Chris & Jill

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Wszystkich z wszystkimi, czekać aż sie pojawi Steve z Chrisem hehe
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Dziwne że jeszcze Tyranta ze zmutowaną Alexią nikt nie zaręczył :???:
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Chris i Jill. Ja bym chciał być z Jill :D albo z Adą bardziej :D ... i kto tu mówił, że Leoś stracił miętę w RE4...jak ją dusił to sekundę przed tym idzie zauważyć jak Ada chciała już mu położyć ręke na policzu w specyficzny sposób do ślimaka :D...pewnie to by było tylko, żeby jej zaufał i łatwiej jej zabrać las plagas, ale wszystko widać :D...chris i jill w sumie pasują moim zdaniem do siebie tak jak Leoś i Ada. Ohh czuje ze w Re 5 będzie duzo love ;] pewnie love horror sie zrobi. A tak se pobocznie mysle. Wesker to wróg Chrisa i to on powinien z nim mieć final fighta. Ale z kim w takim razie Leoś będzie walczył o odbicie Ady :D wiem gadam jak napalony nastolatek z Resident Bravo ;]
Stay Punk
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Jill i Chris ? No wai! Jak wiele osób pisało, mogą być to najwyżej przyjaciele ;)
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Ja mam wrażenie, że Chris po prostu traktuje Jill jak siostrę, którą chce chronić. A jeśli już mamy się doszukiwać jakiś romansów, to Leon i Ada najbardziej pasują do siebie i równocześnie jest im najbliżej do siebie ze wszystkich postaci.
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Chris ma już siostrę! A zauważ, że Chris dba o kobiety, a takich już mało na świecie... Oj mało...
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Chris ma siostrę?? No bez jaj, przecież to jedynak :smiech3:
A zauważ, że Chris dba o kobiety, a takich już mało na świecie... Oj mało...
Fakt mało już takich mężczyzn stąpa po Ziemi, ale ja nadal tutaj jestem :rad6:
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Osobiśce zawsze relacje Chris'a i Jill traktowałem jako przyjacielskie, nigdy też nie uważałem, że łączy ich jakieś głębsze uczucie.

Leon, ty chyba nie pisałeś poważnie, że Chris to jedynak?
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Przecież wiadomo, że żartowałem :rad10:
Awatar użytkownika
wiking011
Posty: 218
Rejestracja: czw 13 gru, 2007
Lokalizacja: nieważne

Post autor: wiking011 »

toz to jest horror a nie romansidło darujcie sobie bo jeszcze to capcom to przeczyta i zrobi re5 love story
nie ma zła są tylko różne warianty dobra
Awatar użytkownika
Lugiamar
Posty: 103
Rejestracja: śr 12 gru, 2007
Lokalizacja: Z Podziemia ;)

Post autor: Lugiamar »

Och ludzie dajcie spokój. Gdyby Umbrella nie posłała U.B.C.S. (team Carlosa) ,a Darrio zgodził by się żeby pójść z Jill to byście powiedzieli że Jill kocha Daria i na odwrót??? :smiech2:

A co do Chrisa i Jill: chyba nie tylko my chcemy zaproszenia na ślub Jill i Chrisa :smiech5: ale równierz Capcom! Przecież po co łączył by ich w RE:UC???
,,Na jawie świat jest dla wszystkich jeden i ten sam ale we śnie każdy ucieka do własnego świata." - Heraklit z Efezu
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

Ludzie to nie Final Fantasy tu nie musi byc miłosci tylko strach...
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
Lugiamar
Posty: 103
Rejestracja: śr 12 gru, 2007
Lokalizacja: Z Podziemia ;)

Post autor: Lugiamar »

No tak ale wyobraś sobie że dwie osoby mają się zaraz pocałować a tu nagle... dziura w brzuchu :smiech3: .
,,Na jawie świat jest dla wszystkich jeden i ten sam ale we śnie każdy ucieka do własnego świata." - Heraklit z Efezu
Awatar użytkownika
Garrador
Posty: 118
Rejestracja: sob 10 lis, 2007
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Garrador »

