Resident Evil gdzie kupić

cerberekkk
Posty: 1
Rejestracja: czw 26 gru, 2013
Lokalizacja: sopot

Resident Evil gdzie kupić

Post autor: cerberekkk »

Witam

Gdzie mogę kupić lub ściągnąć resident Evil 3 na kompa
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Najlepiej czatuj na Allegro, bo normalnie w sklepach raczej nie dostaniesz. Możesz kupić wersję na PC lub PSX i zagrać korzystając z emulatora. W przypadku nowych kompów i systemów operacyjnych, ta druga opcja będzie chyba nawet pewniejsza. :P

W chwili obecnej, jak sprawdzałem, to było kilka pozycji zarówno z wersją PC, jak i z PSX (była nawet wersja na Gacka :D) w cenie od 20-kilu złotych, do 140-kilku.
Ostatnio zmieniony czw 26 gru, 2013 przez Mr_Zombie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

cerberekkk pisze:Gdzie mogę kupić
Szukaj na Allegro i eBayu.
cerberekkk pisze:ściągnąć resident Evil 3 na kompa
Nigdzie.
Awatar użytkownika
Forte
Posty: 171
Rejestracja: śr 03 sie, 2011
Lokalizacja: z Domu

Post autor: Forte »

Jak Ci się uda, to może nawet trafisz za grosze wersję na PC z magazynu "play". Polecam przeszukać różne mixy z magazynów na allegro.
lub ściągnąć
Lepiej nie pisz tego typu rzeczy na forum, bo groźne oko moderacji czuwa :rad11:. Chyba, że chodzi Ci o cyfrową dystrybucję, to na na PC niestety nie dostaniesz. Tylko na PSN; na PS3, PSP i PSVita
They see me Rocket Launching, they hatin'
Awatar użytkownika
kal3jdoskop
Posty: 200
Rejestracja: pt 02 maja, 2008
Lokalizacja: Terra

Post autor: kal3jdoskop »

Poza serwisami aukcyjnymi (jeśli preferujesz zakup "bezpośredni" i mieszkasz w W-wie) możesz popróbować na warszawskiej giełdzie (tej koło klubu Stodoła), w jednym miejscu handlują używanymi grami* (zarówno tymi "zwykłymi", jak i "czasopismowymi"), jako że RE3 ukazał się swego czasu jako pełniak zarówno w Playu, jak i w CD-Action, jest on dostępny po (w miarę) ludzkich cenach zarówno na aukcjach, jak i w tego typu "punktach" (ups, Forte mnie ubiegł z tym komentarzem o pojawieniu się w czasopismach :))

*Aczkolwiek byłem tam ostatnio chyba z rok temu, więc nie gwarantuję na 100%, że się tam nadal znajduje.
Ostatnio zmieniony czw 26 gru, 2013 przez kal3jdoskop, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

kal3jdoskop pisze:[...] jako że RE3 ukazał się swego czasu jako pełniak zarówno w Playu, jak i w CD-Action, [...]
W CDA nie pojawił się jako pełniak. Brakowało mu trybu Merc a to dla mnie znaczący powód do tego aby tego nie kupować.

Ściągnąć można. W sklepie PlayStation Store RE3 jest dostępny na PS3 i PSP.

Jeżeli Cię stać najlepiej opłaca się kupić wersję RE3 na GC. Najładniejsza wersja.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
kal3jdoskop
Posty: 200
Rejestracja: pt 02 maja, 2008
Lokalizacja: Terra

Post autor: kal3jdoskop »

[RONIN] pisze:W CDA nie pojawił się jako pełniak. Brakowało mu trybu Merc a to dla mnie znaczący powód do tego aby tego nie kupować.
To akurat nie jest cecha tylko wydania w CDA, o ile dobrze się orientuje (poczytawszy w necie), tak wyglądała gra w reedycji od Xplosiv (wszystkie stroje, brak merc - aczkolwiek w ten da się pograć również i w edycji CDA, wystarczy jeden plik dokopiować). Poza tym taka praktyka (że w wersji konsolowej albo PC-towej brakuje jakiegoś trybu, obecnego w "tej drugiej") zdarza się sporadycznie, ale do głowy by mi nie przyszło, żeby z tego powodu mówić, że nie jest pełną wersją. Szkoda, że nie umieszczono tego w normalny sposób (nie znam powodów), ale sam nie zwróciłem nawet na to uwagi, mimo że przeszedłem tę grę jakiś czas temu. Aczkolwiek tu zastrzegam, że nie wiem jak to wyglądało w Playu - nic nie kojarzę, bo po prostu przeszedłem grę raz i mi wystarczyło.
Ostatnio zmieniony pt 27 gru, 2013 przez kal3jdoskop, łącznie zmieniany 4 razy.
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

