Chris & Jill

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Dee Jay pisze:Patrząc na przebieg gry można bardziej sugerować coć między chrisem a Bebeką.
To musiała by być miłość od pierwszego wejrzenia, wiadomo w RE1 spotykają się po raz pierwszy :rad11:
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 78
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2007
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Dee Jay »

Grając pierwszy raz w tą część ja właśnie odniosłem takie wrażenie że coś między nimi zajdzie. Masa wstawek z rebeką w przeciwieństwie do Jill, ich pierwsze spotkanie, pomoc w walce z plantem, uratowanie rebeki przed hunterem, czy strzał do rebeki przez weskera to scenki włg których myślałem że coś zaiskrzy :rad11:
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Dee Jay pisze:Masa wstawek z rebeką w przeciwieństwie do Jill
Jill za to miała mase wstawek z Barrym czy miłość między nimi jest możliwa???
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 78
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2007
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Dee Jay »

Raczej nie bo barry już ma rodzine i córki :rad10:
Ale tak jak wspominałem pierwszym razem poznając serie ma się różne pomysły. :rad10:
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Bo jeszcze nie wiadomo jak się historia potoczy, w RE w każdej części wystepują takie wątki miłosne i albo zostaną przedstawione jak relację między Chrisem i Jill albo Steve'm a Claire, dobrze że wszystko zawsze niekończy sie złapaniem za rękę i odejściem w stronę słońca :smiech2:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
BARAN
Posty: 45
Rejestracja: pn 25 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnówka

Post autor: BARAN »

to jest własnie to czego nie moze przebolec moja dziewczyna :smiech7: nie ma zakonczenia z gdzie było by wiadomo ze jill i chris zostaną na wieki zakochani i szczesliwi.....

dobra konie rozczulania sie nad tematem miłosci jill i chrisa, bo jezeli autorzy gry jasno i o czywiscie nie pokazali nam, ze sa oni para to zanczy, ze nie sa. zreszta jak by to wygladalo.
np jill zabija 5 zombi a chris do niej " kochanie byłas cudowna daj buziaka " :smiech2: :smiech3: :smiech5:
NAZYWAM SIE ALICJA....... I PAMIĘTAM WSZYSTKO....
Awatar użytkownika
Auri_Genesis
Posty: 10
Rejestracja: pt 18 maja, 2007
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Auri_Genesis »

Poleciał Barry,ale Barry to przyjaciel Chrisa i pewnie chciał mu towarzyszyć i pomóc w dobijaniu Umbrell'i. A co do Jil,to przecież ona była u Chrisa w kryjóce,żeby napewno opowiedzieć mu o wydarzeniach z Raccon,ale gdyby Camcom zrobil grę tak,że Chris byłby w swojej kryjóce,to może i coś by Jill mu powiedziala milego. Można to różnie imterpretować. ;]...
Jill Valentine -> Carlos Olivera -> Nemesis -> Raccoon City!
Awatar użytkownika
BARAN
Posty: 45
Rejestracja: pn 25 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnówka

Post autor: BARAN »

piszcie co chcecie ja i tak wiem ze parą nie byli moze zostaną jak chris wróci z pustyni :smiech1:
NAZYWAM SIE ALICJA....... I PAMIĘTAM WSZYSTKO....
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Pod warunkiem że wróci...
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Ja nie mogę już z wami. Czy naprawdę chciecie śmierci Chrisa?? Co on takiego wam zrobił?? Tylko nie piszcie, że fajnie byłoby, gdyby Capcom uśmiercił Chrisa w RE5 podczas finałowego starcia z jakimś bossem i to dałoby grze oryginalności (a przecież nie dokońca wiemy, czy Wesker rzeczywiście wystąpi w RE5, może będzie tylko o nim mowa, a Chris niestety się z nim sie spotka i postanawia go dopaśc następnym razem). A kto wie, akcja RE5 ma się rozgrywac 10 lat po wydarzeniach z 1998 roku, czyli matematycznie rzecz ujmując będzie to rok 2008. Chris będzie miał już wtedy 35 lat!!! Sporo!!! Wątpię bardzo, aby Chris byłby do tej pory kawalerm, to niech chociaż ma jakąś dziewczynę, nie mam tu na myśli Jill, ale naprawdę fajnie byłoby gdy byli ze sobą.


