Jak powstał Nemesis? (Jill zarażona wirusem)

Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

he he od razu mówiłem że nemek na "wyposażeniu" wirusa jako broń ,swoją drogą trzeba nadgonić lekturę tych raportów...
STARSSss.......
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

W Wesker raport nie pisze, że gospodarz musi być "zarażony" wirusem T. Drugie źródło już bezsprzecznie to wyjaśnia. Ciekawe, że pisze tam cytuję "Nemesis T-type". Może były też próby innych typów Nemesisów, a T-type okazał się najlepszy?
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Możliwe że było wiecej takich kratur, a ciekkawe jest to że jak wchodzimy do pomieszczenia z wielkim działem na koncu gry to przed tym bydynkiem leży Mr X a w srodku Nem pożywia sie kimś znanym :smiech6: Pełno też tam kapsuł, wiadomo jakich...
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

What kind of activity had been done by the US military that died in the waist treatment plant? Or, why did soldiers fight with Tyrant?

It was totally a mistake that those special forces were sent to the waist treatment plant. Inside of the US government, there are Umbrella people and some of them are double spys that get Umbrella information for the US government. Those soldiers that died in the plant were sent to collect G-virus and get custody of the Umbrella researchers. But still they didn't have detailed information on the Umbrella lab so they used the wrong lift. (They invaded from the train pass) In the same time, Umbrella already knows about the information and gave chopper pilot and order to drop one Tyrant to R.P.D. and drop the rest of the Tyrants at the plant. While the soldiers and Tyrant fought in the plant, Umbrella special forces captures the G-virus from the laboratory. The rail cannon that the US military brought toward G wasn't used for unexpected Tyrant attack.
Tak na to pytanie odpowiedzieli Yasuhisa Kawamura (scenarzysta) oraz Kazuhiro Aoyama (reżyser).

MorbidCreations
(strony już nie ma; link jest tylko do strony zachownej w internetowym archiwum, stąd zapewne żadne inne linki nie będa działać, a sam adres będzie dziwny :)).
Awatar użytkownika
squallaz
Posty: 122
Rejestracja: wt 21 sie, 2007
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz »

:rad5:
Ostatnio zmieniony czw 12 sie, 2010 przez squallaz, łącznie zmieniany 1 raz.
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
Awatar użytkownika
squallaz
Posty: 122
Rejestracja: wt 21 sie, 2007
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz »

:rad5:
Ostatnio zmieniony czw 12 sie, 2010 przez squallaz, łącznie zmieniany 1 raz.
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
Kamilos
Posty: 122
Rejestracja: śr 27 cze, 2007
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kamilos »

Carlos999 pisze:G-Wirus u Jill. Gotowy
Raczej T-virus :)
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Ja łapię to tak. Był sobie pewien facio, przerobiono go na Tyranta i zaaplikowano mu Nemesia. Czy coś pokręciłam?
Resident Evil rządzi!!!
Zajcew
Posty: 7
Rejestracja: ndz 16 mar, 2008
Lokalizacja: Jastrzebie

Post autor: Zajcew »

to bedzie tak nemesis to chris w filmie byl zarazony dokonali na nim experymentow potem w 2 byl nemesis na koncu sie szczaili ze to chris i sie rozprzlakal nemek czyli zostal zarazony i wszczepiono mu jeszcze T-virusa polocznoge z poprzednim juz G

Diadem: Za pisanie takich bzdurnych postów, wprowadzających zamęt można dostać ostrzeżenie. Po drugie post ma być czytelny, zdanie/nazwy własne z dużej litery itp. Jako, że jesteś tu nowy, na razie tylko upominam. W razie recydywy będą ostrzeżenia.
Ostatnio zmieniony ndz 16 mar, 2008 przez Zajcew, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiking011
Posty: 218
Rejestracja: czw 13 gru, 2007
Lokalizacja: nieważne

Post autor: wiking011 »

Tu nie chodzi o film (w filmie są zmiany)
nie ma zła są tylko różne warianty dobra
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

Zajcew pisze:to bedzie tak nemesis to chris w filmie byl zarazony dokonali na nim experymentow potem w 2 byl nemesis na koncu sie szczaili ze to chris i sie rozprzlakal nemek czyli zostal zarazony i wszczepiono mu jeszcze T-virusa polocznoge z poprzednim juz G
Tu nie chodzi o film (w filmie są zmiany)
No i raczej Nemesis z filmu to nie Chris. Wiec pan się myli i to bardzo.
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

W Residentowej wikipedii jest napisane czarno na białym, że Nemesis to Tyrant potraktowany pewnym pasożytem. Jego zdolności regeneracji i dedukcji są dużo lepsze niż poprzednich tyrantów a poza tym może on używać broni (np. wyrzutni rakiet). Jedynym mankamentem były wtórne mutacje, jakie przechodził Nemesis po otrzymaniu ciężkich ran. Z każdą kolejną transformacją jego forma była mniej stabilna i mniej humanoidalna.

