[Pomoc] Granie przy użyciu pada (PC)

Awatar użytkownika
Mostek
Posty: 52
Rejestracja: pn 14 maja, 2007
Lokalizacja: Putzig

[Pomoc] Granie przy użyciu pada (PC)

Post autor: Mostek »

No właśnie? Jak to zrobić, żeby można było sterować bohaterem przy pomocy pada? Gdzie to ustawić? Granie na klawiaturze jest jak dla mnie bardzo niewygodne.
Ostatnio zmieniony pt 04 sty, 2008 przez Mostek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

jakakolwiek przejściówka na pada ps2 lub psx (np:duble vibration pad) lub pecetowy pad z końcówką na usb....
STARSSss.......
Awatar użytkownika
Niero
Posty: 116
Rejestracja: czw 15 mar, 2007
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: Niero »

O ile pamiętam, to trzeba było nacisnąć chyba F2 (albo inny F) i tam ustawiasz pada ;)

Tyrantx Cię nie zrozumiał :P
Awatar użytkownika
Mostek
Posty: 52
Rejestracja: pn 14 maja, 2007
Lokalizacja: Putzig

Post autor: Mostek »

Dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

ugh...faktycznie...więc :szok6: już wiesz
STARSSss.......
Awatar użytkownika
Mostek
Posty: 52
Rejestracja: pn 14 maja, 2007
Lokalizacja: Putzig

Post autor: Mostek »

O.k Pad działa bez zarzutów. Ale powiedzcie mi czy też mieliście takie coś, że zapisaliście grę a potem przy wczytywaniu okazuje się, że nie ma żadnego save'a? Albo chcę grać w Mercenaries i nie mogę bo dzieje się coś z ekranem przez 10 sekund a potem minimalizuje się i nic?
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

Pytanie powinienes zadac (i szukac ewentualnej odpowiedzi) raczej tu: http://www.mwrc.pl/forum/viewtopic.php?t=285
b1z0n
Posty: 1
Rejestracja: wt 27 maja, 2008
Lokalizacja: na

Post autor: b1z0n »

Mam problem
Posiadam gamepada Logitech Dual Action, ustawiłem w nim wszystkie przyciski i nie działa kombinacja krzyżaka (ewentualnie - ruch gałki) na ukos (gdy wciskam tylko 1 kierunek jest ok). Postać nie wykonuje wtedy żadnego ruchu, a powinna iść łukiem. Na klawiaturze wszystko jest ok (tzn postać chodzi łukiem jak dam np. przód i prawo). Miałem nadzieję że będzie się grało w RE3 na PC lekko i przyjemnie, a przez ten błąd jest to praktycznie niemożliwe.
Dodam jeszcze że np. kombinacja celowania i strzału działa bez problemu
Awatar użytkownika
Hunk74
Posty: 40
Rejestracja: sob 14 lut, 2009
Lokalizacja: Las Szopów

Post autor: Hunk74 »

tak jak przedmówcy , czyli przejściówki ale dochodzi ostatnio nowa opcja , jest to bezprzewodowy pad do xbox360 , tak ! jest możliwość zainstalowania tego ustrojstwa na pc!
pawelbizu
Posty: 1
Rejestracja: sob 03 paź, 2009
Lokalizacja: Sękowa

Ustawienie przycisków pada z PSX na PC

Post autor: pawelbizu »

Witam
Proszę o podanie konfiguracji przycisków z PSX. Chce grac padem w re3 ale chcialbym zeby ustawinie przyciskow bylo jak w oryginale na PSX. Z góry dziękuje.
podr :zmiesz9:

Recoil: Post przeniesiony. Zanim założysz nowy temat sprawdź, czy już podobny nie istnieje.
Ostatnio zmieniony sob 03 paź, 2009 przez pawelbizu, łącznie zmieniany 2 razy.
Kusmierz
Posty: 6
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Kusmierz »

Mógłby mi ktoś pomóc w sprawie joysticka bo podłączyłem do kompa i chciałem ustawić je ale nawet nie mogę. Jakieś sugestie ?
Bolek
Posty: 34
Rejestracja: ndz 01 maja, 2011
Lokalizacja: Glogow

Post autor: Bolek »

Kusmierz jak dasz chyba F5 albo inny F juz nie pamietam to ci wyskakuje to okienko i w nim dajesz kontroler albo controller nie pamietam jak to tam pisze masz te np. 4 okieneczka jedno w lewo, jedno w prawo, jedno w dol i jedno w gore no to załóżmy że chcesz ustawić klawisz odpowiadający za chodzenie w przód no to klikasz prawym przyciskiem myszki na to górne okieneczko i wtedy wciskasz klawisz na padzie który ma za to odpowiadać zrozumiałeś. :rad12:

Recoil: Widziałeś, kiedy ostatnio Kusmierz był zalogowany...? Jeden warn za spam Ci mało?
Ostatnio zmieniony pn 23 maja, 2011 przez Bolek, łącznie zmieniany 1 raz.
Nicholai
Posty: 9
Rejestracja: wt 30 sie, 2011
Lokalizacja: raccoon city

Post autor: Nicholai »

witam z racij tego ze nie chcem juz zakładać nowego działu napisze tutaj ponieważ również mam problem z padem w Resient evil 3 ,teraz mam juz wersje PC'towską no i chcem ustawic pada , mam Joypad od PS3 podłączyłęm go kablem itd ogólnie działa bo grałęm nim w inne gry i na emulatorze itd wiec joypad działą , ale jak chcem ustawic klawiesz naciskam F5 ustawienia kontrolera naciskam PPM i add keys i jak na joypadzie naciskam np strzałke do góry to jakby re 3 mi nie wykrywa ze mam joypada nic nie nie dzieje jak naciskam pomożecie ??

Recoil: Popracuj nad pisownią, bo kuleje strasznie. Już raz o to prosiłem.
Ostatnio zmieniony śr 31 sie, 2011 przez Nicholai, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 Nemesis”