[Pomoc] Problemy z przejściem

Daniel502
Posty: 1
Rejestracja: pn 30 sty, 2012
Lokalizacja: Polska

Dlaczego gdy zapisuję grę nie mogę wczytać?

Post autor: Daniel502 »

No nie wiem niby zapisałem ale gdy próbuję wczytać grę nie ma tam wogóle save
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Na jakiej platformie grasz?

Ps. Przeniosłem.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
ChrisRedfield54
Posty: 23
Rejestracja: wt 13 wrz, 2011
Lokalizacja: Świebodzice

Ścina przy napisach

Post autor: ChrisRedfield54 »

Witam mam ogromny problem otóż chodzi gdy uruchamiam Re 3 i daję nową grę to jest filmik jak zombiaki opanowuja raccon city i zaraz po zakończeniu jego są białe napisy na czarnym tle
i właśnie staje się tu problem otóż na tych napisach gra staje w miejscu i gra nie chce dalej iśc a nie wyskakuje że gra została zawieszona czy coś w tym stylu i mam pytanie czy ktoś miał taki problem i jak to naprawic pograłbym na Ps 1 ale moja konsola ma już bardzo stary laser i l ledwo czyta oryginalne płytki Pozdrawiam i liczę na pomoc

Szakal: Przeniosłem tutaj, bo sprawa dotyczy poniekąd problemów z przejściem gry.
Ostatnio zmieniony sob 07 lip, 2012 przez ChrisRedfield54, łącznie zmieniany 1 raz.
Kolekcja
Skype: tyrantkox
Nie oceniaj mnie za wiek tylko za treśc moich postów
________________
Resident Evil REmake [PC]
Resident Evil 2 [PS1]
Resident Evil 3 [PS1]
Resident Evil 4 [PC]
Resident Evil 5 [PC]
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Post autor: MrREVILPL »

Proste. Załatw sobie oryginałka np: z gazetki i nie będziesz miał problemów takich :). Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ChrisRedfield54
Posty: 23
Rejestracja: wt 13 wrz, 2011
Lokalizacja: Świebodzice

Post autor: ChrisRedfield54 »

Ale mi chodzi o wersje na PC instaluje i mi się zacina w tamtym miejscu natomiast demo nie zacina się czy to może wina wersji ?? A tak wogóle to revil98 fajny kanał na yt
Kolekcja
Skype: tyrantkox
Nie oceniaj mnie za wiek tylko za treśc moich postów
________________
Resident Evil REmake [PC]
Resident Evil 2 [PS1]
Resident Evil 3 [PS1]
Resident Evil 4 [PC]
Resident Evil 5 [PC]
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Post autor: MrREVILPL »

Cieszy mnie fakt, że oglądasz mój kanał ;). Wiem, że chodzi Ci o wersje PC. Po prostu ściągnąłeś tą grę gdyż taki problem występuje w co poniektórych pirackich wersjach. Kup na allegroszu płytę z RE3 i graj bezproblemowo (od 5zł do 15zł chodzą z gazet o grach).



Salvin: Dobra dobra zakończcie już dyskusję na temat kanału i nie chcę tu już widzieć żadnych porad odnośnie piractwa.
Ostatnio zmieniony wt 10 lip, 2012 przez MrREVILPL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ChrisRedfield54
Posty: 23
Rejestracja: wt 13 wrz, 2011
Lokalizacja: Świebodzice

Post autor: ChrisRedfield54 »

Ok tak nie mam pirata jest oryginał z cd-action i mam system xp jakaś pomoc ??
Kolekcja
Skype: tyrantkox
Nie oceniaj mnie za wiek tylko za treśc moich postów
________________
Resident Evil REmake [PC]
Resident Evil 2 [PS1]
Resident Evil 3 [PS1]
Resident Evil 4 [PC]
Resident Evil 5 [PC]
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Ustaw aby odpalać w trybie zgodności win98.

PPM na ikone gry -> Properties -> Compability -> Run this program in compability mode for: i wybierasz windows 98.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
ChrisRedfield54
Posty: 23
Rejestracja: wt 13 wrz, 2011
Lokalizacja: Świebodzice

Post autor: ChrisRedfield54 »

Dobra udało się jest wszystko ok dziękuję za pomoc
Ostatnio zmieniony czw 12 lip, 2012 przez ChrisRedfield54, łącznie zmieniany 2 razy.
Kolekcja
Skype: tyrantkox
Nie oceniaj mnie za wiek tylko za treśc moich postów
________________
Resident Evil REmake [PC]
Resident Evil 2 [PS1]
Resident Evil 3 [PS1]
Resident Evil 4 [PC]
Resident Evil 5 [PC]
glukupl
Posty: 2
Rejestracja: sob 27 wrz, 2014
Lokalizacja: Szwa

Problem

Post autor: glukupl »

