Najwredniejszy Boss w RE

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)
Awatar użytkownika
Devlock
Posty: 70
Rejestracja: śr 28 mar, 2007
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Devlock »

Nemesis w RE3 dość często mnie zaskakiwał, ale taki np. Mr. X z RE2 wydaje mi się, że był od niego lepszy, bo nie atakował nagle, tylko powoli się zbliżał. Bałem się go najbardziej w momencie, kiedy słyszałem jego kroki, a nie było gdzie uciec. Poza tym jego wejścia były całkiem niezłe - vide przebijanie ścian na posterunku. Choć pierwszego spotkania z Nemesisem nigdy nie zapomnę. Najpierw nagłe rozwalenie okna, a głośność miałem ustawioną na dość dużą i jak walnęło, to o mało co z krzesła nie spadłem. Kiedy mu już uciekłem, to myślałem, że już po wszystkim do momentu, kiedy usłyszałem trzask drzwi, a 2 sekundy potem Nemesis był już za moimi plecami!

Fajna też była scena w RE: GS. Szedłem w stronę zbliżającego się X'a w dość długiej alejce i myślałem, że to będzie zwykły przeciwnik. Zacząłem strzelać do niego i nic. Wyciągłem lepszą broń i strzelam, a ten dalej idzie, to zacząłem się cofać ciągle strzelając, aż w końcu zawróciłem.

Mimo wszystko stawiam na Nemesisa - za muzykę sygnalizującą jego obecność i pojawienie się, za wygląd, za szybkość i to zajebiste "S.T.A.R.S...".
Ostatnio zmieniony czw 02 lip, 2009 przez Devlock, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

Vocap pisze:Boss z Resident Evil: Outbreak file#2.

Aaaa, nie gralem w RE:OF2, wiec stad moja niewiedza :P
alpha_team
Posty: 8
Rejestracja: śr 04 kwie, 2007

Post autor: alpha_team »

Ciarki mnie też przeszły jak zobaczyłem lickera na posterunku w RE2. Aha-według twórców fabuły licker powstaje po wsczepieniu kolejnej dawki T-Virusa w ciało zombiaka. To prawda?
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Tak było w jednym z dokumentów :smiech6:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Mi licker zawsze się kojarzył ze zmutowanyn królikiem (nie wiem dla czego :rad11: )
Awatar użytkownika
Dede
Posty: 69
Rejestracja: pn 05 mar, 2007
Lokalizacja: Z tąd xD

Post autor: Dede »

Może (kró)licker :D

Mi najbardziej dał popalić Krauser, jak grałem pierwszy raz. Walka była pełna QTE i czasami nie nadążałem. Jest to chyba najlepsza walka w całej serii RE. Pełna akcji, cały czas wymagająca, a wygląd tych wszystkich uników (jak się gra nożem, a nie strzela z daleka) jest wręcz piorunujący :D
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

moimi typami na najwredniejszych sons of the b...oss :smiech1: są:
*Nemesis - bo jest duży wredny i nieprzewidywalny w momentach gdy się pojawia ( no dobra za pierwszym, drugim razem :rad7: )
*Tyrant 078- drugi boss w CV i duży stres, jak tylko pomyślę że go spotkam (podczas grania).....naprwdę twardy koleżka i b.silny
*Krauser bo starałem się go pokonać co najmniej przez godzinę (ginąłem b.dużo razy)

ogólnie najbardziej wyrównane pojedynki stoczyłem z T 078 i Krauserem ( tak tak z Tyrantem za pierwszym razem też męczyłem się przez prawie godzinę) trudno mi jednak powiedzieć kto z nich jest bardziej upierdliwy :zmiesz9: tak czy siak oni sprawili mi najwięcej problemu....
kindred
Posty: 250
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Lokalizacja: Głogów

Post autor: kindred »

bez apelacyjnie Verdugo i IT bo nie lubie byc zamkniety w cisanych pomieszczeniach z niemilym towarzystwem
Pozdrawiam
Marcin
Awatar użytkownika
kaspa
Posty: 337
Rejestracja: pt 16 mar, 2007
Lokalizacja: Brzączowice
Kontakt:

Post autor: kaspa »

Nemezis- poezja :) Najlepszy boss z Residentów, ale najdłużej męczyłem się i męcze się z Krauserem na hardzie :)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Na Profesjonal ;) ale lepiej z nim walczyć nożem, prościej niż Gunami
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Leon S. Kennedy
Posty: 367
Rejestracja: pt 16 lut, 2007
Lokalizacja: .... i po co?

Post autor: Leon S. Kennedy »

W pełni popieram Weskera z gunami podchodziłem do niego kilka( coś koło 9-10) razy i cały czas mnie załatwiał lub czas się kończył. Wtedy się wkużyłem i nożam go, załatwiłem go wtedy za pierwszym razem. A który z bosów jest najlepszy to niemoge się zdecydować między Mr.X i Nemezisem bo obaj mi nieźle przeszkadzali.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Na Profesjonal ;) ale lepiej z nim walczyć nożem, prościej niż Gunami
no dobra, ale jaką taktyką: siać po nogach z guna a potem podbiec i ciach nożem?
Ostatnio zmieniony śr 02 maja, 2007 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Leon S. Kennedy
Posty: 367
Rejestracja: pt 16 lut, 2007
Lokalizacja: .... i po co?

Post autor: Leon S. Kennedy »

Nie po prostu stoisz i walisz ona przed każdym atakiem się odsłania, a że nóż jest szybki to lejesz go to twarzy co przerywa mu atak. Jakoś on na nóż jstrasznie szybko pójdzie.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

niiiiiice, wypróbuje jak bedę grał, zobaczymy co z tego wyjdzie, bo ja generalnie
grzałem do niego z Killer7 parę seri, i jeśli wciąż stał to ew. Strikerem lub granacik pod nogi
i fin. THX za cynk
Awatar użytkownika
kaspa
Posty: 337
Rejestracja: pt 16 mar, 2007
Lokalizacja: Brzączowice
Kontakt:

Post autor: kaspa »

A :) To taka wymiana ;)
No nie pomyslałem, bo waliłem mu TMP po nogach lub trzecim shotgunem (zapomniałem nazwy, bo właśnie mój kochany Manchester traci gola z Milanem :( suux )
RE_Fan
Posty: 44
Rejestracja: pn 04 cze, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: RE_Fan »

Pamiętam jak grałem w tryb showdown w resident evil outbreak file 2 i w komisariacie był boss który zwisał z sufitu może nie był ekstra wymagający ale robił wrażenie. :rad1:
Resident evil
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

w komisariacie nie było bossa a potworek o którym mówisz pochodzi z RE:O1, a w O2 pojawił się tylko w roli dodatku :rad11:
Ostatnio zmieniony czw 07 cze, 2007 przez Barry, łącznie zmieniany 1 raz.
RE_Fan
Posty: 44
Rejestracja: pn 04 cze, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: RE_Fan »

Nie wiem czy się zrozumieliśmy bo mi nie chodzi o lickera ,ale chyba masz rację bo wyżej wspomniany boss był tylko jako dodatek w trybie showdown w resident evil outbreak file 2.
Ostatnio zmieniony czw 07 cze, 2007 przez RE_Fan, łącznie zmieniany 2 razy.
Resident evil
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

To o jakiego Bossa ci chodzi? Bo jeżeli zwisa to Licker i to w Hotelu
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
RE_Fan
Posty: 44
Rejestracja: pn 04 cze, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: RE_Fan »

Ma macki i zwisa między wejściem windy a takim stołem to chyba hol. :rad1:
Resident evil
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”