Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Regulamin, banicje, wszelakie prośby użytkowników forum, itp...
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: MiGoo »

Mikey pisze: pt 25 sty, 2019 Przydałby się też licznik ostrzeżeń :rad10:
Widzę, że nie możesz się tych ostow doczekac...
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: FurryPiter »

Niektórzy lubią życie na krawędzi :smiech3:
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: Szakal »

W którym miejscu znajduje się tag "spoiler", bo nie chce mi się za każdym razem wpisywać go ręcznie.
Złe oko moderacji czuwa.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: Deus Ex »

Póki co musisz :P
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: RVRE »

Odnośnie spoilerów, to posty ze starego forum go nie obsługują. Dopiero jak wejdziemy w edycję posta i go zapiszemy to spoiler zaczyna działać.

W tym temacie też obok nazw broni pojawiły się dziwne kody. Chyba kod koloru się nie zgadza dla forum?
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: MiGoo »

Zmieniłem zabezpieczenie antyspamowe na pytanie-odpowiedź.
Teraz nie będzie już żadnych spam-botów na forum :rad12:
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: Finka »

Mam pytanie dotyczące botów - jaką rolę one pełnią na forum ?
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: Deus Ex »

Boty zbierają dane na temat strony celem m. in. aktualizacji baz danych wyszukiwarek.
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: Finka »

Na przykład jakie to są dane ?
Ok, domyślam się, że chodzi o poruszane tematy ale chcę się upewnić.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: RON!N »

Finka pisze: pn 11 lut, 2019 Na przykład jakie to są dane ?
Ok, domyślam się, że chodzi o poruszane tematy ale chcę się upewnić.
Jak użyjesz słowa "ciulapazura" które nic nie znaczy, ale Ty o nim wspomnisz w jakimś temacie, to bot Googla to odnotuje, i jak za jakiś czas ktoś w wyszukiwarce wpisze "ciulapazura", ta odeśle go do tego postu. Zwykłe pozycjonowanie treści. Nic więcej.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
shaq_psx
Posty: 8
Rejestracja: ndz 17 lut, 2019
Lokalizacja: Śląskie
Kontakt:

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: shaq_psx »

Pierwsze co mi przyszło do głowy po zarejestrowaniu się na forum:
Nie ma Shoutboxa?
I regret nothing.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: Deus Ex »

Na starszych wersjach również nie było SB, jakoś mam wrażenie, że nie pasuje to do klimatu tego miejsca :)
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: Szakal »

Odnośnie prywatnych wiadomości. Czy można usunąć wyświetlanie ostatniej otrzymanej wiadomości? Bo teraz najpierw u samej góry strony wyświetla mi ostatnią otrzymaną wiadomość, a poniżej znowu wyświetla mi całą przeprowadzoną rozmowę. I często ostatnia wiadomość w rozmowie, to równocześnie wiadomość odebrana, czyli dwa razy wyświetla mi się to samo. Strasznie to irytujące i mylące.
Złe oko moderacji czuwa.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: Deus Ex »

Raczej się tak nie da. Chyba że pokombinujesz jakoś w swoich ustawieniach, to daj nam znać jakby co :P
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: RON!N »

Deus Ex pisze: pn 18 lut, 2019 Raczej się tak nie da. Chyba że pokombinujesz jakoś w swoich ustawieniach, to daj nam znać jakby co :P
Wszystko się da tylko nie zawsze da się wyklikać ;)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: MiGoo »

RON!N pisze: śr 20 lut, 2019
Deus Ex pisze: pn 18 lut, 2019 Raczej się tak nie da. Chyba że pokombinujesz jakoś w swoich ustawieniach, to daj nam znać jakby co :P
Wszystko się da tylko nie zawsze da się wyklikać ;)
Bo to nie windows panie :rad10:
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: Arc »

Staram tylko pomóc bo to dla nikogo innego tylko dla nas, wielbicieli gier Capcomu. By w jednym miejscu zgromadzić możliwie jak najwięcej informacji o tym co lubimy w naszych grach.

