Kim jest Hunk?

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)

Kim jest Hunk?

John (Chłopak Ady)
10
9%
Albert Wesker
3
3%
Ktoś zupełnie nam nie znany...
75
69%
Pan Spencer
0
Brak głosów
Ktoś kto jest nam znany a powyżej nie wymieniony.
20
19%
 
Liczba głosów: 108

Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Kim jest Hunk ? To zupełnie nam ktoś nie znany, postać tajemnicza o której praktycznie nie wiadomo nic. Wesker to na 100% nie jest tak jak pan Spencer(obydwoje już nie żyją). John nie wiem, może CAPCOM wprowadzi taki wątek, ale nic nie wskazuje na to aby to John był Hunk'iem. Nawet gdyby tak to szukałby by przecież Ady i wiedzielibyśmy to w 4 lub Umbrella Chronicles, że go odnalazła lub on ją. Hunk to osobna postać w serii, pojawia się epizodycznie aby zdobyć próbkę z wirusem "G" i to koniec.
Ostatnio zmieniony śr 14 kwie, 2010 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Patriko6b
Posty: 82
Rejestracja: czw 03 cze, 2010
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Patriko6b »

HUNK to nikt z tej ankiety. Czasami nasuwa mi się pewna teoria, że Hunk mógłby być ojcem Weskera (albo synem), chociaż to mało prawdopodobne więc stawiam, na kogoś zupełnie nieznanego.
- Ty kupilem sobie wlasnie monitor, i na kartonie jest taki znaczek ze szklanka, co on oznacza?
- Że zakup trzeba opić !
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Patriko6b pisze:Czasami nasuwa mi się pewna teoria, że Hunk mógłby być ojcem Weskera (albo synem),
Mało prawdopodobne, istotnie, skąd taki pomysł :)? Raz, że ojciec Weskera musiałby mieć już sporo latek na karku i nie byłby taki sprawny jak HUNK. Dwa - Wesker nie został normalnie urodzony, tylko "has been manufactured". Syn też jak dla mnie odpada - HUNK nie jest dużo młodszy od Weskera w roku 1998 - teraz gdybania co do jego tożsamości to czysta zgadywanka, ale ciekawe co powie na ten temat nowy Resident.
Awatar użytkownika
Michał666666
Posty: 203
Rejestracja: pn 15 lut, 2010
Lokalizacja: Gierczyce

Post autor: Michał666666 »

Ja obstawiam cały czas możliwość, że Hunkiem jest Alex Wesker. Dlaczego takie domysły??? Ano dlatego, że obaj panowie wykazywali się szczególnymi zdolnościami w placówkach Spencera, obaj przetrwali selekcję która zabiła wiele innych dzieci, cały czas tylko oni przeżywali najbardziej niemożliwe misje (stąd ksywka Hunka ''Pan Śmierć''), dalej Hunk podobnie jak i Wesker jest blondynem oraz fakty które mówią, że Alex zdradził Spencera i uciekł, ale zaraz potem w historii Resident Evil dowiadujemy się, że w służbach Umbrelli pojawia się ktoś niesamowicie wytrzymały i inteligentny, więc możliwym jest to, że Alex podobnie jak i Albert miał swoje własne plany i dlatego współpracował z Umbrellą. Ale to wszystko to są tylko moje gdybania, niemniej stawiam że tak jest w istocie.
"A blessing for the living, a branch of flowers for the dead.

With a sword for justice, the punishment of death for the villains.

By this, we arrive at the altar of the saints."
Awatar użytkownika
DoubleFace
Posty: 42
Rejestracja: sob 12 cze, 2010
Lokalizacja: Sztum

Post autor: DoubleFace »

Nie znalazłem odpowiedniego tematu, ale HUNK wylądował na demotywatorach:

http://demotywatory.pl/2072385/Anonimowosc#comments

No tak, HUNK jest baaardzo bohaterski.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Ja gdzieś czytałem że Hunk to naprawdę H.U.N.K.- Human Unit No Killed. Czy to prawda, nie wiem. Zagłosowałem na trzecia opcję. To jest jednak troche zaskakujące, ile tajemniczości można wprowadzić dzięki jednej postaci. Nic o niej nie wiemy, Capcom się cieszy, bo ma pole do popisu teraz praktycznie nie ograniczone. Daje łapę sobie uciąć że wystąpi w RE6 i odkryje swoją tożsamość.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 330
Rejestracja: ndz 22 sie, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Paul »

Moim zdaniem jest to Alex Wesker, a uzasadnienie mej opinii znajdziecie w moim artykule do słownika i temacie "Ozwell E. Spencer w UC?"
http://pawlotheatrum.bloog.pl/ Mój bloog, na razie eksperymentalny, ale zawsze xD
Awatar użytkownika
Wladius666
Posty: 20
Rejestracja: sob 04 gru, 2010
Lokalizacja: CZ-ewa

Post autor: Wladius666 »

Hunk jest raczej wprowadzony jako postać jakby tu powiedzieć utajniona.Jest jako taki dodatek a jego tajemniczość jest po to żeby zaciekawić graczy bardziej przyciągnąć do gry (dobry sposób żeby przyciągnąć bardziej graczy = więcej sprzedanych gier = więcej kasy.Capcom wie jak robić gry.)Hunk według mnie jest to jego imię/kryptonim ,a mr.death jest to ksywa nada przez kolegów z Umbrelli gdyż jest mistrzem w swoim fachu i udaje mu się przeżyć misje w których takiej opcji nie ma.
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Awatar użytkownika
Ari
Posty: 45
Rejestracja: pn 10 sty, 2011
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: Ari »

