Which Resident Evil Character Are You??

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

Ciekawe :) W tym nowym quizie wyszedł mi Leon, tak jak Tobie, Recoil. Z kolei w tym starym wciąż utrzymuje się HUNK na pierwszym miejscu, ale teraz mam 100%, a dodatkowo mam 100% Rebecci i Claire... Coś dziwnie zasady matematyki działają w tym quizie albo mam schizofrenię :P
Awatar użytkownika
Mikey
Posty: 96
Rejestracja: czw 15 gru, 2011
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Mikey »

Hahahha Mi tak samo wyszedł Leoś. Szkoda tylko, że ten quiz jest taki krótki.
Awatar użytkownika
bartekos
Posty: 16
Rejestracja: wt 25 wrz, 2012
Lokalizacja: lublin

Post autor: bartekos »

Spoiler!
Wesker 83%
Leon 76%
Chris 80%

A z tego nowego:

Jill Valentine
potem
Leon Kennedy
Ostatnio zmieniony sob 22 gru, 2012 przez bartekos, łącznie zmieniany 1 raz.
Umbrella Corporation'
Awatar użytkownika
kal3jdoskop
Posty: 200
Rejestracja: pt 02 maja, 2008
Lokalizacja: Terra

Post autor: kal3jdoskop »

Nie byłem do końca pewien, jak powinienem odpowiedzieć na kilka pytań z pierwszego quizu, więc rozwiązałem go 3 razy :P W dwóch pierwszych podejściach wyszła mi Claire Redfield(75% przy pierwszym, bez procentów przy drugim), w sumie by się to zgadzało - największa pierdoła ze wszystkich bohaterów RE, w ogóle cud że wyszła cało z wydarzeń w Racoon City* :rad8: Za trzecim razem wyszedł mi Hunk (52% bodajże) - nie znam człowieka :zmiesz9: W pierwszym podejściu również Hunk mi się pojawił i plasował się bodajże na drugim miejscu, z wynikiem koło 50%.

W drugim quizie (prostszym) wyszedł mi Leon Kennedy. I tu interesująca kwestia - rozwiązałem z ciekawości quiz po raz drugi, zmieniając odpowiedź tylko w jednym pytaniu, tym o intelekt (zamiast opcji "średniej", wybrałem tę "najgłupszą"). I uwaga-wyszedł w odpowiedzi Chris Redfield. Ikona serii jako skończony tuman, nieźle nieźle :rad6:

*Swoją drogą - czy Claire pojawiła się jako protagonistka w jakiejś części poza dwójką i Code Veronica?
Ostatnio zmieniony sob 07 gru, 2013 przez kal3jdoskop, łącznie zmieniany 3 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”