A w filmach nie było Chrisa. To Matt stał się Nemezisem.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Zajcew
Posty: 7
Rejestracja: ndz 16 mar, 2008
Lokalizacja: Jastrzebie

Post autor: Zajcew »

hehe dzieki ze mnie poprawiles dawno film oglodalem troche zapomnialem ale w filmie bylo widac jak oni juz wyszli z labka i Mattowi wychodzili jakby zyly cos podobnego do broni nemka
zaraz jednak zaslonil to reko ale jedno trzeba przyznac nemesis byl czlowiekiem ktory zostal zarazony przez mr.X chyba nie pamietam tak czy inaczej ten gosciu co go zarazil nie wiem czemu pojawia sie w RE2 grze w R.P.D( Raccon Police Departament!)

Recoil: Zostałeś już kilka razy upomniany o brak dużych liter, polskich znaków i znaków interpunkcyjnych. To jest ostatnie upomnienie.
Ostatnio zmieniony pn 17 mar, 2008 przez Zajcew, łącznie zmieniany 1 raz.
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Więc Tyranta przerobiono na Nemesisa, wstrzykując mu tego pasożyta pod tą samą nazwą. Ale czy stworzyc Tyranta potrzebny jest chyba człowiek?
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Jest. Niestety niewielu ludzi ma szanse tak związać swoje DNA, żeby wyszedł w pełni funkcjonalny Tyrant. Eksperymenty przeprowadzano na wielu ludziach, w tym na porwanych dzieciach. I jak tu nie kochać Umbrelli?
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
RedrumV
Posty: 155
Rejestracja: ndz 30 gru, 2007
Lokalizacja: Piekło.

Post autor: RedrumV »

Ja spróbuję wziąc ten problem na logikę - Nemesis jest mutantem. Co powoduje wszelkiego rodzaju mutacje w RE? Ano właśnie wirusy. Więc najprawdopodobniej miał w sobie wirusa od początku swojej (uprzykrzającej życie graczowi ;) ) egzystencji.
Awatar użytkownika
Tomos
Posty: 21
Rejestracja: wt 26 sie, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tomos »

ja uważam że nemek to cos jak tyrant tylko że ulepszony przez parasolke a poniważ był on testowany z virusem G(bo jego wykorzystuja do twożenia takich cacek)to napweno mógł przez walnięcie tej cieczy(bo widać jak wycieka z rany)zarazić Jill zauważcie że niema napisane jaki to wirus w statusie jest tylko napis "Virus".Wiec reasumując Nemek jest eksperymentem G virusa na ludziach,nie wykluczone że używano tez virusa T.....To moje zdanie na ten temat.;)

Diadem:
1. Zdanie rozpoczynamy z dużej litery.
2. Brednie okropne piszesz :/ Jaki wirus "G" w Nemesis?

Tutaj możesz poczytać o tyrantach:
http://www.mwrc.pl/forum/viewtopic.php?p=31054#31054
Ostatnio zmieniony śr 27 sie, 2008 przez Tomos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 31
Rejestracja: wt 26 sie, 2008
Lokalizacja: Łódź

Post autor: stefan »

... nemezis to tyrant ulepszony przesz Umbrellę , jednak używa mózgu w przeciwieństwie do zombie , w filmie jest pokazane że ma jakieś ludzkie cechy , i że jest "z człowieka".
Przypominam że na końcu filmu RE 1 jest wypowiedziane zdanie w podobie do "on mutuje , zabrać go do projektu nemezis".
Czyli Nemezis jest z człowieka zarażonego przez lickera , parasolka dodała tylko wirus T i być może tak powstał nemezis , którego umbrella chciała tak pozyskać.
Bo drugiego nie widziałem jak się pałęta po raccon.
Dziwi mnie tylko skąd Alice ( film RE 2 ) ma takie zdolności - czyżby umbrella wie jak tworzyć rozumne mutanty o nadzwyczajnych możliwościach bojowych ?
Mój tata to Nemesis.
A gdzie mama ?
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

Stefan - mylisz się. Film powstał PO grze RE 3 Nemesis, więc nie może służyć jako dowód w sprawie "jak powstał Nemek".
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Awatar użytkownika
stefan
Posty: 31
Rejestracja: wt 26 sie, 2008
Lokalizacja: Łódź

Post autor: stefan »

No ja wiem że powstał po grze ale pomyśl.
Ekspedycja do ULA
Zarażenie Mathewa ( początek projektu nemezis )
Otworzenie ula , powiększenie rozprzestrzeniania się wirusa
Zagłada Raccon City
Jill postanawia uciec z Raccon , a umbrella chce przetestować swój nowy wynalazek w postaci projektu nemezis.
Jill walczy z nemezisem w raccon
Jill niszczy nemezisa.

W sumie oficjalna wersja to TYRANT+T-WIRUS=NEMEZIS

Ale na filmie było inaczej , więc zawsze istnieje taka możliwość że nemezis powstał tak jak było ukazane w filmie.
Mój tata to Nemesis.
A gdzie mama ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 Nemesis”