Nemesis Vs Tyrant

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)

Nemesis Vs Tyrant

Nemesis
52
83%
Tyrant
11
17%
 
Liczba głosów: 63

Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Jill Valentine pisze:Postaw mu na drodze zombiaka to on też oberwie :)
Najlepszy przykład masz w Merceneries w alejce z wężem pożarowym.
Co nie zmienia faktu, że celował do Jill. Nie wyszło mu tylko ;)
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Diadem pisze:O nie. Atakuje tylko członków STARS
... i tych, którzy mogliby mu w tym przaszkodzic (eliminacji STARS'ów), vide zabójstwo Nikholaia.
Awatar użytkownika
Kuba Pajączek
Posty: 203
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: Kuba Pajączek »

Deus Ex pisze:
Diadem pisze:O nie. Atakuje tylko członków STARS
... i tych, którzy mogliby mu w tym przaszkodzic (eliminacji STARS'ów), vide zabójstwo Nikholaia.
No nie powiedziałbym, żeby Nikoś chciał przeszkodzić w zabójstwie Jill... ...on raczej chciał pomóc. :smiech3:
http://www.byond.com/games/DarkerEmerald/TLC
Nowa wersja Resident Evil Online 2(zmieniona nazwa, wiadomo: kopyrajt-orajt).

"You can't spell "slaughter" without "laughter"!! Hahahahahaha!!!"
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Przeczytaj to co było napisane na poprzedniej stronie. Nemek zabił Nicholaia bo widział jak ten rozmawia kilka razy z Jill, więc uznał, że jej pomaga.

A walkę wygrałby Nemesis, w końcu to ulepszona wersja Tyranta.
Chyba jedynie Hypnos Tyrant, albo Thanatos mogliby z nim wygrać, ale głowy nie dam, bo nie grałem w Outbreaki, więc nie znam ich możliwości bojowych :rad2: .
Ostatnio zmieniony ndz 03 maja, 2009 przez Szakal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Szakal pisze: albo Thanatos mogliby z nim wygrać
Tu jest kwestia taka że nie wiadomo czy Thanatos to tak do końca tyrant.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

No cóż, chyba jednak nie jest :rad10: . W takim razie faktycznie popełniłem mały błąd wymieniając go w swoim poprzednim poście :rad10: .

Jednak autor tematu również popełnił podobny błąd bo jak wiadomo Nemek jest Tyrantem. Tytuł tematu powinien więc brzmieć: "Nemesis vs Tyrant 002", albo "Nemesis vs pozostałe Tyranty", ewentualnie: "Czy Nemek jest największym pakerem ze wszystkich Tyrantów?" albo coś w tym stylu :rad12: .

Domyślam się jednak, że autorowi chodziło o Nemesisa i T-002 i jak już pisałem uważam, że tą walkę wygrałby Nemek.
Złe oko moderacji czuwa.
Bolek
Posty: 34
Rejestracja: ndz 01 maja, 2011
Lokalizacja: Glogow

Post autor: Bolek »

Thanatos to nie tyrant bo jak w outbreaku walniemy mu z Daylight to on później powstanie-zakończenie:Kevin & Jim a jak zabijemy go z broni zwykłej:granatniki,karabiny i takie tam to on naprawdę ginie,nie podniesie się. Nawet czytałem gdzieś chyba ze znalezionych w scenariuszu Decisions Decisions notatek albo dokumentów że doktorek miał projekt Thanatosa ale umbrella go odrzuciłą i sam go stworzył a nasi bohaterowie outbreaka myśleli że to tyrant dlatego użyli daylighta.DAYLIGHT od razu rozkłada tyranta na łopatki A w pojedynku wygrałby na 99% w każdym etapie mutacji Nemesis.
Ostatnio zmieniony wt 17 maja, 2011 przez Bolek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
daaaamin
Posty: 134
Rejestracja: pn 01 lis, 2010
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: daaaamin »

Stawiam na Nemesisa. Myślę, że przy odrobinie ''szczęścia'' załatwił by Tyranta z wyrzutni rakiet, zanim ten by się zbliżył. Znając jednak ''szczęście'' bohaterów Residenta, oba Tyranty by współpracowały :D

BTW: Czy Mrs. X nie był Tyrantem, którego można było zaprogramować na wykonanie celu bez pasożyta Nemesis??
Peace Through Power, Kids!
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

daaaamin pisze:BTW: Czy Mrs. X nie był Tyrantem, którego można było zaprogramować na wykonanie celu bez pasożyta Nemesis??
Tak, tylko że pasożyt dawał Nemesisowi większą inteligencję, większą możliwość kontroli nad nim. To stało trochę ze sobą w sprzeczności, bo im większą inteligencję wykazywał, tym bardziej chciał być niezależny. W każdym razie, był bardziej posłuszny i inteligentniejszy niż Mr X.

Do wyprodukowania Nemesisa przyczyniły się zresztą właśnie tyranty T-103.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”