Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Regulamin, banicje, wszelakie prośby użytkowników forum, itp...
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: Deus Ex »

Pamiętam o Tobie, tylko nie przepadaj zbyt często na pól roku :D
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: PSKING »

Ja was zawsze obserwuje, choć tego nie wiecie...
Brak sprzętu sprawił że temat Re stał się dla mnie odległy, ale jak wspomniałem w kilku tematach, ma się to zmienić.
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: MiGoo »

Arc pisze: czw 18 kwie, 2019 A potem uporządkować i jakaś poważniejsza strona albo fan wiki + forum w obecnej formie, lub nowe z przeniesionymi postami ale szybsze, obszerniejsze by nie trzeba było wrzucać adresów do zdjęć tylko w poście bezpośrednio by siedziały.
Eee, forum wolno chodzi? Przecież zasuwa jak mało co, więc nie wiem o co chodzi :zmiesz9:
Co do wrzucania np. zdjęć poprzez kod forum, to nie mam nic przeciwko, ale trzeba będzie poszukać odpowiedniego dodatku, które to realizuje na phpBB3.
Arc pisze: czw 18 kwie, 2019 To już zależy "quo vadis mwrc" i czy obecna forma wystarcza. Dla mnie layout strony może być ale dla współczesnego internauty może nie być już tak atrakcyjny, jest przestarzały, nie oszukujmy się. Jednak mimo wszystko w internecie trzeba iść z duchem czasu, odnowić stronę, przebudować. Ale to już kilka języków trzeba znać, fajnie jakby byli tu tacy utalentowani.
Temat stary jak MWRC. Obecna strona powstała, uwaga, w 2000 roku, czyli ma 19 lat. Oczywiste jest to, że w tym czasie Internet zmienił nie do poznania.
Pewnie, że przydałaby się nowa wersja strony, ale samymi chęciami jeszcze nikt nic nie zbudował ;)
Arc pisze: czw 18 kwie, 2019 Zrzucić możemy się wspólnie na inny serwer z dużą ilością miejsca i opłacać go razem Ci co chcą raz do roku. Wystarczy garstka osób.
Przecież działamy na nowym serwerze :>

Który ma odpowiednio dużo miejsca, jest mega intuicyjny i oferuje sporo fajnych narzędzi do zarządzania (szczególnie z konsoli), więc nie widzę potrzeby zmiany na coś innego, bo wybrałem dobrze :rad12:

Co do opłat: w maju zapłacę za rok 250 zł. Na takie grosze nie ma sensu się składać ;)

Arc pisze: czw 18 kwie, 2019 Oferowałem pomoc przy updacie informacji na stronie pisząc na priv tylko kto tutaj dokładnie stoi najwyżej bo ma osobistą sprawę odnośnie moich kilku postów starszych.
Nic do mnie nie dotarło :zmiesz7:
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: MiGoo »

Deus Ex pisze: pt 19 kwie, 2019 Gdyby takie rzeczy jak koszta utrzymania serwera były jedynymi nakładami jakie trzeba byłoby ponieść, by zaktualizować MWRC, to już dawno byłaby to stronka na pełnym wypasie :). Bo tak na dobrą sprawę tu w ogóle nie chodzi o pieniądze, a o czas, chęci, inicjatywę...
Głównie o czas.
Chęci czasem są, czasem ich nie ma. Akurat teraz ich nie mam ;)
Przesilenie ostro w kość daje ;P
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: Arc »

MiGoo, o jakie narzędzia do zarządzania z poziomu konsoli Ci chodzi? Rozumiem, że tylko dla "personelu" ? :) I czy chodziło o konsolę do grania czy konsolę z UNIXowego pingwinka? :)
Obrazek
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: MiGoo »

Arc pisze: wt 04 cze, 2019 MiGoo, o jakie narzędzia do zarządzania z poziomu konsoli Ci chodzi? Rozumiem, że tylko dla "personelu" ? :) I czy chodziło o konsolę do grania czy konsolę z UNIXowego pingwinka? :)
Oczywiście chodzi o dostęp z konsoli Linuxa (czy odpowiednika) poprzez SSH ;)
A w środku Git, polecenia do zarządzania przygotowane przez operatora hostingu, itp ;)
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: Arc »

Brakuje możliwości przekreślania tekstu, [ s ] nic nie daje, naprawdę nie ma tej funkcji czy tutaj inaczej się to robi?
Obrazek
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: Deus Ex »

̶U̶ ̶m̶n̶i̶e̶ ̶d̶z̶i̶a̶ł̶a̶ ̶:̶P̶


Niestety znaczniki przekreślenia nie działają u nas :zmiesz8: .
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: Arc »

Bo może trzeba dopiero dodać? Niby powinien być od razu. Nie znam się, ale przydałby się czasem ...rzadko ...prawie wcale ;) Zawsze można użyć jakiejś alternatywy ale sprawa tego znacznika przekreślenia będzie sprawdzana czy temat zamknięty?
Obrazek
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: Deus Ex »

Ustawione. Nie wiem czy było to takie potrzebne, ale na zdrowie :)

Kod: Zaznacz cały

[del] Tekst [/del]
Tak to wygląda
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: Arc »

Miałem dziś sytuację, że chciałem użyć przekreślenia w temacie z kolekcjami ale musiałem usunąć wybrane pozycje :) Nie jest jakoś bardzo potrzebne ale parafrazując pewne powiedzenie, piszesz posta 1000 razy i nie widzisz problemu/potrzeby a za 1001 pisząc posta zauważasz, że potrzebujesz funkcji, z której nie korzystałeś ;) a funkcji nie ma i jest problem :P

