tyle czasu zeby jedna gre męczyć po tysiąckroć. mnie wystarczy kilka razy i sie znudzi.
Dla porownania RE4 przeszedłem w około 15 godzin. to dopiero byla zabawa.
Ostatnio zmieniony czw 11 paź, 2007 przez kLn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Poziom Easy to jakaś głupia pomyłka. Ja osobiście zawsze zaczynam od Normal, ale takowego RE3 nie posiadał, a szkoda. Więc już na samym początku odpaliłem na najtrudniejszym poziomie. Z tego co dobrze pamiętam, to mój rekord wynosi 2 godziny, ewentualnie ciutkę więcej. Na poziomie Easy przeszedłem tą grę raz albo dwa... Pytacie dlaczego? A tak z nudów. Bo frajda jest praktycznie zerowa. Postrzelać sobie chciałem :rad6:
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Dobrze ze napisałes chociaz o unikaniu Nemka, bo rozkmynijąc go za kazdym razem na hardzie trzeba mieć połapane zdeczka ''co z czym sie smaruje'' a grajac pierwszy raz popełnia sie najwiecej błedów.
Dziwni mnie dlaczego chinczykom, czy to było u koreanczyków daje sie jeszcze łatwiejsze poziomy od easy, przecież to są maniacy gier wiec powinno to zmierzac w przeciwną strone :|
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Znam sporą ilość osób, które uwielbiają grać na Easy. Powód jest bardzo prosty, ten typ człowieka chce już na samym początku mieć idealną sytuację do przejścia gry bronie, naboje, apteczki... Idzie i szczela, reszta go olewa.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Co najmniej dziwne podejście, a do tego psucie sobie przyjemności gry i marnowanie jej klimatu oraz potencjału.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Dziwne podejście to mało powiedziane. Ten rodzaj człowieka powinno się leczyć :rad2:. Ale cóż poradzić... :rad10:
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Leon. KennedY pisze:Znam sporą ilość osób, które uwielbiają grać na Easy. Powód jest bardzo prosty, ten typ człowieka chce już na samym początku mieć idealną sytuację do przejścia gry bronie, naboje, apteczki... Idzie i szczela, reszta go olewa.
Tak, a do tego solucja jeszcze i jak się da cheaty + trainery :/
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

prosze nie kopcie lezacego ja zawsze gram najpierw na easy, ale bez kodow i trainerow
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

I nic w tym dziwnego, mnie też zdarza się zagrać na easy, chociaż przeważnie wolę medium (jeśli chodzi ogólnie o gry), gdyż zawodzę się na trybie easy :]
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Mawiają, że każdy ma prawo do własnego wyboru. Zresztą mi chodziło tylko o te osoby co grają dla frajdy samego strzelania i dla tego wybierają Easy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 Nemesis”