Ja zagłosowałem na opcje 3, ponieważ nie sądzę żeby którakolwiek z postaci RE musiała maskować się pod jego postacią...chodź bardzo chciałbym dowiedzieć się kto to jest na prawdę, poznać jego tożsamość... :smiech3: :rad13:
Computer Graphic
RE Fan
Łukasz FCCB
Posty: 14
Rejestracja: pn 01 mar, 2010
Lokalizacja: Czarna Białostocka

Post autor: Łukasz FCCB »

hunk to kozak który rozpiździłby nemka i tyranta jednocześnie i nie wiadomo kto to jest bo takiego kozaka jeszcze w residencie nie było :rad1:
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Zaznaczyłem trzecią opcje, gdyż uważam, że ta postać została dodana ot tak sobię, aby urozmaicić rozgrywkę i raczej nie sądze, aby ta postać odgrywała większą rolę w całej serii. W RE2 został wprowadzony tylko po to, aby pokazać w jaki sposób Umbrella zdobyła próbkę wirusa (mimo sytuacji w Raccoon), a z kolei dodanie go w Mercach RE4 jest wogóle nieuzasadnione fabularnie (osobiście uważam, że zamiast Hunka mógł tam być Luis jako grywalna postać).

Aha, niewiem czy się myle, ale czy John, chłopak Ady, nie zginął we wcześniejszych częściach? ;)

No i na zdrowy rozum- Umbrella miała tylu pracowników, naukowców, najemników i sprzedawców dywanów ;), że akurat HUNK nie musi być kimś, kogo znamy.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Łukasz FCCB pisze:hunk to kozak który rozpiździłby nemka i tyranta jednocześnie i nie wiadomo kto to jest bo takiego kozaka jeszcze w residencie nie było :rad1:
HUNK to z pewnością świetnie wyszkolony komandos, jednak trzeba jedną rzecz przyznać. To że przetrwał atak Birkina na swój oddział to przypadek. HUNK miał bardzo dużo szczęścia, bo Birkin poradził sobie łatwo z innymi, zapewne niewiele gorzej wyszkolonymi komandosami. To nie jest nie wiadomo jaki kozak, tylko zwykły człowiek.

PS - pisz poprawnie, i bez bluzgów...
Łukasz FCCB
Posty: 14
Rejestracja: pn 01 mar, 2010
Lokalizacja: Czarna Białostocka

Post autor: Łukasz FCCB »

No tak (teraz z kulturką będe się wypowiadał :rad13: ) ale w filmikach był przedstawiony jako kozak który niczego sie nie boi i rozwala wszystko co sie ruszza, dla mnie HUNK jest zajefajny , a szczęście sprzyja lepszym JAGA
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

HUNK nie bez powodu nosi przydomek Mr. Death. W końcu wychodzi cało z misji określanych mianem samobójczych. A dzieje się tak zarówno dzięki jego wyszkoleniu komandosa, niesamowitemu szczęściu, jak i woli przeżycia.
HUNK to najlepszy z żołnierzy Umbrelli (nie licząc B.O.W.), którego wysyła się do mających najwyższy priorytet i stopień ryzyka misji.

HUNK to HUNK :P. Jego tożsamość jest nieznana i tak jest lepiej. Ale z pewnością nie jest to nikt kogo znamy :rad12: .
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Szakal pisze:HUNK to najlepszy z żołnierzy Umbrelli (nie licząc B.O.W.)
Pewnie się okaże że HUNK to najdoskonalsza z doskonałych, najdoskonalszych i cudownych broni biologicznych które wyprodukowała Umbrella. Birkin go nie rozwalił, przeżył zrzut bomby na Raccoon (mogę się mylić) no po prostu nic go nie rozwali.
Ostatnio zmieniony pn 17 sty, 2011 przez J.Krauser, łącznie zmieniany 1 raz.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Eh, wątpię by tak było :rad10: . Po pierwsze przeżył atak Birkina tylko dlatego, że stracił przytomność i doktorek pewnie uznał go za trupa. Po drugie o ile się nie mylę to z Raccoon ewakuował go śmigłowiec, który przyleciał po próbkę G-Virusa.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Hunk jest po prostu profesjonalistą i ma szkolenie, którego brakuje większości postaci z RE (teoretycznie ci, którzy przeżyli choc jedną grę też swego rodzaju szkolenie przeszli). Ale zgodzę się z tym, że ma on sporo szczęscia. Przy takiej ilości ciągle mutujących BOWów jest ono potrzebne. Może kiedyś i Mr. Death trafi na swojego i skończy się szczęśliwa passa.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Saladyn pisze:Może kiedyś i Mr. Death trafi na swojego i skończy się szczęśliwa passa.
Może, w każdym razie HUNK jest bardzo pewny siebie :smiech3:
HUNK Epilogue pisze: "Once again, only you survived
Mr. Death," the chopper pilot
speaks with a cold bitterness
"Always, only you survive, Mr.
Death," the pilot continues. But
Hunk does not respond to the
pilot. He doesn't care.
"The Death cannot die..." the
survivor thinks to himself with
a warm smile.
Awatar użytkownika
daaaamin
Posty: 134
Rejestracja: pn 01 lis, 2010
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: daaaamin »

Diadem pisze:"Once again, only you survived
Mr. Death
Once angain... Ja chciałby zobaczyć, te wszystkie razy, kiedy tylko on przeżył... Capcom ma niezły motyw do wykorzystania. Niestety HUNK pojawia się tylko w minigierkach.
Peace Through Power, Kids!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”