[Pomoc] Problemy z przejściem

Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Baterie to są właśnie te ponumerowane bloki. Jill musi je uruchomić na popych :smiech3: zaczynając od tej z numerem 1.
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Właśnie przy tych ponumerowanych blokach, musisz je wsunąć, gdy się naładują.
Obrazek
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

A jesteś we właściwym pomieszczeniu?... Bo nie wiem jak można nie zauważyć takich wielkich bloków zaznaczonych numerami od 1 do 3 :rad12: .
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Marcin3282
Posty: 25
Rejestracja: śr 30 gru, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Marcin3282 »

ok, skapnąłem się ja myślałem że te baterie sie wklada bateri :smiech5: niektórzy tego nie zrozumieją
Ostatnio zmieniony pt 01 sty, 2010 przez Marcin3282, łącznie zmieniany 1 raz.
mb79
Posty: 4
Rejestracja: czw 31 gru, 2009
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: mb79 »

Niestety musiałem się cofnąć o save bo nie udało się odzyskać zapalniczki.
Kominek rozpaliłem i zapalniczka się sama skasowała.
Gra zakończona z oceną C, czas 3,05, 3 save.
Fajnie było po tylu latach wrócić do tej klasycznej gry.
Łukasz FCCB
Posty: 14
Rejestracja: pn 01 mar, 2010
Lokalizacja: Czarna Białostocka

Post autor: Łukasz FCCB »

Może nie pisze we właściwym temacie ale mam jedno pytanie:Kiedy jesteśmy w stacji benzynowej i chcemy zdobyć machine oil mamy zagadke z tymi czterema światełkami i literami. Czy na tą zagadke jest jakiś sposób bo ja zawsze wćiskalem na chybił trafił i mi sie udawało jakoś
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Sposób jest taki, że co byś nie wcisnął, to zmienia się przycisk wciskany oraz sąsiednie po obu stronach. Czyli dla przykładu: jeśli wszystkie się świecą, a Ty wciśniesz pierwszy od lewej, to zgaśnie pierwszy od lewej (który wcisnąłeś), oraz ten po prawej obok. Jeśli np. wcisnąłbyś drugi po prawej to zgasną wszystkie, oprócz pierwszego po lewej, bo tylko on nie załapie się na "zasięg". Mam nadzieję, że przykłady są jasne, bo to jedna z tych zagadek, która nie ma jednego rozwiązania, tylko trzeba pokombinować wg tego właśnie klucza. No i oczywiście musisz zrobić tak, aby świeciła się tylko ta, którą wskazuje kosola.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Seweryn
Posty: 19
Rejestracja: pn 30 cze, 2008
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Seweryn »

Mam problem ze zdobyciem pamiętnika Jill (Jill's Diary), w necie pisali żeby przejść grę zabierając po drodze wszystkie pamiętniki w odpowiedniej kolejnosci, to tak zrobiłem wg. opisu z neta, na koniec miałem ocene B, ale ani sladu tego cholernego pamiętnika , czy ocena mogła mieć z tym coś wspólnego czy też nie ma tego na wersji PCtowskiej ? Jak to jest ?! będe wdzieczny za jakieś pożyteczne wskazówki, z góry dzięki
G ... G-Virus
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Pamiętnik jest w wersji na każdą platformę. Ocena nie ma wpływu na jego zdobycie. Jeżeli zebrałeś wszystkie pamiętniki w odpowiedniej kolejności to Jill's Diary powinien zastąpić Game Instructions A
Awatar użytkownika
Łasy
Posty: 127
Rejestracja: śr 03 lut, 2010
Lokalizacja: TROLL

Post autor: Łasy »

Może zacząłeś grę wybierając New Game zamiast Load Game + Continue ? Jeżeli zrobiłeś New Game to nie będzie pamiętniczka :D
TROLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL
Awatar użytkownika
Seweryn
Posty: 19
Rejestracja: pn 30 cze, 2008
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Seweryn »