A potem uporządkować i jakaś poważniejsza strona albo fan wiki + forum w obecnej formie, lub nowe z przeniesionymi postami ale szybsze, obszerniejsze by nie trzeba było wrzucać adresów do zdjęć tylko w poście bezpośrednio by siedziały. To już zależy "quo vadis mwrc" i czy obecna forma wystarcza. Dla mnie layout strony może być ale dla współczesnego internauty może nie być już tak atrakcyjny, jest przestarzały, nie oszukujmy się. Jednak mimo wszystko w internecie trzeba iść z duchem czasu, odnowić stronę, przebudować. Ale to już kilka języków trzeba znać, fajnie jakby byli tu tacy utalentowani.

Zrzucić możemy się wspólnie na inny serwer z dużą ilością miejsca i opłacać go razem Ci co chcą raz do roku. Wystarczy garstka osób.

Oferowałem pomoc przy updacie informacji na stronie pisząc na priv tylko kto tutaj dokładnie stoi najwyżej bo ma osobistą sprawę odnośnie moich kilku postów starszych.
Obrazek
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: Szakal »

MiGoo jest tu wszechwładnym szefem wszystkich szefów. Deus Ex to tylko taki jego mały pomagier :P . Nie sądzę, aby MiGoo znalazł czas na to co opisujesz, szczególnie, że całkiem niedawno przeprowadził reboot forum, ale zapytać zawsze możesz.
Złe oko moderacji czuwa.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: Deus Ex »

Gdyby takie rzeczy jak koszta utrzymania serwera były jedynymi nakładami jakie trzeba byłoby ponieść, by zaktualizować MWRC, to już dawno byłaby to stronka na pełnym wypasie :). Bo tak na dobrą sprawę tu w ogóle nie chodzi o pieniądze, a o czas, chęci, inicjatywę...

Przede wszystkim należy sobie powiedzieć, że dzisiejszy internet wygląda inaczej niż 15 lat temu. MWRC jest stroną w "starym stylu", i zapewne taką pozostanie, bez względu na to czy w nowej odsłonie graficznej, czy taką jak jest obecnie i pozostanie do końca.

Przez te lata obserwowaliśmy na forum osoby, które próbowały samodzielnie tworzyć stronki o RE. Nikomu się nie udało przetrwać, a wydawało się, że mają szczery zapał i chęci. Dzisiaj przepis jest o wiele prostszy. Zakładasz fanpage na FB i kręcisz filmiki na podstawie informacji z wikipedii. I masz znacznie lepszy zasięg niż strona tworzona na starych koncepcjach. Jest taki kanał na FB "Resident Evil Fanpage Polska" bodajże. Oni tam raz w tygodniu wrzucają filmiki, w których zwyczajnie opowiadają informacje wynalezione w internecie. Można posłuchać, ale dla fana o zaawansowanej wiedzy takie twory to strata czasu, bo niczego nowego się nie dowie.

Co ja chcę przez to powiedzieć? Że potężne nakłady pracy na rozbudowanie treści z zakresu RE mijają się z celem. Jest full informacji w internecie na każdy temat, dla większości ludzi angielski jest dobrze znany - już sama wikia RE zawiera gdzieś z 90% informacji jakie kiedykolwiek ukazały się o Uniwersum.

Ale to wszystko nie znaczy, że MWRC pozostanie w tym samym miejscu co jest. Jeżeli Arc wytrwasz z nami jeszcze jakiś czas to będzie sposobność abyś spełnił swoje obietnice :)

A jeżeli chodzi o jakieś stare posty to możesz się zwrócić do dowolnej osoby z grupy: Zarząd, Administrator lub Moderator :rad12: .
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Błędy, sugestie, uwagi po REkonstrukcji

Post autor: PSKING »

Deus, gadzie, ja też się deklarowałem do pomocy w sprawie tekstów!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Administracja i błędy na forum”