Miłość w Resident Evil :)

Ogólne dyskusje o postaciach i przeciwnikach napotykanych w serii Resident Evil (bez ograniczeń na konkretne części serii)

Z kim Leon S. Kennedy stworzyłby lepszą parę?

z Adą Wong
88
70%
z Claire Redfield
21
17%
z inną kobietą
17
13%
 
Liczba głosów: 126

Awatar użytkownika
Jill_1995
Posty: 158
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jill_1995 »

Też sądzę,że z Adą byłoby mu najlepiej.Ada jest kobietą dosyć tajemniczą i pewnie to Leonowi się w niej podoba ;)
Ostatnio zmieniony śr 25 cze, 2008 przez Jill_1995, łącznie zmieniany 1 raz.
"From yesterday, it’s coming!
From yesterday, the fear!
From yesterday, it calls him
But he doesn't want to read the message here"
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 189
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Angela »

Racja. Ada jest tajemnicza, nie wiadomo czy się czasem Leon nie denerwuje jej charakterem. A poza tym podoba mi się jej tajemniczość.

Necraria: Angela, wybacz jeśli się mylę, ale odnoszę wrażenie, że nie potrafisz samodzielnie myśleć i jedynie powtarzasz to, co inni napisali. Widzę to już nie pierwszy raz, więc najpewniej się nie mylę. Nie sądzisz, że warto pomyśleć nad własną opinią i argumentami?
Ostatnio zmieniony czw 26 cze, 2008 przez Angela, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Szczur17
Posty: 20
Rejestracja: pn 05 maja, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Szczur17 »

TU fajnie widac wiele związków,szczególnie Leona z Krauserem.Autor sie postarał,naprawde :)

http://s157.photobucket.com/albums/t71/ ... mousbunny/

te "Tagi" po lewe to są nazwiska w któe można klikać i oglądać rysunki.Niektóre sądenne,a niektóe godne podziwu.
Bo szczurzo jest umieć śmiać się z siebie! :D
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Potrafi ktoś odświeżyć tę stronę powyżej? Kiedyś działała normalnie, tak jak Szczur17 pisał były ''Tagi'' ale teraz niema. Nic nie ma.
Ostatnio zmieniony ndz 28 wrz, 2008 przez bodek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Szczur17
Posty: 20
Rejestracja: pn 05 maja, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Szczur17 »

też to zauważyłam,moze autor to pokasował?
Bo szczurzo jest umieć śmiać się z siebie! :D
Awatar użytkownika
zombikmichal
Posty: 21
Rejestracja: ndz 12 kwie, 2009
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: zombikmichal »

A co z tekstem Ashley"A morz weżniemy nadgodziny?" :zmiesz8:
Ale Chodzi Ci o Ashley to curka prezydenta
Ostatnio zmieniony pn 13 kwie, 2009 przez zombikmichal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nerobianco
Posty: 132
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Nerobianco »

Nie przypominam sobie tego tego tekstu, kiedy on padł ?

edit
Ah już pamiętam, ale Leon i tak ją spławił : )
Ostatnio zmieniony ndz 12 kwie, 2009 przez Nerobianco, łącznie zmieniany 1 raz.
ダーク
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

A ona nie wiedziała co powiedzieć i powiedziała :
Ashley pisze:Jakoś wiedziałam że taka będzie odpowiedź (a potem szybko zmieniła temat) a tak po za tym kim była ta kobieta?
:smiech2:
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Jak dla mnie to Leon i Ada się chajtną,pasują mi do siebie chodź w sumie są to dwa różne charaktery ale za dużo razem przeżyli :smiech1: .
Co do Chrisa I Jill to zastanawia mnie jedna rzecz czemu oni jeszcze nie są razem przecież każdą rozstanie tak przeżywają i szukają siebie nawzajem :smiech6: ,no i też dużo razem przeżyli a jeszcze dochodzi RE5.Ale ja na koniec dodam że mi osobiście nie bardzo pasi żeby te pary sie złączyły,jakoś mam wrażenie że wtedy nie będą tymi kim byli tylko się zmienią :rad11: .
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Arek pisze:Jak dla mnie to Leon i Ada się chajtną
A Ashley się powiesi :smiech2:

Hehe

A co do tematu, no raczej obydwoje na siebie lecą : Ada na Leona bo w raporcie którymś tam mówiła że pomoże (jak mogłem zapomnieć zasadę pisma tego wyrazu :pff6: ) mu kiedy będzie potrzebna, no i go nie zabiła, tak jak miała zrobić. No i Leon na Adę (właściwie nie mam argumentów , no ale WIADOMO przecież :D , no chyba że mógłbym się posłużyć scenami z RE 2 , no ale to trochę nieaktualne)
Ostatnio zmieniony czw 23 kwie, 2009 przez Slayer, łącznie zmieniany 2 razy.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Nerobianco
Posty: 132
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Nerobianco »

SlayerPL pisze: mówiła że pomorze mu kiedy będzie potrzebna
I zaraz po tym gdy mu pomoże zrobią sobie wycieczkę na Pomorze.

