Who is Sherry ?

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Who is Sherry ?

Post autor: Jedu Alomar »

Wiem że to pytanie głupio zabrzmi, aczkolwiek nie miałem przyjemności zagrania w RE2, gdyż na xp niestety nie działa...
Kim jest dokładnie Sherry ?? Czy ktoś może mi powiedzieć o niej coś więcej ?? Co się z nią działo po RE2 ?? To co wyczytałem dużo mi nie dało ;)
Pozdrawiam ;)
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Niewiele wiadomo o tym, co działo się z Sherry po RE2. To co wiadomo, można przeczytać w Słowniku RE.

Polecam przeczytać "Wesker's Report": http://www.mwrc.pl/RE_Serie/RECV/RECV.php?n=Wesk1 Wesker mówi tam, że "Sherry jest bezpieczne w ich rękach".

Taka ciekawostka. Pamiętacie epilog z RE3 z Sherry siedzącą na parapecie? Mało kto wie, że żołnierzem tam obecnym jest 3-gwiazdkowy generał, czyli niezła szycha :).
Ostatnio zmieniony ndz 22 sty, 2012 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Deus Ex pisze:Taka ciekawostka. Pamiętacie epilog z RE3 z Sherry siedzącą na parapecie? Mało kto wie, że żołnierzem tam obecnym jest 3-gwiazdkowy generał, czyli niezła szycha :) .
A to fajna ciekawostka :) Dasz jakiegoś screena?
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

http://img692.imageshack.us/img692/6546 ... 06copy.png

To jest ze strony któregoś zagranicznego forum o RE, za chiny jednak nie pamiętam którego...

Teraz jednak nie jestem pewien, czy zostało to wykonane na drodze zmazania tekstu, czy ktoś dopadł oryginalnego screena. Być może trochę mnie poniosła fantazja i może to raczej półoficjalne info ;).

Poszukam dzisiaj źródła i zarzucę linkiem.
Awatar użytkownika
JackHammer
Posty: 295
Rejestracja: sob 24 paź, 2009
Lokalizacja: Pyrkenstadt

Post autor: JackHammer »

3 gwizdki jak byk. Leutnant General, czyli w sumie ktoś jak Patton, czy coś takiego. Kurde, szycha. Sherry ma przegwizdane ;D
OMG I'TS SONIC RAINBOOM!!!!!!
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

http://img692.imageshack....mbgj006copy.png

To jest ze strony któregoś zagranicznego forum o RE, za chiny jednak nie pamiętam którego...

Teraz jednak nie jestem pewien, czy zostało to wykonane na drodze zmazania tekstu, czy ktoś dopadł oryginalnego screena. Być może trochę mnie poniosła fantazja i może to raczej półoficjalne info ;) .

Poszukam dzisiaj źródła i zarzucę linkiem.
Potwierdzam oryginalność tego screena. Trzy gwiazdki widać na epilogu z hiszpańskiej wersji gry (napisy są ustawione inaczej dzięki czemu widać stopień tego żołnierza).
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Oto obiecane źródło - szukałem dobre pół godziny po rożnych forach, ale w końcu znalazłem.

projectumbrella.net/forum/BH3-Epilogues-Text-Removed

Fani chcieli napisać tłumaczenia na nowo, wierne oryginalnej wersji epilogów. Bo te, które znamy pozostawiają ponoć wiele do życzenia :).
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Proszę bardzo. RE6 pozwoliło nam poznać dane owego generała - to ponoć Derek C. Simmons, czyli doradca prezydenta USA ds. bezpieczeństwa i gość odpowiedzialny za unicestwienie Raccoon City.

PS niezła ściema - kto tam w 1998 słyszał o jakimś Simmonsie ;D...
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Powaga? Mi się wydawało, że Simmons wkroczył na scenę dopiero później, kiedy odmówiono Claire adopcji Sherry. Wtedy to on został jej prawnym opiekunem.
Ostatnio zmieniony śr 11 wrz, 2013 przez Szakal, łącznie zmieniany 1 raz.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
maluchman
Posty: 30
Rejestracja: pt 16 mar, 2012
Lokalizacja: Raccoon City
Kontakt:

Post autor: maluchman »

To nie Simmons, Simmons nie jest siwy :smiech6:
PlayStation 4
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”