Kim jest Hunk?

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)

Kim jest Hunk?

John (Chłopak Ady)
10
9%
Albert Wesker
3
3%
Ktoś zupełnie nam nie znany...
75
69%
Pan Spencer
0
Brak głosów
Ktoś kto jest nam znany a powyżej nie wymieniony.
20
19%
 
Liczba głosów: 108

Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Nie ma problemu żeby zrobic spin offa o Hunku i właśnie jego rożnych misjach treningowych. To by wcale nie zmniejszyło aury tajemniczości.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

W Revelations po za Chrisem i Jill mają być grywalne inne postaci (pewnie chodzi o Hunka). Także jest nadzieje :D .
Awatar użytkownika
daaaamin
Posty: 134
Rejestracja: pn 01 lis, 2010
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: daaaamin »

Saladyn pisze:Nie ma problemu żeby zrobic spin offa o Hunku
Najwidoczniej jest :(
Chris93 pisze:pewnie chodzi o Hunka
Więc bądźmy dobrej nadziei. To wydaje się być bardzo fajna postać, chociaż nie wiadomo co o nim myśleć. Czy jest dobry, czy zły? Jak przetrwał atak Birkina? (miał fuksa, czy jest ,,bratem'' Weskera, jak to było gdzieś na forum wspomniane) Można by zadawać te pytania w nieskończoność...
Peace Through Power, Kids!
Łukasz FCCB
Posty: 14
Rejestracja: pn 01 mar, 2010
Lokalizacja: Czarna Białostocka

Post autor: Łukasz FCCB »

moim zdaniem HUNK to zły charakter (w końcu pracuje dla umbrelli) ale capcom mógłby nieco nam przybliżyć jego postać (nie zdradzając tożsamości)
Awatar użytkownika
daaaamin
Posty: 134
Rejestracja: pn 01 lis, 2010
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: daaaamin »

Łukasz FCCB pisze:HUNK to zły charakter
Już, zaraz zły :P Nie bądź taki krótkowzroczny, Wesker też pracował dla Umbrelli, a już nie pracuje. Nie, wróć, to zły przykład... No ale, to że pracuje dla Umbrelli nie znaczy, że jest zły. Kto wie, może Hunk okaże się być tajnym rządowym agentem, mającym na celu zniszczenie Umbrelli? Chociaż bycie bratem Weskera bardziej by tu pasowało.
Ostatnio zmieniony pt 21 sty, 2011 przez daaaamin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

HUNK to zimny, wyrachowany profesjonalista. Na to czy ma kogoś zabić/ocalić patrzy tylko z perspektywy bieżącej misji. Takie słowo jak moralność nie ma dla niego znaczenie. Istnieje tylko praktyczne podejście do takich spraw. Uratuje komuś życie jeśli ten ktoś posiada ważne dla Umbrelli dane i porzuci bez wahania towarzyszy broni jeśli zagrozi to celowi misji.
daaaamin pisze:Kto wie, może Hunk okaże się być tajnym rządowym agentem, mającym na celu zniszczenie Umbrelli?
Wątpię :rad10: .

Już raczej możliwe, że to kolejny klon. Ale też nie jestem przekonany. Zresztą czy czasem nie było gdzieś napisane, że pozostałe klony zginęły/zostały zabite?
Ostatnio zmieniony pt 21 sty, 2011 przez Szakal, łącznie zmieniany 3 razy.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Jedno mnie trapi, jeśli chodzi o HUNKa. Skoro Death cannot die..., czemu mógł zginąć w dodatkowym scenariuszu w RE2 i Mercach w RE4?
Ostatnio zmieniony pt 21 sty, 2011 przez J.Krauser, łącznie zmieniany 1 raz.
One man forced to seek REVENGE
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Ponieważ "Śmierć nie może zginąć" to wg mnie taka przenośnia, mająca na celu uosobienie jego sprytu i umiejętności :)
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Rany :rad6: , to tylko takie powiedzenie ukazujące jego pewność siebie. To istota z krwi i kości i jak każdy może umrzeć.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Forte
Posty: 171
Rejestracja: śr 03 sie, 2011
Lokalizacja: z Domu

Post autor: Forte »

Ktoś tutaj wspominał o Alex'ie Weskerze. Moim zdaniem to całkiem prawdopodobne, że może to być HUNK. Dlaczego?

