[Ranking] The Mercenaries - Nasze wyniki

Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Chyba mój najlepszy wynik to był jak grałem nicholaiem jak źle napisałem to sorry i dokładnie nie pamiętam nie chce kłamać ale pewny jestem ze dostałem około 1600 $ miałem 2min 30 s i rankingu nie pamiętam :rad2:
Ps3Centerbloog.pl
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Oto moje obecne rekordy w mercach:
http://img37.imageshack.us/img37/6972/rekordre3.png

Mikhail - 6 cywilów, 6 checkpointów
Carlos - 6 cywilów, 6 checkpointów
Nikholai - 2 cywilów, 5 checkpointów
Leon S.Kennedy
Posty: 14
Rejestracja: wt 20 lip, 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Leon S.Kennedy »

Heh ja wrzystkich znajduje w mercenaries ale zawsze mi brakuje czasu lub likery odcinają glowe :smiech1:

Bzdursky: ja też "wrzystkich" znajduję. Zwłaszcza takich, co nie przestrzegają ortografii, interpunkcji oraz spamują temat niepotrzebnymi wypowiedziami. O - mam jednego takiego! Oby to było ostatni raz.
Ostatnio zmieniony wt 20 lip, 2010 przez Leon S.Kennedy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
be-was
Posty: 24
Rejestracja: śr 23 wrz, 2009
Lokalizacja: Toruń

Post autor: be-was »

4,5 minuty, biorę tylko Mikhaila, inni mi nie leżą zbytnio, nie bawię się w cywili (jeszcze), wole to robić dla zabawy a nie na czas, to nie olimpiada...
adder
Posty: 86
Rejestracja: pt 18 maja, 2007
Lokalizacja: (...)

Post autor: adder »

No nie olimpiada, nie lubię ścigać się na wyniki, ale akurat Nicholaiem po prostu trzeba się nauczyć grać i wtedy np. na jakimś pomieszczeniu z hunterami można zarobić 144s (1 hunter to 48s, a wiadomo, że dojdą jeszcze na bank uniki, bodajże 32s to psy - to jest dużo w porównaniu do zwykłego zastrzelenia czegokolwiek, podobnie jest z tymi "ścianołazami"...). 1 Nemesis nożem to 160s, przeobrażony 120s (czyli w sumie ponad 12 minut do zgarnięcia).

A w RE3 wielu urozmaiceń nie ma poza różnymi spotkaniami Jill z Carlosem zależnie od tego, gdzie się pójdzie najpierw/co się zrobi, więc sam też zacząłem wybierać szybko Nicholaia, bo gra resztą to żadna zabawa.
Awatar użytkownika
(X)_CRAUSER_(X)
Posty: 26
Rejestracja: sob 20 lis, 2010
Lokalizacja: Radom

Post autor: (X)_CRAUSER_(X) »

Ja chwilowo trenuje a jak wytrenuje się do tego stopnia aby móc ukończyć mecenary to wrzucę filmik na yt a tak narazię to nie będę się chwalił jak dowodu nie mam mój rekord mikhail 200 zabiły mnie 2 nemesisy :nietoperek: :dead: :dead:

[ Dodano: 23 Lis 2010 21:51 ]
http://www.youtube.com/watch?v=OIeiMPcYUoM Mój pierwszy oceniajcie i dawajcie rady co robię nie tak . :okulary3:

[ Dodano: 26 Lis 2010 15:47 ]
http://www.youtube.com/watch?v=YQKU2h81X08

oto mój nowy rekord trochę potrenowałem zanim znów wrzuciłem filmik, tym razem już o wiele lepiej niż mój poprzedni partacki filmik. Jeśli ktoś by mi mógł doradzić co zrobić aby uzyskać więcej punktów to z góry dzięki. :rad11: :rad7:

[ Dodano: 07 Gru 2010 12:46 ]
http://www.youtube.com/watch?v=GQglL9BRVh8

Nowy filmik trochę się poprawiłem ale wciąż do sukcesu mi brakuje. Jeśli by mi ktoś mógł powiedzieć gdzie znajdę resztę ocalałych i checkpointów to z góry dzięki :okulary3:
Awatar użytkownika
Lestat
Posty: 35
Rejestracja: śr 07 gru, 2016
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lestat »

Gra ktoś jeszcze w Mercenaries? Pytam, bo od 6-ciu lat nikt niczego nie napisał w tym temacie :D
Ja lubię czasami zagrać, a oto moje najlepsze rezultaty .
Nic wielkiego, ale mnie zadowala, bo zdaję sobie sprawę, że w gry jestem słaby.
Szkoda jedynie, że nie jest mi dane zdobycie rangi A Nicholaiem. Zaliczam wszystkie checkpointy i ratuję wszystkich cywili poza tym w restauracji. Choćbym jak się śpieszył to i tak zawsze zastaję go martwego.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ja już nie gram od kilku lat, lubię sobie czasem odpalić w formie wspominek ale na rekordy już nie idę. Piękne czasy najlepszych rang na psxie już za mną ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Czasy tej gry minęły. Można pograć dla wspominek, czy po prostu dla przyjemności, ale nikt już nie będzie pobijał rekordów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 Nemesis”