Jill Valentine

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Hmm gościara wygląda w tych włosach jak Pheobe z serialu Przyjaciele :/ :P
a kostium....tandeta, wygląda naprawdę brzydko, ale cóż - nie jest to nic co obniżyło by moją ocenę samego filmu - całość tego "dzieła" była już wystarczająco pogrążająca.
Ostatnio zmieniony śr 26 sty, 2011 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

I tak nie ma co zaniżać oceny filmu przez występ Jill - przecież ona była tam niecałe 30 sekund xD
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

PaLa pisze:I tak nie ma co zaniżać oceny filmu przez występ Jill - przecież ona była tam niecałe 30 sekund
To 30 sekund za dużo :P. Sienna fatalnie wyszła jako Jill w BS (już lepiej wyglądała w stroju z RE3).
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

JEJ! Ona wyszła genialnie w battle suit! Ja chcę by ona była główną bohaterką każdego kolejnego RE! Nie no, powaga, Sienna wyszła lepiej niż Milla w tym ninja-kostiumie.
Chris93 pisze:już lepiej wyglądała w stroju z RE3
W tym stroju to już była nie do opisania.

Dobra, bilet kupiony, kwiaty kupione, lece na podbój :diab2:
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

W sumie na Sienne jako Jill czekałam cały film, zatem jakby nie patrzeć to troche za to przepłaciłam :D (30 sekund - 24 zł :P). Kostium mogli dopracować. Fanowska wersja (której zdjęcia krążą w sieci, dosyć już popularna) jest o wiele lepsza od tej filmowej.
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Bolek
Posty: 34
Rejestracja: ndz 01 maja, 2011
Lokalizacja: Glogow

Post autor: Bolek »

Mnie zaskoczyło w Jill to że w RE3 miała takie RUDE włosy, a w RE5 ma zrobione na BLOND. Chodzi mi o to że myślałem że jej wygląd pozostanie nie zmieniony.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Bolek pisze:Mnie zaskoczyło w Jill to że w RE3 miała takie RUDE włosy, a w RE5 ma zrobione na BLOND. Chodzi mi o to że myślałem że jej wygląd pozostanie nie zmieniony.
Dokładnie nie znam historii Jill z RE5 ale przy niej Wesker pomajstrował i chyba dlatego jest blond. ale generalnie Jill w RE5, to najlepsza Jill jaka była. Te wszystkie wygibasy i sztuczki jakie robi. Aż chce się patrzeć.
One man forced to seek REVENGE
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Chyba sobie żartujesz :pff6: . Jill z RE5 to jakiś wybryk zarówno wizualnie jak i pod względem charakteru. Nie mówię tu o Mecenaries i dodatkach, ale o grze głównej. Dla mnie Jill zawsze będzie najlepsza ta z RE3. Krótka spódniczka i ta bluza na pasie. Poza tym to taka fajna babka, nie da się nie lubić, w przeciwieństwie do tej z RE5.
Bolek
Posty: 34
Rejestracja: ndz 01 maja, 2011
Lokalizacja: Glogow

Post autor: Bolek »

Moim zdaniem ta Jill z RE5 jest lepsza bo ładniejsza :smiech5: . J.KRAUSER wesker nie mógł majstrować przy jej włosach bo ona takie miała nawet w Lost In Nightmares czyli przed tym jak została uznana za zmarłą i przed wydarzeniami z głównej gry.

A tak poza tym mogła sobie przefarbować włosy hahah :rad7:
A charakter hm tego nie umiem wyjaśnić bo żadnej zmiany nie widzę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”