Witam uprzejmie.
Mam problem z biegniem, niemogę skręcać w lewo gdy idę wszystko jest ok moge w lewo i prawo ale tylko podczas biegania ta funkcja jakby się blokuje, wiecie o co chodzi?
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Bardzo lakoniczny opis problemu. Ale wygląda jakby był problem z klawiaturą. Może coś w ustawieniach i klawiatura się zawiesza, nie wszystkie f-cje są na niej wykonalne. Jeżeli to klawiatura to ustaw poruszanie się na strzałki i bieg na shift.
Awatar użytkownika
kamil12697
Posty: 150
Rejestracja: pt 16 gru, 2011
Lokalizacja: Zamość

Post autor: kamil12697 »

Ja mam tak samo, ale na telefonie z emu psx...
molte volte
glukupl
Posty: 2
Rejestracja: sob 27 wrz, 2014
Lokalizacja: Szwa

Post autor: glukupl »

Problem rozwiązany troche dziwnie ale jest ok, sprawdzilem w ustawieniach oprócz strzalek były też 2gie ustawienia na klawiature numeryczną tam wszystko działa, ciekawe.
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Pamiętam, że podobny problem miałem na starym laptopie, tyle że z RE4: kombinacja klawiszy Ctrl + lewo + góra skutkowała tym, że nic się nie działo (klawiatura się "blokowała"). Ostatecznie chyba tego nie naprawiłem, bo RE4 potrzebowałem wówczas tylko dosłownie na kilka minut, więc nie zajmowałem się problemem zbyt długo. Możliwe jednak, że po prostu ta kombinacja klawiszy powiązana jest z jakimś skrótem do akcji systemu bądź zewnętrznej aplikacji działającej w tle (bardziej aplikacji, bo aktualnie, pomimo iż nadal działam na Windows 8, nie mam tego problemu): owa aplikacja/systemu przechwytują naciśnięcie klawiszy i input nie trafia już do gry.
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

Nie wiem czy jest sens zakładać nowy temat, dlatego spytam tutaj.

Wróciłem do gry po latach, całość już przeszedłem zdobywając wszystkie bonusowe bronie i nieskończoną amunicję, ale jedno nie daje mi spokoju. Od czego zależy znalezienie na komisariacie granatnika lub magnum? Zależy mi na rewolwerze, tymczasem w szafce za każdym razem trafia się granatnik.

Szukałem już odpowiedzi na zagranicznych forach. Sugerują, by sprawdzić szafkę po odsłuchaniu komunikatu radiowego, ale ten sposób nie działa.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

To czy będzie tam magnum czy granatnik to kwestia przypadku :) Dotychczasowe wybory w grze nie mają na to wpływu. Trafiając za każdym razem granatnik zwyczajnie masz pecha, tak jakby w ruletce cały czas kulka wpadała na czerwone pole, zamiast zatrzymać się choć raz na czarnym...

Można to zresztą łatwo sprawdzić. Zrobić save'e w pomieszczeniu pod schodami i wczytując kilka razy, otwierać szafę pancerną w biurze STARS. Będziemy trafiać na granatnik i magnum, reguły żadnej się nie doszukamy.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
TheMitu97
Posty: 159
Rejestracja: sob 23 mar, 2013
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: TheMitu97 »

Cóż, zawsze uważałem, że to granatnik jest tą lepszą pukawką, ze względu na różne rodzaje amunicji i jej ilość. Jeśli bardzo ci zależy na rewolwerze, a nadal nie pojawia ci się w biurze STARS to możesz go wtedy znaleźć w podstacji elektrycznej w jednej z szafek. Oczywiście trochę to potrwa zanim tam dotrzesz, ale na pewno dasz radę ;)
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

A ja z słyszałem, że to, jaką broń znajdziesz, uzależnione jest od wyboru jakiego dokonamy przed gmachem RPD. Teorii tej nie sprawdziłem, jednak, jako że miejscówka jest zaraz na początku gry, to pewnie skuszę się i odpale RE3 aby się upewnić :)
Awatar użytkownika
TheMitu97
Posty: 159
Rejestracja: sob 23 mar, 2013
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: TheMitu97 »

@UP

Mit obalony, byłem szybszy i sprawdziłem to. W swojej kopalni zapisów miałem jeden w Alley, czyli ten przed komisariatem. A więc najpierw wybrałem opcję walki (po czym uciekłem z kartą Brada). W szafce znalazłem granatnik. Zrobiłem to dwukrotnie dla pewności. Potem wybrałem opcję ucieczki, a w szafce dalej leżał granatnik. Wniosek ? Gra ustala położenie tych broni zapewne na samym początku gry. Jedyne co się zmieniało to rozmieszczenie zombiaków i kod do szafki, ale wybór przed komisariatem nie miał na to żadnego wpływu.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Wyborom w grze i ich konsekwencjom poświęcony jest poniższy artykuł Diadema:
http://www.mwrc.pl/forum/viewtopic.php?t=1863

Można także poczytać gamefaqs:
http://www.gamefaqs.com/boards/198459-r ... s/53543591

Jak dotąd nikt nie doszukał się reguły w znalezieniu magnum/GL. Użytkownicy gf sprawdzali to "empirycznie" :) Jeżeli ktoś znajdzie regułę, na pewno będzie faworytem do nagrody Nobla w dziedzinie RE ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 Nemesis”