Moira Burton

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Moira Burton

Post autor: PSKING »

Jestem świeżo po ReV2, Moira jest zaskakująco dobrze napisaną postacią, która w teorii istnieje od zarania serii, i zauważyłem że nie ma swojego tematu. Oto i on.
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: Moira Burton

Post autor: Arc »

Cóż, mimo zgody to zastanawiajaca jest przydatność osoby z ''brakami'' dla ''firmy'' jak np. obsługa broni palnej czy brak chłodnej kalkulacji w mocno stresowych sytuacjach. Ale znowu to wlasnie Moira zauwazyla, ze bransoletka kolegi nie swiecila się kiedy powinna swiecic gdy ktoś się boi co Claire całkowicie zbagatelizowała.
Obrazek
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: Moira Burton

Post autor: RVRE »

No i latarką potrafiła świecić. Naprawdę rewelacyjna postać. Tyle samo wnosi do RE co śmietnik na rogu ulicy w RE2.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Moira Burton

Post autor: RON!N »

RVRE pisze: wt 03 wrz, 2019 No i latarką potrafiła świecić. Naprawdę rewelacyjna postać. Tyle samo wnosi do RE co śmietnik na rogu ulicy w RE2.
Sad but true. Jak mam być szczery, tak dawno grałem w RERV2 że nawet nie pamiętam jak wygląda... (specjalnie sobie nie szukałem foty :P).
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Moira Burton

Post autor: PSKING »

Mówiąc wprost...całe Revelations 2 jest ma durne, z naciskiem na debilne dialogi i motywacje postaci(Claire idiotka). W wielu miejscach czuć regres w stosunku do poprzedników, i chyba tylko Barry jest kimś, komu trudno coś tu zarzucić. Moira również prezentuje się czasami z nie najlepszej strony, ale nie zmienia to faktu że była po prostu dobrze napisana, dostając przy tym zaplecze fabularne i ciekawe relacje z innymi postaciami. Dawno mnie nie było na forum i ostatnio gdy pojawiła się chęć napisania czegoś, walnąłem cały tekst o Re6...który czytała jedna osoba, ale kit. Pisałem tam o problemach tej gry, ale też tym że autentycznie potrafiła tamta gra sprawić frajdę. O ReV2 tak samo można by napisać o milionie rzeczy które sprawiają że ta gra jest zwyczajnie głupia. Jak już gdzieś pisałem, ReV2 to fajna gra, ale stawiam ją na dole listy ,,dobrych RE''. Moira w tym wszystkim wypada całkiem nieźle, ale fakt, niewiele jest o niej do powiedzenia.
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: Moira Burton

Post autor: Arc »

Jeszcze w Rev2 zdziwiło mnie, że to Moira uspokajała dziewczynkę dając znak Claire by sie wycofała a ona przejmie sytuacje. I to Moira o nią dbala co calkowicie nie pasowalo do jej postaci. Odebrałem to bardzo nienaturalnie w kontekscie jak Claire zaopiekowała sie kiedys Sherry.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”