Ciekawostki

Awatar użytkownika
ARIKAR
Posty: 36
Rejestracja: pt 18 wrz, 2009
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: ARIKAR »

Przeszłem RE3 kilka razy a spotkałem tego typa z U.C.B.S po raz pierwszy poza tramwajem dla tego się pytam :P
Orzeh21
Posty: 1
Rejestracja: czw 15 paź, 2009
Lokalizacja: śląskie

Post autor: Orzeh21 »

Witam jestem nowy ale czytając ten temat przypomniało mi się coś co napewno was zaskoczy a mianowicie "Gałki wam wyjdą" http://www.youtube.com/watch?v=15HAbG5Z ... re=related

Recoil: Tu bardziej będzie to pasować. A BTW, była już o tym mowa więc raczej to nic nowego ;)
Ostatnio zmieniony czw 15 paź, 2009 przez Orzeh21, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
LiDeR
Posty: 19
Rejestracja: ndz 13 wrz, 2009
Lokalizacja: Katowice

Post autor: LiDeR »

Z tym robalem jestem kompletnie zaskoczony :szok4: Nie miałem pojęcia, że można go zabić w ten sposób, a myślałem, że wiem wszystko o tej grze :rad2: Swoją drogą ma gość doświadczenie, ogólnie widać, że poradziłby sobie samym nożem przejść grę i za to Respect :rad12:
Ostatnio zmieniony czw 15 paź, 2009 przez LiDeR, łącznie zmieniany 1 raz.
S.T.A.R.S.
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Jeżeli to gdzieś jest to naprawdę przepraszam. Możemy poznać jakiego tak naprawdę ma w łapie powera Nemek. Swoją drogą koleś mnie rozwalił tym i nawet śmieszne.
http://www.youtube.com/watch?v=PCY9AuKg ... 9A&index=3
Awatar użytkownika
Dinool
Posty: 90
Rejestracja: ndz 11 paź, 2009
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Dinool »

O ja nie mogę. :szok4:
nigdy bym nie wpadł na takie wykorzystanie Nemesisa
Let's split up.
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

To, że Nemesis rozwala stojące mu na drodze zombie to nic nowego, ale styl w jakim autor unika pocisków i "nakierowuje" je na nieumarłych naprawdę niezły :)

Ciekawe jak Nemesis dałby sobie radę na przykład z trzema hunterami? ;)
Awatar użytkownika
Kelchesse beta
Posty: 72
Rejestracja: sob 04 lip, 2009
Lokalizacja: We mnie ta potęga?

Post autor: Kelchesse beta »

Ja bym chciał zobaczyć drugą formę nemesisa przeciwko zombi.Tą co niszczymy kwasem w dead factory.Ale w tych miejscach co się pojawia nemesis v.2 nie ma zombi,chociaż w pokoju przed kaplicą jest parę zombi ale czy one zostają tam?

Recoil: Myślę, że trochę zbaczamy z tematu.
Ostatnio zmieniony pt 16 paź, 2009 przez Kelchesse beta, łącznie zmieniany 1 raz.
Avatar i sygnatura.
Made by Nemesis destro.
Ps.Łatwiej się mówi Kel nie trzeba pisać całego nicku,mi nie przeszkadza krótsza forma.
Awatar użytkownika
Dinool
Posty: 90
Rejestracja: ndz 11 paź, 2009
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Dinool »

Sprawdziłem. Zostają dopóki grasz tą samą pustacią. (przynajmniej na wersji PC)
Let's split up.
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Właściwie to raczej nie jest ciekawostka, ale coś mnie zainteresowało, a że nie mam już RE3 więc nie mam jak sprawdzić. Jak wiadomo wszystkie itemy w RE3 wykorzystujemy, oprócz jednego. Znaczy też wykorzystujemy, ale można go zabrać z powrotem. Chodzi o tą książkę, co się zamienia na kompas, aby zdobyć akumulator. Że tak się zapytam można ją gdzieś jeszcze użyć?
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Salvin pisze:Chodzi o tą książkę, co się zamienia na kompas, aby zdobyć akumulator. Że tak się zapytam można ją gdzieś jeszcze użyć?
Że tak odpowiem, nie można ;).
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Wydawać by się mogło, że stare dobre RE3 jest już pozbawione ciekawostek, a tu jeszcze coś udało mi się wyszperać ciekawego...