Wzmianki o Alexie pojawiają się dopiero w piątce, prawda? Po co? Otóż, ludzie kochają Alberta i na pewno są niepocieszeni tym co dzieje się na końcu tej części. Niebiesko - żółci zadecydowali więc, że przywrócą jego małego braciszka (o którym nigdy nie było wzmianki, a przecież musiał tam być już od czasu RE1) aby fani mieli jakieś zastępstwo. Ta postać ma duże szanse pojawić się w następnej części gry.

Ale co to ma wspólnego z HUNK'iem? Otóż już wam wyjaśniam:
Ma zostać pokazana zupełnie nowa postać, nieznana dotąd nawet najbardziej zagorzałym fanom serii. To bardzo ryzykowny ruch, więc dlaczego nie powiązać jej z jakąś istniejącą postacią... np. z HUNK'iem?

Może twórcy od początku zakładali taki przebieg zdarzeń i dlatego nie wykorzystywali potencjału HUNK'a w innych grach?

Jeśli HUNK miałby się okazać Alexem, to zachodziłyby pewne podobieństwa miedzy nim Albertem.

- Obydwaj od młodości pracowali dla Umbrelli jako naukowcy oraz żołnierze: Albert - STARTS, Alex - Komandos Umbrelli

- Obydwaj mają nadludzkie możliwości (mr. death nie wziął się znikąd)

W każdym razie to tylko przypuszczenia i Alex może być po prostu zupełnie nową postacią, albo może nie wystąpić w następnych częściach.
They see me Rocket Launching, they hatin'
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Post autor: Jedu Alomar »

Możecie mnie w ogóle Kim jest Hunk ? XD Wiem że to pytanie jest Karygodne, no ale trudno...
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Hunk to bardzo tajemnicza postać ;) Miał swój epizod w RE2 i gra główne role w mercenaries. Znak charakterystyczny - maska przeciwgazowa ;)
Acha, jest komandosem idącym po trupach do celu ;)
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

...pracującym dla Umbrelli.
Nosi przydomek Mr. Death ponieważ wychodzi cało z najgorszych opresji.
Złe oko moderacji czuwa.
xxFUxx
Posty: 7
Rejestracja: sob 18 sie, 2012
Lokalizacja: Polska

Post autor: xxFUxx »

Sądzę że HUNK może być synem Alberta, ponieważ Albert prawdopodobnie robił "testy" na swoich dzieciach z tego co mi wiadomo i jako jedyny przeżył atak Birkina. Twarz młodego Weskera z traineru RE 6 jest podobna ( jeśli nie taka sama ) co odbicie twarzy HUNK'a z RE:UC .
Ostatnio zmieniony pn 20 sie, 2012 przez xxFUxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

xxFUxx pisze:Sądzę że HUNK może być synem Alberta
Masz na myśli Weskera ? Z tego co czytałam, to Albert Wesker sam był efektem testu, który zaliczył razem ze swoim "bratem".
Jeżeli dobrze pamiętam to twarz HUNKA pokazana była w RE3 i raczej nie był młodzieńcem (chyba, że pomyliłam postacie).
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Mikey
Posty: 96
Rejestracja: czw 15 gru, 2011
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Mikey »

2n01z pisze:W każdych kontynuacjach resident evil jest coś wspomniane o hunku, a jeżeli nie to po wpisaniu kodów można nim pograć ;>.To zaczyna być nie odłączna postać każdej nowej części. Ku czemu to zmierza ;> ...?
Myślę że to zmierza w kierunku odgrzewania kotleta :P
Który po każdym odgrzaniu robi się mdły i niesmaczny.

Co do postaci Hunka cóż jest to ktoś zupełnie nam nie znany, a skąd autorowi wpadło do głowy, że to chłopak Ady jak wracając do RE:2 Annete podała jasno co się z nim stało.
"John's dead, he became one of those zombies, my condolences" czy jakoś tak...

Nie obraziłbym się gdyby do Merceneries dali postaci przez Capcom zapomniane.
Awatar użytkownika
Vergil714
Posty: 10
Rejestracja: pt 02 lis, 2012
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Vergil714 »

Może Hunk będzie w jakimś scenariuszu w RE 6 (DLC). Globalna apokalipsa, Chiny, USA, Edonia. Na pewno nie mogło go nic nie ominąć w takim globalnym kryzysie, gdzieś musiał być.
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Post autor: Jedu Alomar »

Czy Agnet z RE6 to przypadkiem nie HUNK ?? Tylko pytam :pff1:
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Nie. To dwie różne postacie.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Post autor: Jedu Alomar »

A.. uderzcie mnie błagam... -.-
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”