Zero Amunicji,Czyli Zabawa z Nożem

DJ1700
Posty: 4
Rejestracja: wt 01 paź, 2013
Lokalizacja: Bytom

Zero Amunicji,Czyli Zabawa z Nożem

Post autor: DJ1700 »

Tak. mi się tak raz zdarzyło. Jak się idzie Do Nicholai'a i on bada martwego merca? Kiedy tam doszłem miałem zero amunicji i nóż... Wyminąłem ich,kiedy wyszłem zobaczyłem nemka i... :szok6: Ded i nowy save. Potem doszłem tam znowu z reloading tool i dałem radę.
Piszście o takich sytuacjach! :D
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Już chyba taki temat gdzieś był ale mogło mi się pomylić z innym forum... swego czasu gdy mój psx jeszcze działał zaczynałem grac RE3 uzywajac tylko noża najpierw na easy potem dawałem radę i na hardzie bez ani jednego wystrzału (obecnie wersji pc nie umiem poradzić sobie na hardzie znozem nie wychodzą mi uniki)

Kiedy spotkałem robaka na cmentarzu po skonczonejh wstawce filmowej stałem i gapiłem się tępo w ekran co skończyło się napisem you died...
Raz jak grałem za restauracja były huntery,próbowałem je wyminać i zawiesiłem się na czymś po czym obejrzałem animacje skoku i tryskającej krwią tętnicy i oczywiście jakże znany napis "you died" .
W ostatniej walce z Nemezis nie zaczaiłem oco chodzi z laserem, i biegałem po komnacie tak długo aż rakieta doleciała do celu ( nie grałem potem z nerwów w tę grę przez długi czas aż zobaczyłem jak brat przechodzi te walkę )
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 Nemesis”