Co do tematu to nie sądzę aby powstała jakakolwiek para, to nie pasuje do konwencji horroru. O czym rozmawialiby na randkach ?
-No, fajnie jest być tajnym agentem no ... i tak trochę czasami postrzelam do zombie. - Mówi Leon
-Nie mogę Ci powiedzieć co lubię robić bo musiałabym Cię wtedy zabić. - mówi Ada
A potem jedzą lody : )

Jakiś totalny spinoff który ma tylko postacie z uniwersum RE, wtedy ok. Leoś z Adką biorą ślub, Ashley się wiesza. Carlos ginie, Jill z rozpaczy idzie do Chris'a itp
Wesker ma harem : )
ダーク
Jill Valentine
Posty: 156
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Chicago/Illinois/USA

Post autor: Jill Valentine »

SlayerPL pisze: A Ashley się powiesi :smiech2:
Nie wiem czy wiesz,ale planowanie morderstwa jest przestępstwem. :nietoperek:

Co do tematu.
Najlepsza dla Leona jest oczywiście Ada.
W re2 opatruje mu rany,w re 4 sprzeciwia się rozkazowi Weskera,żeby go zabić,oraz ratuje Leonowi życie w walce z Krauzerem.
Poza tym od dawna między nimi iskrzy.
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Nerobianco pisze:Co do tematu to nie sądzę aby powstała jakakolwiek para, to nie pasuje do konwencji horroru. O czym rozmawialiby na randkach ?
-No, fajnie jest być tajnym agentem no ... i tak trochę czasami postrzelam do zombie. - Mówi Leon
-Nie mogę Ci powiedzieć co lubię robić bo musiałabym Cię wtedy zabić. - mówi Ada
A potem jedzą lody : )

Jakiś totalny spinoff który ma tylko postacie z uniwersum RE, wtedy ok. Leoś z Adką biorą ślub, Ashley się wiesza. Carlos ginie, Jill z rozpaczy idzie do Chris'a itp
Jill idzie do Chris'a? Mówisz i masz ;)
http://game.pchome.net/bio/bz/cg/011.jpg
Czyż nie są słodcy?? :rad6: :smiech3:

No dobra, dobra już nic nie mówię :smiech7:
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Co oni robią?.... i to na służbie :szok6: ( :smiech2: )

No jeden z wielu fanartów, nawet nieźle wykonany...ale moim zdaniem Leon i Ada tworzyli by bardziej popularną parę... ( :okulary3: Ada :smiech5: ) ;) Jednak czy CAPCOM postawi na miłość?...która zostanie podle zniszczona przez kolejnego wirusa? :zmiesz8:
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Pawlak92
Posty: 44
Rejestracja: sob 04 paź, 2008
Lokalizacja: Sierpc

Post autor: Pawlak92 »

Nie, Ada jest od Leosia dużo starsza, bardziej wolna, coś jak kot - idzie własnymi drogami.

Po końcowych scenach z RE: Degeneration, mam wrażenie, że Leon nie jest Claire wcale "obojętny"... Chyba czują coś do siebie, o ile Claire nie ma jeszcze w pamięci Steve'a

Chris i Jill - dla mnie też jest dziwne, że jeszcze nie są razem. W końcu Jill nawet poświęciła życie w jego obronie, a to nie należy do "koleżeńskiej pomocy". Sama Sheva stwierdziła, że "są sobie bliscy", choć Chris tłumaczy, że to są stosunki czysto zawodowe (są partnerami w misjach)... Kłamca...

Adę moim zdaniem intrygował Wesker... Podczas rozmów z nim nie była niezadowolona (z wyjątkiem tych, w których kazał zlikwidować Leona), nawet przyjemnie jej się z nim gawędziło, choć pewnie to zmyłka... Mimo to można powiedzieć, że władcza postawa Weskera i jego intelekt potrafią kobiety oczarować (np. Excellę). Ada osobowością bardziej odpowiada Albertowi.

