Carla Radames

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)
Awatar użytkownika
Runii
Posty: 105
Rejestracja: sob 17 sty, 2009
Lokalizacja: Zabrze

Carla Radames

Post autor: Runii »

No wiec tak przeszukałem wujka google i nic ciekawego na naszych kochanych PL stronach nie znalazłem.Może ktoś rozwinąć temat tej postaci,wiadomo że jest to
Spoiler!
ale po co został stworzony tego tak za bardzo nie wiem,dlaczego mści się ??
Spoiler!
Ostatnio zmieniony ndz 28 paź, 2012 przez Runii, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nerobianco
Posty: 132
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Nerobianco »

Nie jestem pewien więc muszę zapytać ... czy ukończyłeś w ogóle RE6 ?
Carla Radames była badaczem geniuszem pracującym dla Simmonsa, jest odpowiedzialna za stworzenie wirusa C. Uwiedziona przez Simmonsa stała się ofiarą jego eksperymentu, jej ciało posłużyło do stworzenia klonu Ady, jako "nowa" Ada stworzyła Neo-Umbrella.

Simmonsa miał obsesję na punkcie Ady, ta odrzucając Dereka doprowadziła go do szału. Jak to się skończyło wyjaśniłem wyżej.

Carla po przemianie stała sie doskonałym klonem Ady. Problem pojawił się później kiedy świadomość Carli zaczeła dawać o sobie znać, kobietą zaczeły targać sprzeczne uczucia w rezultacie popychając ją w obłęd.
ダーク
Andrzej80
Posty: 62
Rejestracja: śr 06 lip, 2011
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Andrzej80 »

W klonie Ady była cząstka Carli i to ona była przyczyną, że klon który miał być narzędziem w ręku Simmonsa obrócił się przeciwko niemu. Wzmocniła wirusa na podstawie krwi Jaka, który potem został wstrzykniety Simmonsowi(patrz koniec rodziału 4 kampanii Leona)
Jeden z odblokowanych dokomentów w kampanii Ady przedstawia krótki rys biograficzny tej postaci i kilka innych waznych informacji.
Ostatnio zmieniony pn 29 paź, 2012 przez Andrzej80, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Runii
Posty: 105
Rejestracja: sob 17 sty, 2009
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Runii »

Tak ukończyłem grę ale kilka spaw jest w fabule tak pociągnięte ze bez waszej pomocy ciężko by mi było skumać o co w tym chodzi to nie 1,2,3 cześć gdzie wszystko było czarno na bialym.Teraz juz wiem co i jak :)
Awatar użytkownika
BrokenButterfly
Posty: 3
Rejestracja: ndz 26 sty, 2014
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: BrokenButterfly »

Ciekawy motyw z klonem Ady, komiczne pogubienie się Leona. :D
Ja też nie od razu załapałam jak to właściwie było z powiązaniami Carla/Ada/Simmons, na początku pomyślałam, że Ada była projektem, podobnie jak Wesker.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”