Chris & Jill

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)
Awatar użytkownika
Garrador
Posty: 118
Rejestracja: sob 10 lis, 2007
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Garrador »

A przecież mogli ( a raczej tak) znać się przed akcją,przecież nie poznali się dopiero w rezydencji,a może byli już parą? Kto wie :zmiesz8:
Jestem... Mistycznym Teurgiem, poszukiwaczem całej dostępnej i zaginionej wiedzy świata. Stałem się Arcyliczem, dobrym liczem, by mieć praktycznie nieskończony czas na pogłębianie wiedzy...
Awatar użytkownika
Jill_1995
Posty: 158
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jill_1995 »

Kiedyś myślałam(jako głupia małolata)no,że może coś tam między nimi iskrzy...Jednak po pewnym czasie doszłam do wniosku,że to bardziej przyjaźń niż ,,mięta,,.Nie pasują do siebie,chyba że jako przyjaciele.A co do tego,że się przytulili do siebie,kiedy on ją uwolnił(RE1 i Remake)to też bym przytuliła mojego wybawce :smiech6:
"From yesterday, it’s coming!
From yesterday, the fear!
From yesterday, it calls him
But he doesn't want to read the message here"
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Hmm...zależy od scenariusza. Bo jak grasz Jill to ona uwalnia Chrisa ;]
Stay Punk
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

Równie dobrze jak z Chrisem można Jill połączyć z Richardem, no bo patrzcie:
-ratuje mu życie (przynajmniej próbuje)
-krzyczy przeraźliwie (Nooooooooooo! Richard)
-załamuje się, gdy umiera (Richard is dead... i chwila konsternacji)
-Przed śmiercią troskliwy ukochany mówi (Jill...Be...Carefull...)
-A w Remake'u nawet ratuje jej życie)

Że co? Że łączenie Jill i Richarda w parę to absurd?? Nie mniejszy niż łączenie jej z Chrisem...
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Tylko, że Richard nie żyje, a Chris jak najbardziej, dlatego nikt nawet nie myśli o braniu tego pierwszego pod uwagę ;)
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

Dlaczego nie? Jill cierpi po stracie Ryśka i w poszukiwaniu zemsty na Umbrelli dołącza do Chrisa, by zadać ostateczny cios i uczcić pamięć ukochanego :smiech2:

Recoil: Dajcie sobie spokój, to nie temat o miłości w RE.


Tak temat jest o miłości Chrisa i Jill... A ja ten mit o ich zwiazku staram sie obalic... Czy to cos złego??

Recoil: Nie było to skierowane personalnie, tylko ogólnie...
Ostatnio zmieniony wt 08 kwie, 2008 przez Barry Norris, łącznie zmieniany 3 razy.
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

Warto zaznaczyć że gdy gra się w RE 2, jest tam jakiś chłopek na zdjęciu który możliwe że był chłopakiem Jill.

Zresztą co do tych miłości w RE to wszystko jest naciągane. Nie tylko Jill i Chrisa można połączyć. Na upartego można połączyć wszystkich ze sobą.
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

Ten typek na zdjęciu to mógł być równie dobrze jej brat (albo Richard, którego Claire nie poznała :) ), wniosek, że to jej chłopak to tylko opinia Claire, która za przeproszeniem guzik wie o członkach G.W.I.A.Z.D. (nie licząc Krzyśka, ofkoz)
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Tak, a Wesker z RE CV to z choinki się urwał... A natomiast Richard miał już dziewczynę imieniem Brigette (nie pamiętam jak się pisało). Wyczytałam to z jego listu przeznaczonego do jego miłości.
Love,
Richard
Resident Evil rządzi!!!
Stoker
Posty: 200
Rejestracja: wt 25 mar, 2008
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Stoker »

Barry Norris pisze:Ten typek na zdjęciu to mógł być równie dobrze jej brat (albo Richard, którego Claire nie poznała :) ), wniosek, że to jej chłopak to tylko opinia Claire, która za przeproszeniem guzik wie o członkach G.W.I.A.Z.D. (nie licząc Krzyśka, ofkoz)
http://i7.photobucket.com/albums/y294/Stoker_PL/re2.jpg
Jeśli moge wtrącić to Leon jest tego samego zdania co Claire...
DZIĘKI ŻE O MNIE PAMIĘTACIE !!!
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

Stoker pisze: Jeśli moge wtrącić to Leon jest tego samego zdania co Claire...
No tak, ale Leon jest first day in da job, więc też raczej nie znał Stars'ów wcale.
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

AT pisze:
Stoker pisze: Jeśli moge wtrącić to Leon jest tego samego zdania co Claire...
No tak, ale Leon jest first day in da job, więc też raczej nie znał Stars'ów wcale.
Z ust mi to wyjąłeś. A czy Jill w trójce coś o tym mówiła, bo nie pamiętam, a nie chce mi się zaczynac od nowa tej gry.
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Bierzesz Jill tylko jej wytrych i to wszystko. Nic się nie pojawia już późnej. Tylko dziwi mnie, że nigdzie prócz tej skromnej informacji o jej chłopaku już nigdzie nie znajdziemy :zmiesz6:
Ostatnio zmieniony wt 15 kwie, 2008 przez Veronica, łącznie zmieniany 1 raz.
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

Nom. Ale jedno nie ulega wątpliwości. Jej chłopak pochodzil z Raccoon City, gdyż gdyby tak nie było to ona pojechałaby po ucieczce do niego, a nie szukać Chrisa po melinach...
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Jeżeli w RE Remake nie uratujemy Chrisa grając Jill, to na końcowym filmiku widzimy tylko Jill i Barrego. Burton ogląda zdjęcie swej rodziny, a Jill pyta, czy to jego córka jest na zdjęciu. Barry potwierdza. Potem pyta, czy na nią też ktoś czeka, a Jill robi się wtedy bardzo smutna. Barry przeprasza ją, a Jill uśmiecha się z nadzieją i mówi:" Jestem pewna, że on żyje." Z tego można wnioskować, że Jill czuje coś do Chrisa.

Ps. Przyznaje jednak, że mogłem coś pokręcić, bo słabo znam english :P.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Sas
Posty: 226
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sas »

Cóż, nie zaliczam się do grona specjalnie zainteresowanych parami w RE ale jednak widać jakaś bliższą relację między Chrisem i Jill.
Warto wpomnieć także o akcji z RE5 i mózgopraniem. Kiedy chris to z niej ściągnął, coś iskrzy ale
raczej nie ejst to oficjalne.
I drink the cup of the old life’s blood
But it trickles from the corner of my mouth
I wrap myself in earth
To bury the devils within the self
__________________________________
+1476+ Funeral http://store.1476cult.com/track/funeral
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”