Chciałabym omówic kwestię tego rysunku, który umieścił Mr.Zombie. Jill na bank to jest, ale ten facet za nią przypomina mi trochę Chrisa. Ale chyba ten szkic nie jest autorstwa kogoś z Capcomu, może zrobił to jakiś fan, aby wzbudzic sensację. Cóż, opierajac się na wydarzeniach z RE1 moża dojśc do wniosku, że Jill i Chris są tylko dobrymi przyjaciółmi. Może Capcom poruszy sprawy sercowe Chrisa czy Jill, a czemu nie? Przecież jak w RE4 pojawił się nieznany nikomu Krauser, który miał też swój niewielki udział w fabule gry. Może troszkę stoczyłam się z tematu, ale wszystko jest możliwe.
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

No wiesz Veronica, wyobraź sobie, kiedy w ostatecznym pojedynku dwaj najwięksi odwieczni w serii wrogowie giną w równej walce, to mogłoby się zapisać fanom w pamięci jako najlpsze zakończenie w całej serii( oczywiście każde jedno jest piekne).
Awatar użytkownika
squallaz
Posty: 122
Rejestracja: wt 21 sie, 2007
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz »

:rad5:
Ostatnio zmieniony czw 12 sie, 2010 przez squallaz, łącznie zmieniany 1 raz.
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

squallaz pisze:Już próbował w RE2 i udało mu si.ę , niestety panowie z Capcom poszaleli i w RE4 starcił "miętę"

Poprostu dorósł :smiech1:
Sadzę, iż tobie poprostu pomyliły się dwie postaci ze sobą. Mam tu na myśli Chirsa z Leonem.

A co do wypowiedzi NEMESISA US:

Może i dla niektórych takie zakończenie byłoby "piękne", ale NIE DLA MNIE!!!! :zlosc4:
Zrozum mnie proszę; ja niechcę, aby Chris zginął!!! :zlosc4: :zlosc3: :zlosc1:
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Ja co do tego nie miałbym zastrzeżeń, to wręcz piękne, kiedy wczuwając się w Chris'a i walcząc nim w ostatecznym pojedynku patrzę na jego końcowe słowa po morderczej walce z Wesker'em a potem jego śmierć, aż mnie dreszcze przeszły, ale jak będzie przekonamy się dopiero za jakiś czas.
Awatar użytkownika
Misiek_666
Posty: 6
Rejestracja: śr 01 sie, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Misiek_666 »

Moje zdanie jest takie że jeśli nie będzie Weskera w RE5 to Chris na pewno nie zginie ponieważ siedział w tym od początku i to on jako pierwszy dowiaduje się że Wesker pracuje dla Umbrelli (oczywiście jeśli się przechodzi Chrisem) i ma najwięcej łącznie z Jill do powiedzenia w tej sprawie.
Moim zdaniem jeśli Chris będzie musiał zginąc to pociągnie za sobą Weskera ;)

Co do związku Chrisa z Jill moim skromnym zdaniem raczej nic poważnego między nimi nie będzie choc przez długi czas myślałem że może, może a jednak nie :D

Mam jeszcze jedno pytanko wiadomo co się stało z Rebeccą po wydarzeniach z RE ?
Bo nie mogę do tego dojśc i znaleźc żadnych wiadomości na ten temat :/
Ostatnio zmieniony czw 13 wrz, 2007 przez Misiek_666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Temat o Jill i Chrisie, a rozmowa się toczy o Rebecce :)
Nie wyobrażam sobie, aby jej kariera skończyła się na RE:UC. Rebecca to postać podstawowa! Zagrała w dwóch residentach z numerkiem, a jak doliczyć UC i Remake to w czterech, poza tym to członek STARS! tak samo jak Jill czy Chris. Nie wyobrażam sobie, żeby mogła tak po prostu zniknąć...
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Resident Evil rządzi!!!
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Mi się podobał, a zwłaszcza fałszujący Wesker
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Co ludziom się ubzdurało, że między Jill a Chrisem coś jest...?
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Przeczytaj temat "Miłość w Resident Evil :)". Tam to dopiero jest swatanie ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”