Szkoda, że Albert aż do śmierci gardził kobietami...


Necraria: Ost za spoilery!

[ Dodano: 06 Maj 2009 10:27 ]
Jakie spojlery? RE 4 wyszło dawno i wszystkie dyskusje na jego temat (co z Krauserem i Leonem) to też mógłbym uznać za spoilery, kierując się twoją logiką... Czy dociekanie na temat tego czym być zarażony, ujawniając przy tym niektóre wydarzenia z RE4 (jako dowody) tak jak inni userzy, nie jest jednym wielkim spojlerem? Może zamknij temat najlepiej, hę?

A co do miłości - wypowiedziałem się na temat, uczciwie argumentując moją wypowiedz. Jeśli ktoś nie zna poszczególnych części RE, to po co tu by wchodził i to czytał? Gdybym tego nie napisał, byłyby upomnienia za brak argumentacji. Przez ciebie już nie wiem jak mam pisać, bo przecież nie będę pisał historii wyssanych z palca, muszę czymś to poprzeć... Re 4 wyszło dawno, RE 5 też nie jest już nieznane, więc o co chodzi? Przecież nikt nie musi czytać spojlerów jeśli nie chce, nie musi nawet wchodzić na to forum! Można zaznaczyć "spojlery" czcionką, ale żeby już osty dawać?

Te osty jest moim zdaniem niesłuszne, bo argumentując moje wypowiedzi, przytoczyłem kilka wydarzeń z RE. Czy to zle? Naucz mnie zatem, jak pisać poprawnie, by nikt się nie przyczepiał "Gdzie to było?"

I wiem, że to powinno być na PM, ale moim zdaniem ukarano mnie nie sprawiedliwie, co uzasadniłem!
Ostatnio zmieniony śr 06 maja, 2009 przez Pawlak92, łącznie zmieniany 6 razy.
Dla jednych seria RE to rzez zombiech czy innego mięsa. Ale tylko ci , którzy interesują się jej historią i fabułą są prawdziwymi jej fanami...
Awatar użytkownika
Rick
Posty: 6
Rejestracja: śr 06 maja, 2009
Lokalizacja: ten pomysł?

Post autor: Rick »

Moim zdaniem, Ada jest dla Leona za stara, Claire zbyt cukierkowa... Najlepiej, aby była to inna dziewczyna... Może Hunnigan?


Chris i Jill - to chyba oczywiste


A Wesker? No, nie wiem. Kobieta pozbierała by go do kupy :smiech3:
Ostatnio zmieniony śr 06 maja, 2009 przez Rick, łącznie zmieniany 2 razy.
Cuando menos se piensa, salta la liebre...
Kit-Ket
Posty: 9
Rejestracja: ndz 27 gru, 2009
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Kit-Ket »

Przeciez Wesker zginął w 5teczce:D
teraz to weźcie pod uwage jeszcze Sheve :smiech3:
Awatar użytkownika
danny
Posty: 9
Rejestracja: ndz 27 gru, 2009
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: danny »

Dla Shevy chyba nie znajdzie sie nikt chyba że Chris zostawi Jill
Fine.....Caution.....Danger..... ??? .....
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Ada za stara dla Leona? No chłopaki bez jaj :rad10:. Co wiek ma do tego wszystkiego, skoro i tak róznice są małe :rad12:.
Awatar użytkownika
Mr.Kennedy
Posty: 40
Rejestracja: sob 22 sie, 2009
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: Mr.Kennedy »

Leon. KennedY, ma rację w 100% zresztą uważam tak samo. Bez przesady co to jest 3 lata, a pozatym wiek nie jest ważny i nie ma nic do rzeczy. Leon z Adą stworzyliby wspaniałą parę, a sam ich wątek miłosny jest trafiony i to bardzo dobrze. Zaczęło się od części 2 gdzie przecież Ada wyznała Leonowi miłość, a on był zrozpaczony kiedy myślał, że zginęła no i nie zapominajmy o RE4 niby takie chłodne spotkanie po latach, ale Leon na końcu sam powiedział, że tak kobieta jest częścią jego życia i widać, że wciąż nie może o niej zapomnieć. Mam nadzieję, że jakoś im się ułoży.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Postaci i przeciwnicy w serii Resident Evil”