[RONIN] pisze: W CDA nie pojawił się jako pełniak. Brakowało mu trybu Merc a to dla mnie znaczący powód do tego aby tego nie kupować.
Tak samo można powiedzieć o RE5 i RE6 na konsole, nie mają No Mercy, więc nie są pełnymi grami. Dziwne twierdzenie nieprawdaż ;) ?
Dziwne jest też to, że dziewczyna prosi o grę na PC, a pada propozycja o PS Store.

Wracając do tematu. Na PC są 3 wyjścia. Standardowo wersja PC, z tym że odradzam, bo to niepewna inwestycja. Najlepiej emulować wersję z PSX, bo emulator ten ma małe wymogi. Wersję z GC też można, aczkolwiek emulator już wymaga mocniejszego kompa, a ostatecznie gra wizualnie jakoś nie będzie się bardzo różnić od tej z PSX.
Ostatnio zmieniony pt 27 gru, 2013 przez Salvin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Forte
Posty: 171
Rejestracja: śr 03 sie, 2011
Lokalizacja: z Domu

Post autor: Forte »

Salvin pisze: Wracając do tematu. Na PC są 3 wyjścia. Standardowo wersja PC, z tym że odradzam, bo to niepewna inwestycja. Najlepiej emulować wersję z PSX, bo emulator ten ma małe wymogi. Wersję z GC też można, aczkolwiek emulator już wymaga mocniejszego kompa, a ostatecznie gra wizualnie jakoś nie będzie się bardzo różnić od tej z PSX.
Co masz na myśli poprzez "niepewną" inwestycję? Wersje z PLAY bądź CD-ACTION powinny odpalać ze spokojem, jako, że na pewno były dostosowane pod Windows XP (wystarczy ustawić tryb zgodności gdyby coś nie trybiło) a w dodatku powstały różne mody które urozmaicają grafikę.
Jedyne co może odstraszać to brak ładnego pudełeczka do kolekcji, no ale z drugiej strony można sobie przecież wydrukować.

Co do PSX, to się zgodzę - w przypadku emulacji najlepiej zainwestować w tą wersję, zwłaszcza, że emulator ePSXe nie ma kosmicznych wymagań w przeciwieństwie do Dolphina.

Co ciekawe, jeżeli ma się komputer nieco lepszy, to można się pobawić w opcjach i wycisnąć z gry troszkę więcej niż w przypadku poczciwego chlebaka :rad11:
They see me Rocket Launching, they hatin'
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Salvin pisze:
[RONIN] pisze: Tak samo można powiedzieć o RE5 i RE6 na konsole, nie mają No Mercy, więc nie są pełnymi grami. Dziwne twierdzenie nieprawdaż ;) ?
Dziwne jest też to, że dziewczyna prosi o grę na PC, a pada propozycja o PS Store.
Można. Trzeba wiedzieć, że pełnoprawna wersja PC (czytaj. pudełkowa) posiadała wszystkie stroje + wcześniej wspomniany tryb najemników. Wersja 'gazetkowa' była pozbawiona tego trybu. Brakło jednego pliku EXE z którego później CDA się tęgo tłumaczyła że to błąd tłoczenia CD/DVD. Porównywanie tego do No Mercy jest bardzo trafne :placz2: . Owszem, na konsolach nie ma No Mercy a czy węglowa wersja RE5 ma dwa dodatkowe scenariusze? Hmm...

Jeśli chodzi o PSStore, podałem legalne źródło otrzymania gry. I tak skłaniacie go do kupienia wersji PSX więc w czym problem? Przypomnę tylko że kupienie gry i odpalanie na emu nie jest legalne bez posiadania konsoli docelowej.
Ostatnio zmieniony pt 27 gru, 2013 przez RON!N, łącznie zmieniany 5 razy.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Ale gry z PSStore nie odpalisz na PC. Producenci tam się najwięcej będą przejmować czy oryginalnie kupiona gra jest odpalana na emu czy konsoli ponad 10 lat po premierze ;) .
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Zablokowany

Wróć do „Resident Evil 3 Nemesis”