Każdy chyba zna film pod tytułem: "Powrót do przyszłości". Film o super samochodzie skonstruowanym przez trochę "szalonego" doktorka, który pozwalał podróżować w czasie.

Samochód ten nazywał się DeLorean DMC-12 i nie miał zbyt dużego szczęścia. Był drogą konstrukcją produkowaną tylko przez rok. Taśmę opuściło tylko około 8600 sztuk tego pojazdu. Tutaj kilka jego fotek:
zdjęcie1
zdjęcie2

A teraz screeny z Resident Evil 3:
screen1
screen2

Jak bum cyk-cyk to jest ten sam samochód ;)
Wraca ktoś ze mną do przeszłości, bo właśnie tam jadę :smiech3:
Ostatnio zmieniony pt 08 sty, 2010 przez Diadem, łącznie zmieniany 1 raz.
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Post autor: MrREVILPL »

Widziałem już dawno nie chwaląc się ale tak, wygląda tak samo :smiech6: :smiech7:
Awatar użytkownika
Kratos
Posty: 87
Rejestracja: pt 02 paź, 2009
Lokalizacja: Choszczno

Post autor: Kratos »

W resident evil 3 i 2 wszystkie wszystkie auto są prawdziwe to znaczy istniejące są golfy 3 ,mini coopery i jeszcze ich pełno by wymieniać tylko innych modeli nie znam.Jak będę miał czas to raczej wymienię jakie są modele aut w re3 bo re2 nie ma na stanie.

[ Dodano: 31 Sty 2010 10:36 ]
Pamiętam że jak miałem wersje japońską na psx, to hunter w szpitalu odrywał głowę zombiakowi ,a mając wersje na komputer tej głowy już nie tracił

A gdy spotkasz Nemka w restauracji to musisz biegnąć do biura po zielony kamień i gdy będziesz już w tym pokoju to przy drzwiach będą dwie mini czerwone roślinki nie da się ich podnieść ,ponieważ trzeba wyskoczyć przez szybę aby je zdobyć ,nie wiem czy to błąd że przenika mi roślinka przez podłogę mam wersje z cd-action.
Awatar użytkownika
Patriko6b
Posty: 82
Rejestracja: czw 03 cze, 2010
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Patriko6b »

Nie wiem czy to było ale jak wyjdziemy z komisariatu i cofniemy się przed bar Jacka to możemy zauważyć zwłoki policjanta (przy rozsypanych gazetach) i zwykłego cywila (na schodkach) których wcześniej nie było. Dodam jeszcze, że schodki na taki jakgdyby "tarasik" (tam gdzie były dwie zielone roślinki i ta czerwona skrzynka) zostały przez kogoś podniesione (i wejść się tam nie da :rad12: )
Ostatnio zmieniony czw 03 cze, 2010 przez Patriko6b, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Nieźle Patriko,teraz spróbuję to zrobić :P.
Salvin pisze:Jeżeli to gdzieś jest to naprawdę przepraszam. Możemy poznać jakiego tak naprawdę ma w łapie powera Nemek. Swoją drogą koleś mnie rozwalił tym i nawet śmieszne.
http://www.youtube.com/watch?v=PCY9AuKg ... 9A&index=3
No filmik mocny,widać że koleś ostro zamiata w RE3.Powiem szczerze że kiedyś się tak bawiłem ale nigdy mi aż tak nie wychodziło...No można się uśmiać :P.
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Patriko6b
Posty: 82
Rejestracja: czw 03 cze, 2010
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Patriko6b »

