Roślinki i amunicja (jak miksować / tworzyć)

Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

W sensie, że mieszanka może mieć obojetnie jaką wielkość (no w sensie A, AA lub AAA, bo większych sie nie da), a nieważne jest, czy miksujesz same małe słoiczki (A), czy same duże (AAA), czy też za pierwszym razem małą, za drugim dużą, później znów małą... Ważne aby Reloading Tool użyć co najmniej osiem razy :P

Poza tym Deus zwrócił mi uwagę, że bardziej szczegółowo opisał to Diadem w tym temacie, ja tylko dodałem info, że nie użyjemy ich w innych rodzajach tych broni :P
Robert
Posty: 97
Rejestracja: wt 27 lip, 2010
Lokalizacja: Środa Śląska

Post autor: Robert »

Mam do Was pytanie ? Walcząc z dużą bestią która pojawia się co jakiś czas chodzi mi o tego który pojawia się przed komisariatem.To walcząc z nim która amunicja do granatnika jest silniejsza ? Czerwona która rani ogniem czy kwasowa ?
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Zdaje mi się, że Flame Rounds (czerwone pociski) są silniejsze w walce z Nemesisem. Z tego co pamiętam, gdy nasz oponent "dostanie", to płomienie go stopują. Nie wiem jak z "kwasową amunicją", ale ona jest chyba słabsza.
Ostatnio zmieniony śr 13 kwie, 2011 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Źle pamiętasz. Najlepsze są pociski zamrażające, to one stopują Nemka. Nimi go najłatwiej załatwisz.
Złe oko moderacji czuwa.
Robert
Posty: 97
Rejestracja: wt 27 lip, 2010
Lokalizacja: Środa Śląska

Post autor: Robert »

Szakal jeśli wiesz to napisz które pociski są silniejsze ogniowe czy kwasowe ? Chodzi mi tylko o walki z dużą bestią.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Flame Rounds są silniejsze od kwasowych przeciwko Nemesis'owi, skuteczniejsze od zapalających są jednak zamrażąjące.
Robert
Posty: 97
Rejestracja: wt 27 lip, 2010
Lokalizacja: Środa Śląska

Post autor: Robert »

Mam do Was takie pytanie ? Jakie prochy trzeba zmieszać,aby stworzyć mocniejszą amunicje do strzelby ? Widziałem na YouTube, gdyż ową amunicję można posiadać.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

W tym temacie jest kompleksowy poradnik autorstwa Diadema:

http://www.mwrc.pl/forum/viewtopic.php?t=602

btw, chyba już trzeci raz spamuję w tym temacie linkiem do tego samego wątku...
Ostatnio zmieniony pn 02 maja, 2011 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
(X)_CRAUSER_(X)
Posty: 26
Rejestracja: sob 20 lis, 2010
Lokalizacja: Radom

Post autor: (X)_CRAUSER_(X) »

Nie zgodzę się z tym, że napalmowe są lepsze od kwasowych na takich zasadach iż to nemezis jest wrażliwy na kwas, z tego co pamiętam to kwas z rur w factory robił kuku nemesisowi a nie jakiś napalm. Napalm jest dobry na większe grupki zombiaków czy innych bestii no ale oczywiście zamrażające nie mają sobie równych no ale kto przy pierwszym pojedynku z nemkiem będzie z zamrażającymi latał skąd. :smiech1:
Awatar użytkownika
tomek
Posty: 3
Rejestracja: wt 17 maja, 2011
Lokalizacja: Kraków

Post autor: tomek »

dzięki za to
moze ktos ma problem i nie wie jak sie tworzy ammunicje i mixuje roslinki dlatego to pisze :
A- naboje do handguna (siła 11/50)
B- naboje do shotguna (siła 25/50)
A+B=C- naboje do granade (siła 31/50)
A+C- naboje Fire do grenade launchera (siła 42/50)
B+C- naboje acid do granade launchera (siła36/50)
C+C= naboje ICE do granade launchera (siła50/50)
C+C+C- naboje do magnuma (siła36/36)
wiem moze dziwna siła jak na magnuma i acid ale uznawałem ze magnum nie jest dobry na wszystko tak samo jak naboje acid

ROSLINKI:
green(G)- daje 25% zdrowia
blue(B)- antidotum na zatrucia
red(R)- podnosi skutecznosc zielonej roslinki
G+G 50 % zdrowia
G+B 25% zdrowia + odtrucie
G+R 75% zdrowia
G+G+G 75% zdrowia
G+B+R 75% zdrowia +odtrucie
roslinki tak działaja na poziomie HARD
:2thumbs: :rate10:

by Deus Ex: Ostrzeżenie za spam i nadużywanie emotek.
Ostatnio zmieniony wt 17 maja, 2011 przez tomek, łącznie zmieniany 1 raz.
Siema ziomy
Robert
Posty: 97
Rejestracja: wt 27 lip, 2010
Lokalizacja: Środa Śląska

Post autor: Robert »

Mam do Was pytanie ? Grając na poziomie Normal , w wieży ratuszowej można zdobyć od nieżywego komandosa broń o nazwie MINE THROWER . Teraz właśnie pytanie skąd mógłbym , zdobyć więcej amunicji do tej broni ? Stworzyć z prochu dla mnie się nie udało . Wiecie jaka jest metoda na amunicje ?

Salvin: Jak widać przeglądanie Forum dalej stanowi dla Ciebie problem i pytasz o sprawy, które są na wyciągnięciu. Tym razem nawet nie chciało Ci się przejrzeć ostatniej strony, bo tam jest dokładnie opisane to co chcesz wiedzieć. Już raz dostałeś linka do odpowiedniego poradnika w tym temacie. Przypominam, że masz dwa osty, trzeci już jest naprawdę bardzo blisko.
Ostatnio zmieniony pt 19 sie, 2011 przez Robert, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 3 Nemesis”