Dziwna roleta.

ermaccer
Posty: 8
Rejestracja: pn 13 kwie, 2015
Lokalizacja: ja jestem?

Dziwna roleta.

Post autor: ermaccer »

Z racji gdyż ciekawostki są martwe postanowiłem zrobić temat.Jakby co to gram na Dreamcascie.Gdy tam gdzie Brad strzela do zombiaków jest w lewym rogu roleta.Koło niej znajduję się miejsce na coś kwadratowego.Jest chyba ten sam opis co te miejsce na Cranka w Stacji Benzynowej.Nawet cofłem się z tym przedmiotem żeby otworzyć i lipa.W plikach gry są tam jakieś różne rzeczy(Ta roleta to nałożony model).Co tam może być?
Ostatnio zmieniony pn 13 kwie, 2015 przez ermaccer, łącznie zmieniany 1 raz.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Z tego co pamiętam, to właściwa korba znajduje się w drodze do biura, gdzie "można obejrzeć TV" (aby się tam dostać musisz ugasić pożar) :P. Za żaluzją znajdują się bodajże pociski do granatnika ;).

P.S Witamy na forum i zapraszamy do dalszego udzielania się ;) :D.
Ostatnio zmieniony pn 13 kwie, 2015 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Potwierdzam ;) ale pamiętam, że też dawno temu zastanawiałem się nad tym. W ogóle jak się cofamy z korbą to kilka rzeczy się zmienia.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Chris93 pisze:Z tego co pamiętam, to właściwa korba znajduje się w drodze do biura
No, nie jestem pewien...
WESKER-DL pisze:Potwierdzam
A, no to zmienia postać rzeczy.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
ermaccer
Posty: 8
Rejestracja: pn 13 kwie, 2015
Lokalizacja: ja jestem?

Post autor: ermaccer »

Trochę bezsensu taki kawał drogi wracać sie po granaty.Dobra zobaczę jak jest u mnie.
Awatar użytkownika
TheMitu97
Posty: 159
Rejestracja: sob 23 mar, 2013
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: TheMitu97 »

Korbka znajduje się w drodze do Sales Office (nie mylić z biurem redakcji w Downtown). Zatem roletę można otworzyć tylko po zgaszeniu pożaru w alejce. Za roletą znajdują się 2 albo 3 paczki zwykłych granatów do granatnika.
Awatar użytkownika
SAL
Posty: 9
Rejestracja: pt 13 lut, 2015
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: SAL »

ermaccer pisze:Trochę bezsensu taki kawał drogi wracać sie po granaty.Dobra zobaczę jak jest u mnie.
I tak będziesz musiał wrócić w tamtą okolicę po komponent do uruchomienia tramwaju. Roleta jest niedaleko więc mając korbę warto tam zajrzeć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 Nemesis”