I dziękuje w imieniu własnym jak i innych, którzy kiedyś skorzystają z tego dobrodziejstwa :rad5:
Obrazek
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: RON!N »

Arc pisze: pn 09 gru, 2019 Miałem dziś sytuację, że chciałem użyć przekreślenia w temacie z kolekcjami ale musiałem usunąć wybrane pozycje :) Nie jest jakoś bardzo potrzebne ale parafrazując pewne powiedzenie, piszesz posta 1000 razy i nie widzisz problemu/potrzeby a za 1001 pisząc posta zauważasz, że potrzebujesz funkcji, z której nie korzystałeś ;) a funkcji nie ma i jest problem :P

I dziękuje w imieniu własnym jak i innych, którzy kiedyś skorzystają z tego dobrodziejstwa :rad5:
W tematach o kolekcjach nie powinno się niczego wykreślać/usuwać :rad5:

To jak się bawimy w zgłaszanie wniosków i próśb. Kiedyś można było zaznaczyć część wypowiedzi i ją zacytować. Jakoś teraz nie potrafię tego zrobić. Nadal to działa?
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: Szakal »

Działa, ale chyba tylko "ręcznie". Czyli wpisujesz [ quote ] [ /quote ] i pomiędzy nimi kopiujesz wybrany tekst. Tylko bez spacji.
Złe oko moderacji czuwa.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: Deus Ex »

Działa ale jest mniej wygodne niż w starej wersji. Przycisk "Pełny edytor i podgląd" - cytowanie selektywne nie działa w opcji szybkiej odpowiedzi.
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: RVRE »

Właśnie, cytyowanie selektywne jest tylko w pełnym edytorze. Niby upgrade, a downgrade trochę. :P
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: RON!N »

RVRE pisze: wt 10 gru, 2019 Właśnie, cytyowanie selektywne jest tylko w pełnym edytorze. Niby upgrade, a downgrade trochę. :P
MiGoo chyba jakieś praktyki od EA pobierał :smiech5:
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: Arc »

Można założyć jakiś ogólny temat z glitchami, ciekawostkami, easter eggami w grach ogólnie (bo tak to się rozłażą po różnych tematach przepadając w pomrokach dziejów), nie tylko typowe horrory (w Residentach to już ciężko coś nowego wyłapać) ale i nieco lżejsze produkcje. Jestem z tych zaglądających gdzie się da jak gra mi się podoba, przechodzę co najmniej po raz drugi. Szukajcie a znajdziecie :rad10: a to animacja się zmieni na taką od innej postaci czy stojąc w jakimś pomieszczeniu pod jakimś kątem z odpowiednią bronią w dłoni znika Ci reszta ekwipunku lub wszystkie postacie poza graczem przechodzą w tryb "T" - takiego typu rzeczy, te powyżej są wymyślone dla przykładu ale w RE C:V w mojej cyfrowej wersji na PS3 w pomieszczeniu z kasynem i pianolą gdy stanęło się w pewnym miejscu to zaświecał się dywan koło pianoli heh coś takiego już dokładnie nie pamiętam - chyba jeszcze jak się szło to migało to światło, gdzieś w postach o Veronice wspominałem o tym.

Coś tam zawsze się znajdzie, zwłaszcza przechodząc grę kilkakrotnie. Więc coś bym mógł wrzucić od czasu do czasu do takiego tematu ale i inni na pewno też mogą się czymś pochwalić. Oczywiste jest żeby to były Wasze, nasze znaleziska a nie znalezione w sieci albo ogólnie znane jak rejestracje aut w Dead Island :P
Obrazek
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: Deus Ex »

Możesz założyć taki temat w dziale ogólnym o grach, jednak na przyszłość proszę takie sugestie składać w tym temacie :)

viewtopic.php?f=18&t=23&start=80

A tak w ogóle, nie ma potrzeby "konsultować" zakładania pojedynczych wątków - po prostu zakładaj jeżeli masz pomysł na interesujący temat. Jak się przyjmie to fajnie, jeżeli nie to się go usunie i tyle :rad12:
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: Arc »

Ale wiesz, forum o RE także pytam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: Recoil »

Arc pisze: pt 20 gru, 2019 Można założyć jakiś ogólny temat z glitchami, ciekawostkami, easter eggami w grach ogólnie (bo tak to się rozłażą po różnych tematach przepadając w pomrokach dziejów),

(...)

dla przykładu ale w RE C:V w mojej cyfrowej wersji na PS3 w pomieszczeniu z kasynem i pianolą gdy stanęło się w pewnym miejscu to zaświecał się dywan koło pianoli heh coś takiego już dokładnie nie pamiętam - chyba jeszcze jak się szło to migało to światło, gdzieś w postach o Veronice wspominałem o tym.
Rozłażą się i przepadają właśnie dlatego, że zamiast trafić do odpowiedniego tematu stają się dygresją w kompletnie innym temacie (przykład masz w swoim własnym poście, który zacytowałem wyżej). Może teraz zauważysz, że to moje czepianie się nie wynikało z tego, że jestem gnojem, który się na Ciebie uwziął, tylko właśnie dlatego, żeby tego typu rzeczy nie przepadły. A więc, jeśli nie chcesz, żeby przepadły to trzymaj się w danym temacie tegoż tematu, a jak najdzie Cię chęć na dygresję, to zastanów się, czy nie warto założyć tematu, tak ja teraz. Jak napisał Deus, jeśli okaże się to ciekawe i warte dyskusji to się przyjmie.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Administracja i błędy na forum”