Alex Wesker

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)

Kim jest Alex?

Nieznaną nam postacią
11
50%
Kimś znanym kto wkrótce się ujawni
2
9%
Twórcy wprowadzają go nagle na siłę aby był jakiś Wesker
7
32%
HUNK
2
9%
Ada Wong
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 22

Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Na pewno usłyszymy. W końcu jej plan praktycznie się powiódł i jest w małej Natalii. Jeśli o same jej wykorzystanie w RE Revelations 2 chodzi, to był to poziom takiego Marcusa z RE 0, czyli ani źle, ani jakoś super fajnie. Birkin i Wesker są ciągle daleko w przodzie.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: Alex Wesker

Post autor: Szakal »

Myślę, że Capcom w zakończeniu RE Revelations 2 pozostawił sobie wyraźną furtkę na kilka - kilkanaście lat do przodu i kiedyś stworzy kolejną odsłonę z Alex jako główną złą. Wyraźnie widać, że niezależnie od zakończenia siostra Alberta przejmuje ciało Natalii. Tak więc jeszcze za te kilkanaście lat kiedy Natalia/Alex osiągnie pełnoletność usłyszymy o Weskerze.

EDIT:
Tak trochę poczytałem swoje wypowiedzi sprzed lat w tym temacie. Teraz te moje teorie wyglądają trochę naiwnie, choć wtedy wydawały się mieć odrobinę sensu :) .
Złe oko moderacji czuwa.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Alex Wesker

Post autor: PSKING »

Wiesz, kiedyś ja pisałem że Re7 będzie o Jake'u walczącym z Weskerem.

Dla mnie Revelations 2 to początek wątku Alex. Eksperyment się powiódł, przejęła dziewczynkę, a potwór Alex to odpadek.
Jeśli Outrage faktycznie będzie Revelations 3(czymkolwiek on w ogóle będzie) to sądzę że mogą poprowadzić jej wątek. minęło tyle lat że dziewczynka jest już pełnoletnia i mogłaby nawet zostać antagonistką(jako Alex). Nie zdziwił bym się gdyby w trójce powróciła Natalia Alex Burton i Raymond z Jessicą z jedynki aby zakończyć te wszystkie pozostawione wątki. Nie zapominajmy że Alex została zapowiedziana już w 2010, więc może są co do niej większe plany.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”