Manuela Hidalgo

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)
Awatar użytkownika
2n01z
Posty: 102
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: 2n01z »

Co do różnych zakończeń to w sumie capcom bardzo dobrze robi, zostawia sobie otwartą furtkę na zwroty akcji w przyszłych częściach np. otwartą furtką jest to że w niektórych zakończeniach taka postać jak Nikolai przeżyła, a w innym zakończeniu nie przeżywa. Czyli do póki capcom nie zdecyduję się na scenariusz zostawia sobie dużo wolnych opcji i przy tym jeszcze sprawia że ich gry są nieliniowe. Stworzenie dobrych i lubianych postaci to nie lada wyczyn więc po co mają odrazu uśmiercać swoją pracę.

Co do Manueli to nie trudno się dziwić że tyle graczy (szczególnie tych o płci męskiej) ją uwielbia. Capcom się postarał z doborem aktorki jej delikatna uroda/osoba spotyka się z dobrym odbiorem i wbrew pozorom wnosi bardzo dużo do gry bo w końcu ratujemy coś w stylu księżniczki jak w mario lol. Noi posiada takie same właściwości co Alexia tzn. jej krew się pali. Tyle że to po prostu bardzo ładna zagubiona nastolatka u której okres chyba oznacza palące się gacie.
To by chyba wyjaśniało brak gaci jak ktoś tam wcześniej zauważył ;)
Awatar użytkownika
Sas
Posty: 226
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sas »

2n01z pisze:To by chyba wyjaśniało brak gaci jak ktoś tam wcześniej zauważy
To było moje spostrzeżenie :D

W przypadku historii manueli podoba mi się rozwinięcie, możliwości T-Veronica. Za to plus dla tej odsłony. Szkoda tylko że, w dalszym ciągu nie wiemy jak to diabelstwo dokładnie działa.
Fajnie by było jakby Capcom podrążył ten temat<wirusa, nie manueli> w kolejnych odsłonach serii.
I drink the cup of the old life&#8217;s blood
But it trickles from the corner of my mouth
I wrap myself in earth
To bury the devils within the self
__________________________________
+1476+ Funeral http://store.1476cult.com/track/funeral
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

mnie strasznie to że Manuele jest zarażona t-veronica strasznie nakręcą a co jeśli będzie grywalna postacią chociaż epizodycznie (np:coś jak epizod z carlosem i wyprawa po serum), fajnie było by pograć kimś kto może spalić zombiaka :D (dobra code veronica grałem tylko parę godzin i resztę wyczytałem w necie )
Jeśli nie w re:6 to może w re:7 będzie już grywalna postacią... no i do tego jest ładna i nie nosi bielizny czego chcieć więcej :D
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
2n01z
Posty: 102
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: 2n01z »

Właśnie do mnie doszło że jest chyba jedyną osobą która jest zarażona wirusem i jest przy tym pozytywną postacią tzn. nie musimy jej zabijać bo jest dobrą dziewczynką i nie zabija ludzi + możliwe że kiedyś będzie grywalną postacią :D ! No może nie pierwszą bo fani RE2 powiedzą że Sherry też jest czymś zarażona.
Awatar użytkownika
Sas
Posty: 226
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sas »

2n01z pisze: No może nie pierwszą bo fani RE2 powiedzą że Sherry też jest czymś zarażona.
G-Virus Embrio o ile sie nie myle. Tzn została zakażona ale Claire skombinowąła jej antidotum.
Nie mniej całkiem prawdopodobne że, został jej ślad po tym w DNA. Tak jak np w przypadku świnki,
dane wirusa są zakodowane juz w DNA ale organizm nie zarazi się ponownie. <ale to tylko spekulacja>

W prawdzie racja, Manuela mogłaby być całkiem ciekawą postacią grywalną.
Ciekawe co z nią dalej zrobią.
I drink the cup of the old life&#8217;s blood
But it trickles from the corner of my mouth
I wrap myself in earth
To bury the devils within the self
__________________________________
+1476+ Funeral http://store.1476cult.com/track/funeral
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”