Tak, zawsze zaczynam od New Game, ponieważ po przejściu gry wogóle nie włancza mi sie propozycja zapisu stanu gry :zmiesz2: , save moge tylko zrobić pdczas rozgrywki, a na końcu tylko wyniki końcowe i Epilog, wogóle na początku jak tylko zainstalowałem gre to na wstępie miałem wszystkie dodatkowe wdzianka dla Jill i w menu początkowym gdzie sie włancza gre był dostępny tryb The Mercenaries, kiedyś jak miałem RE3 na PSX to wszystko musiałem odkrywać pokoleji, czyżbym miał jakąś trefną wersje ? czy da sie to jakoś ogarnąć w sensie ustawić ?
Awatar użytkownika
Łasy
Posty: 127
Rejestracja: śr 03 lut, 2010
Lokalizacja: TROLL

Post autor: Łasy »

Masz RE3 PC-towe :p Spróbuj zrobić re-install, jeśli dalej nie będziesz mógł zapisać stanu gry na koniec to po prostu kup sobie nową kopię RE3, ewentualnie pożycz oryginalną :)
Aha, i jeszcze jedno pytanie . Twoje kopia RE3 jest oryginalna czy ściągana ? Ściągane są b. często trefne .
TROLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL
Awatar użytkownika
B!oh@z@rd
Posty: 97
Rejestracja: śr 19 gru, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: B!oh@z@rd »

W PCtowej wersji RE3 Mercenaries i dodatkowe ciuchy są dostępne od początku.
Awatar użytkownika
Seweryn
Posty: 19
Rejestracja: pn 30 cze, 2008
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Seweryn »

Mam RE3 nagrywane od znajomka, kiedyś mi pożyczył i se skopiowałem, także mógł być ściągnięty z neta, spróbuje zrobić Re-instala może pomoże, jak nie to będe musiał odłożyć na oryginał :smiech5: dzięki jednak za wskazówki, pozdro :rad12:

Diadem: Nie ładnie jest chwalić się pirackimi grami.
Ostatnio zmieniony sob 03 kwie, 2010 przez Seweryn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
S666N
Posty: 3
Rejestracja: ndz 19 wrz, 2010
Lokalizacja: Malynie

Post autor: S666N »

Mam pytanie jak przeszłem grę to nie dostałem rangi był tylko czas i liczba sejwów . Grę przeszedłem na poziomie easy samym nożem , a jak przechodziłem normalnie na poziomie hard to ocenę miałem normalnie . Dlaczego ?
Serious Sam
Posty: 16
Rejestracja: ndz 13 maja, 2007
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: Serious Sam »

Na Easy nie dostajesz rangi :rad12:
BUB18
Posty: 4
Rejestracja: czw 10 lut, 2011
Lokalizacja: WLKP

Resident evil Nemesis pomoc

Post autor: BUB18 »

Witam! Może mi ktoś wytłumaczyć jak przejść tego robala wychodzącego ze sciany po tym jak pod Jill zapada się ziemia i wpada do kanału? ? Najchętniej dla świętego spokoju bym go zabił tylko jak skoro ciągle się chowa??? Jak próbuję bez strzelania włączyć te dwa przełączniki a potem spuścić drabinkę to i tak zawsze mnie dorwie w ostatniej :szok6: :szok7: chwili więc powiedzcie jak go zabić?? A może znacie jakieś cheaty albo trainery na nieśmiertelność lub nieskończone ammo żeby tylko przejść ten moment?? Pomóżcie!!!! :placz1:
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Użyj shotguna albo granatnika. Musisz potwora prowokować, aby się wyłonił z kryjówki i po oddaniu strzału wycofać, tak jak na tym filmiku:

http://www.youtube.com/watch?v=oU1MOeaE9DY
BUB18
Posty: 4
Rejestracja: czw 10 lut, 2011
Lokalizacja: WLKP

A łatwiej się nie da???

Post autor: BUB18 »

A nie idzie go zmusić żeby wyszedł nie z boku tylko z tego głównego kanału? bo tam mnie zawsze dorwie
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Nie da się tak jak piszesz, żeby wyszedł z kryjówki.

Robisz kilka kroków wprzód, gdy wszystko zaczyna drżeć wycofujesz się - potwór wtedy wyłazi, oddajesz jeden albo więcej strzałów i taki manewr trzeba powtórzyć kilka razy. Wszystko jest pokazane na filmiku. Jak zrobisz to dobrze, nawet raz Cię nie draśnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 Nemesis”