Lugiamar pisze:No tak ale wyobraś sobie że dwie osoby mają się zaraz pocałować a tu nagle... dziura w brzuchu :smiech3: .

wyobraziłem se to i..... powaliło mnie mogło by byc że hunter im odcina główki(padłem ze śmiechu :smiech2: :smiech1: :smiech3: :rad4: )
Jestem... Mistycznym Teurgiem, poszukiwaczem całej dostępnej i zaginionej wiedzy świata. Stałem się Arcyliczem, dobrym liczem, by mieć praktycznie nieskończony czas na pogłębianie wiedzy...
Awatar użytkownika
Lugiamar
Posty: 103
Rejestracja: śr 12 gru, 2007
Lokalizacja: Z Podziemia ;)

Post autor: Lugiamar »

Ze śmiechu i trochę ze strachu co??? :smiech5:
,,Na jawie świat jest dla wszystkich jeden i ten sam ale we śnie każdy ucieka do własnego świata." - Heraklit z Efezu
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Wątek romantyczny musi być, nawet delikatny i taki właśnie jest - nieprzesłodzony. Re to nie pojedyncza gra tylko już saga. Chris faktycznie uważa na kobitki, ale Leon w RE2 to miał Ade za oczko w głowie, a w 4 to nie była mu też obojętna.

Co do tematu, z jednej strony Jill i Chris no fakt, nie było miedzy nimi takich spięć jak między Leonem a Adą, dlatego tutaj trudno do końca stwierdzić, czy oni do siebie coś mają.
Stay Punk
Awatar użytkownika
Lugiamar
Posty: 103
Rejestracja: śr 12 gru, 2007
Lokalizacja: Z Podziemia ;)

Post autor: Lugiamar »

St. Paul pisze:Wątek romantyczny musi być, nawet delikatny i taki właśnie jest - nieprzesłodzony.
Oczywiście że musi być. Czy znacie grę bez uczuć???

Co do Chrisa i Jill:

Gdyby naprawdę się kochali to przecież Chris odrazu by pędził po Jill w 1 jak tylko ona znikneła :smiech1:
,,Na jawie świat jest dla wszystkich jeden i ten sam ale we śnie każdy ucieka do własnego świata." - Heraklit z Efezu
Awatar użytkownika
Garrador
Posty: 118
Rejestracja: sob 10 lis, 2007
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Garrador »

Lugiamar pisze:Ze śmiechu i trochę ze strachu co??? :smiech5:

ze strachu to nie chyba że na ich miejscu

a to se wyobrażasz?? byc na miejscu chrisa w tej chwili?? noo ja bym długo nie przeżył chyba że też se wyobraź bez tej,,dziury w brzuchu'' :)
Jestem... Mistycznym Teurgiem, poszukiwaczem całej dostępnej i zaginionej wiedzy świata. Stałem się Arcyliczem, dobrym liczem, by mieć praktycznie nieskończony czas na pogłębianie wiedzy...
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Przestaniecie za przeproszeniem pieprzyć bez sensu??? Nie da się tego czytać. Jak chcecie sobie podyskutować na takim poziomie to przez PM.

I Garrador, przestań w końcu pisać "se". W słowniku języka polskiego nie figuruje takie słowo. Za to jest "sobie". Nie trudno dopisać tych kilka literek. I jeszcze jedno - stosuj znaki interpunkcyjne i duże litery gdzie się należy! :zmiesz2:
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

Oczywiście że musi być. Czy znacie grę bez uczuć???
Nie ma to jak moje poczucie humory... Saper jest taka grą;P
A tak na powaznie to tak jak mowie nie wszystko co wychodzi od Japonczykow musi zawierac miłosc mowi tutaj o moich ukochanych grach z serii final fantasy :rad11: :rad11:
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”