Znalazłem taki filmik, w którym pokazane były wszystkie tła, oczywiście znalazłęm takich jakich w ogóle nie było w grze! Screeny zrobiłem prosto z filmu PrintScreenem więc jakoś słaba trochę:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/254 ... 67291.html
Widok na całą ulicę handlową w Uptown. Nigdy nie udało mi się ustawić w ten sposób kamery. Możliwe, że pozostałość z wersji beta.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/206 ... cb458.html
Widok na prawie całą ulice handlową w Uptown (ta co wyżej), ale z drugiej strony. Zdaję mi się, że to ujęcie pokazuje się jak zombie wyskakuje z radiowozu. Nie jestem pewien, chciałem zobaczyć czy to prawda, ale nie udało mi się wywołać zombiaka.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bfd ... 8e8d3.html
Widok na ulicy z bontique shop i barem Jacka tam gdzie stoi ten "balkonik ze schodkami". Kamera skierowana bardziej w górę, przez co widać niebo i budynek za ciężarówką (zauważcie, że ma loga Kendo Gun Shop ;) )
PS: Schodów nie ma bo to element ruchomy (później się podnoszą i nie można wejść do góry)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/341 ... 90540.html
Kamera skierowana na tą tajemniczą "Czerwoną skrzynkę" na balkonie. Diadem pisał kiedyś, że tam znajdowało się przyłącze bodajże.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fd9 ... 71d8b.html
I ostatnia ciekawa kamera, pokazuje prawie całą ulicę z tego balkoniku. Widać próg czyli widok był odrazu ze schodków na balkon.

To narazie wszystkie, jak komuś udało się jakiś widok z tych wywołać to proszę tu napisać, a edytuję post dopisując, że ta kamera jest możliwa ;)
- Ty kupilem sobie wlasnie monitor, i na kartonie jest taki znaczek ze szklanka, co on oznacza?
- Że zakup trzeba opić !
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Patriko6b pisze:Znalazłem taki filmik, w którym pokazane były wszystkie tła, oczywiście znalazłęm takich jakich w ogóle nie było w grze! Screeny zrobiłem prosto z filmu PrintScreenem więc jakoś słaba trochę:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/254 ... 67291.html
Widok na całą ulicę handlową w Uptown. Nigdy nie udało mi się ustawić w ten sposób kamery. Możliwe, że pozostałość z wersji beta.
To ujęcie pojawia się kiedy wrócisz do tego miejsca po pewnym czasie (kiedy na Raccoon jest już noc), jeszcze przed odjazdem tramwaju
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Patriko6b
Posty: 82
Rejestracja: czw 03 cze, 2010
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Patriko6b »

WESKER-DL pisze:
Patriko6b pisze:Znalazłem taki filmik, w którym pokazane były wszystkie tła, oczywiście znalazłęm takich jakich w ogóle nie było w grze! Screeny zrobiłem prosto z filmu PrintScreenem więc jakoś słaba trochę:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/254 ... 67291.html
Widok na całą ulicę handlową w Uptown. Nigdy nie udało mi się ustawić w ten sposób kamery. Możliwe, że pozostałość z wersji beta.
To ujęcie pojawia się kiedy wrócisz do tego miejsca po pewnym czasie (kiedy na Raccoon jest już noc), jeszcze przed odjazdem tramwaju
To czemu na tym danym przeze mnie jest jeszcze jasno?
Owszem występuje wersja nocna ale i dzienna. Porównajcie sobie.

Wersja "Nocna"
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8de ... 8c83c.html

PS: Do wszystkich tych ujęć, co dałem w poście wyżej, występują także wersje "Nocne".
PS 2: Wesker masz wersję na PC, PSX czy na GC, bo mi nigdy się to ujęcie nie ukazało, a wracałem wielokrotnie np. po pamiętnik Daria. Ja mam wersję na PSX.
- Ty kupilem sobie wlasnie monitor, i na kartonie jest taki znaczek ze szklanka, co on oznacza?
- Że zakup trzeba opić !
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Wersja GC
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Patriko6b
Posty: 82
Rejestracja: czw 03 cze, 2010
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Patriko6b »

To ten widok jest chyba tylko w wersji na GC (i ewentulnie na PC), bo ja nigdy ujęcia nie widziałem. A co z pozostałymi? Też je widziałeś? I sory za mały Offtop.
- Ty kupilem sobie wlasnie monitor, i na kartonie jest taki znaczek ze szklanka, co on oznacza?
- Że zakup trzeba opić !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 Nemesis”